Jump to content
Dogomania

lourdnes

Members
  • Posts

    3263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lourdnes

  1. Ja nie wiem co typowac wiec cichutko czekam az Asiaczek sama uchyli rąbka tajemnicy :eviltong: A ciekawa jestem i owszem :diabloti:
  2. [quote name='Asiaczek']Hahaha, alez się poukrywały:) [URL]http://img851.imageshack.us/img851/8940/img2079w.jpg[/URL] Pzdr.[/QUOTE] Bo już były nieprzytomne ze zmeczenia :) Musiały chwile doladować baterie na kolejne dzikie rundy w mleczykach :evil_lol:
  3. W stójce to ja wiem ,że Romcia jest rewelka :loveu: Juz ja ją tu sledzę ;) To ,ze czasem spojrzy na ziemie ja jej wybaczam :eviltong: bo słoneczko jak dla mnie i tak robi mega postępy -jest cudna i z tego co piszesz bardzo zdolna i grzeczna i u mnie ma : :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. No krolisia krolisia - ja sie tu o niego dopominam :)
  5. [quote name='deer_1987']No to pomysl co Ci sie bardziej przyda bo 200-300-400 to sa jednak roznice :)[/QUOTE] I to ogromne:evil_lol: Ja potrzebuję do duzego ruchu i przyrody Ten 70-200mm ma dużą jasnosc a po dopieciu konwertera 2x da mi 400mm i oczywiscie przyciemni czyli to tak jakbym miala wtedy 100-400mm z f4 wiec w pewnym stopniu to jakis kompromis a z blizeszj odleglosci w tym wypadku 200mm mam super jasnosc na plus . Jak doczepie konwerter do jakiegos ciemnijszego szkla to wiadomo on zawsze dodatkowo przyciemnia a mi do 400mm powinno wystarczyc. A jak Ty myślisz? Bo ja tu takie swoje teorie snuje a w praktyce wiadomo jest inaczej- Ty masz juz doswiadczenie :evil_lol: Ja potrzebuje obiektyw jak juz pisalam do duzego ruchu i przyrody
  6. Byłam wczoraj u fotografa. Tego obiektywu co ja chce nie maja bo to nowosc dopiero wejdzie na rynek i ma kosztowac 18 tys wiec juz sie pogodzilam z tym ,ze nie bede jego szczesliwa posiadaczka :evil_lol: Wiec gdybalam nad tele 100-400mm lub 70-200mm is usm II.Pierwszy duży zoom ale ciemne szkło , drugi mały ale jasne wiec chyba postawie na swiatlo i najwyzej dokupie konwenter albo pomysle nad tym co Ty masz. Juz mam amok w glowie co wybrac :stormy-sad:
  7. [quote name='deer_1987']Tryby makro to takie sobie sa :P[/QUOTE] Ale ja je chciałam wyprobowac i zapomniałam- ot pierdoła jestem i tyle ;)
  8. Obłoczki (dodany mocny kontrast -bawiłam się suwaczkami :evil_lol:) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/5/img2362h.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/6875/img2362h.jpg[/IMG][/URL] I próba makro ;)(wszystkie fotki z wczoraj ) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/19/img2932yj.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5679/img2932yj.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/815/img2906v.jpg/"][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/359/img2906v.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/215/img2933eq.jpg/"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8817/img2933eq.jpg[/IMG][/URL] Tylko jestem pierdoła bo wszystkie fotki zrobiłam na sporcie zamiast ustawieniu makro :eviltong:
  9. Ale super wiadomości :) Jak miło sie obudzic i czytać takie rewelacje :multi::multi::multi:Ale ja wiedziałam ,ze będzie dobrze :evil_lol:a w Romeczke to juz wiadomo ,ze obstawiałam jako moją faworyte :loveu::loveu::loveu:
  10. To dodawaj bo śliczne te fotki :loveu:
  11. [quote name='deer_1987'][URL]http://img828.imageshack.us/img828/6950/img2461y.jpg[/URL] ale sie usmiecha! Peppar u nas! special sesja![/QUOTE] Już widziałam :) Cudne :loveu::loveu::loveu: Peppar wyraznie sie ozywil jak łapowke od gościa dostal :diabloti:
  12. Ojej cudne te fotki :loveu::loveu::loveu: A gość podkrada kłapouszkowi papu :evil_lol: I dywan w użyciu :multi: SUPER :evil_lol:
  13. Mania [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/228/img2379n.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/9601/img2379n.jpg[/IMG][/URL] Mania i za nią Maniuś [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/269/img2386a.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/4390/img2386a.jpg[/IMG][/URL] Maniuś [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/img2389f.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/9360/img2389f.jpg[/IMG][/URL] Mania [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/img2421a.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/6055/img2421a.jpg[/IMG][/URL] Mania [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/828/img2461y.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/6950/img2461y.jpg[/IMG][/URL]
  14. Słoooodki szkodziej :):evil_lol::lol: A pamiatke jak byl takim maluskim wałeczkiem siersci to masz na cale zycie -bajka bo takim juz nigdy nie bedzie -wiadomo- cudo:loveu::loveu::loveu:
  15. Ale muszę sie wam dzisiaj pochwalić :lol:Nie jechaliśmy na weekend do domciu i pojechalismy z tej okazji do Pancia konia-grubego.Bylismy 3,5 godz i tyle szkodniki latały bez smyczy. Jestem z nich dumna bo to dopiero drugi raz jak latały tak na wolnosci na nieogrodzonym terenie. Dwa razy odbiegly daleko i mialam troszke strach ,ze uciekną ale migutkiem wracały. Potem to juz calkiem przybiegały na wołanie i pięknie sie pilnowały a na koniec zmeczone przyszły do mnie na kocyk pospać . Za chwile -po obiadku- zrzucę fotki. Juz wiecie ,ze w moim wypadku nie zabrac gdzies aparatosa nie miesci sie w glowie :evil_lol:Tak wiec znowu was pozameczam seria djęć :eviltong: Mleczyki juz wam podaruję ( zostalo gdzies 300 zdjec) bo mnie wyklniecie :diabloti:
  16. [quote name='MMM']cztery baski ???[/QUOTE] [quote name='jamnicze']Ja też doliczyłam się 4, 2 rudzielce+2 czarnuszki :) [/QUOTE] [quote name='Buszki']Cholibka,spóźniłam się.