Jump to content
Dogomania

lourdnes

Members
  • Posts

    3263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lourdnes

  1. Ooooo jaki śliczny puszek maluszek własnie zajrzalam :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. Na razie filuje w tej pierwszej galerii. W krajobrazach jakie cudne foto to z lecacymi ptasiorami. Reszta tez piekna ale to mi wpadlo w oko najbardziej. No i wreszcie mam masę zdjeć na raz mojego kłapouszka :loveu:
  3. [quote name='basenji.help']nie, na wystawy nie jeżdzę : )[/QUOTE] To opowiadaj teraz o szkodniku :)
  4. [quote name='deer_1987']Mam nadzieje :loveu: tak bylo keidys [URL]https://picasaweb.google.com/marta.eslov/NiuniaISherry#[/URL][/QUOTE] Ale super fotki. Niunia jaki skok :crazyeye:i jakie galopy ... Sherrutek wiadomo- jak zawsze niemożliwy. Super te fotki i jaka pamiątke brykajacej Niuni masz :loveu:
  5. [quote name='deer_1987']Wiesz to tez moze byc za duza roznica wieku...[/QUOTE] Mozliwe ale jak Niunia podbiegnie sobie tu i tam to i Sherrutka moze ja pozaczepia do zabawy :)
  6. [quote name='deer_1987']Odstraszacie mnie od posiadania basenji :razz:[/QUOTE] Bo to sa szkodniki- ale takie kochane :loveu:
  7. [quote name='deer_1987']Tez nakrece taki filmik przed i po :razz: Tegpo mi troche brakuje bo kiedys jakos sie bawily czasem, zaczepialy, moze nie codziennie ale inaczej bylo miedzy nimi - weselej :([/QUOTE] Jest nadzieja ,ze im to chociaz troszke wróci :)
  8. [quote name='deer_1987']No ten 1 to ja bym chyba juz dawno podjela decyzje o uspieniu jakby to byl moj psiak. Ale tez pewnie bym chciala najpierw wszystkiego sprobowac... Niunia juz przetestowala wiele produktow bez takich efektow, nic zobaczymy. Bedziemy miec gosci na weekend i dziewczyna wczoraj odebrala dla mnie to zeby mi przywiezc bo niby znane na calym swiecie a tutaj tego nie ma :razz:[/QUOTE] Super koniecznie pisz jakie beda efekty :) Ale jak to takie faktycznie dobre to Niunia bedzie pomykała prawie jak Sherrutek :evil_lol:
  9. O qrcze ale to smutne takie umęczone stare psinki ale jak widac przynajmiej tutaj preparat działa. To ja trzymam wielgachne kciukajki za Niunię
  10. Sherrutek w swoim żywiole ale widzę ,ze i Niuni sie udzieliło. Poziom happy Sherrutka jak widać zaraża radością :evil_lol:. A to jakim obiektywem robiłaś? Ostrość super :cool3:
  11. [quote name='Buszki']Świetne [URL]http://img69.imageshack.us/img69/3173/img2051c.jpg[/URL][/QUOTE] Ciekawe co mialy w glowie ,ze na raz sie odbiły :evil_lol:
  12. Dokładnie :)
  13. Czyli tak zwana codzienna rozpusta -słodkie nierobstwo :evil_lol:
  14. Może nie będzie tak zle :evil_lol: Jak będziesz wychodziła to zrolujesz :eviltong:
  15. [quote name='deer_1987']Nad ta stalka pomysl calkiem fajna i tania a przydaje sie :)[/QUOTE] Cały czas kminie czego bedę cykała najwiecej. W sumie dobrze ,ze nie mam kasy teraz bo zanim cos kupie 5 razy ochłone i przemyślę :evil_lol:
  16. Qrcze grrrrr chyba mi znowu zaba rozmiar zmieniła :mad:
  17. Armani [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/101/img2093vh.jpg/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/9161/img2093vh.jpg[/IMG][/URL] Tor przeszkód pokonywany przez Bubusia [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/709/img2107xb.jpg/"][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/2397/img2107xb.jpg[/IMG][/URL] Rodzinna sielanka -starszy brat czuwa nad małolatami :evil_lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/217/img2110l.jpg/"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/5130/img2110l.jpg[/IMG][/URL] Wśród żółtych mleczyków trafił sie jeden czarny :diabloti: Inga [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/img2134e.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/328/img2134e.jpg[/IMG][/URL] Pszczółka Armani strzepuje uzbierany pyłek ( Albo raczej to truteń powinien byc:diabloti:) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/215/img2141b.jpg/"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3671/img2141b.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='deer_1987']Ostatnie najfajniejsze! [url]http://www.optyczne.pl/52.1-Test_obiektywu-Canon_EF_70-300_mm_f_4-5.6_IS_USM.html[/url] [url]http://www.optyczne.pl/3.12-Test_obiektywu-Canon_EF_50_mm_f_1.8_II.html[/url] 2 kitowe, jeden z is, drugi bez i stary [url]http://www.skapiec.pl/site/cat/47/comp/402419[/url][/QUOTE] Też mi sie te rude kajzerki podobają :) Ta 50 całkiem fajnie wypada i zdjęcia porownawcze super.Reszta jeszcze nie wiem.Bo w sumie jeszcze nie wiem co mi potrzeba :) Na razie gdybam :)
  19. [quote name='deer_1987']Skwitowana tak i zgadzam sie w 100% [B]Peppar mówi "Eh...znów zdjęcia... no dobra...rób se..." Niunia mówi "Znowu zdjęcia? Serio?" Sherry "No w końcu foteczki! Ja Ci dopiero pozę zrobię!:) "[/B][/QUOTE] Hahahaha trafiłas opisem w 10 :) Dobre, uśmiałam sie
  20. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/862/img2050o.jpg/"][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/116/img2050o.jpg[/IMG][/URL] Szaleństwa Maniola z Ingulkiem [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/69/img2051c.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/3173/img2051c.jpg[/IMG][/URL] Czarnuszka jak łapke schowała przed rudymi zębiskami ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/706/img2057ej.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/8739/img2057ej.jpg[/IMG][/URL] Ingulek [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/718/img2068lq.jpg/"][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/8052/img2068lq.jpg[/IMG][/URL] I pomykaja rude zające :evil_lol: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/12/img2071r.jpg/"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1466/img2071r.jpg[/IMG][/URL]
  21. Jaka słodka mordka :) I też ma białe wokół kiniolka jak moje szkodniki :evil_lol: Jezdzisz z nim na jakies wystawy ? Na jednym zdjęciu widać same łapki Ramzesa i myslałam ,że to drugi basek :diabloti:.Wrzucaj zdjęcia obu diabełków i napisz nam cosik o nich :)
  22. [quote name='deer_1987']Ciemny z 4 to co ja mam powiedziec o naszych :razz: Cytat z innego forum "Dla porównania Twoja Sigma 70-300 to niecałe 0.6 kg. Sigma czy Canon 70-200/2.8 to 1.2 - 1.3 kg. Niby mało ale po kilkugodzinnym chodzeniu z takim ciężarkiem na szyi można mieć dość. " i inny "f/4 jest zdecydowanie lżejszy i poręczniejszy od 2,8. No i cenowo jest dużo tańszy."[/QUOTE] A jakie masz ?:) Pamiętam ,że pisałaś ale juz mi wylecialo - skleroza ot co ... Tańszy bo ciemniejszy :evil_lol: Te kosmiczne ceny to za szkło i jasnosc walą - na razie tyle z tego foto-szału zakumałam :diabloti:
  23. [quote name='deer_1987']Ja mam ten drugi z listy z tego co pamietam, to masz extra pozycje pod prawym klawiszem view exif a potem dane beda na pewno po ang nawet jak dodatek po pl znajdziesz :P dane to masz F, czas, iso, aparat itp :)[/QUOTE] To też ten ściągne- jak coś nie będę wiedziała to będę Ciebie zadręczać :diabloti:
  24. Uciekam teraz na spaceros - jak wrocę dostawie kolejne mleczyki :)
×
×
  • Create New...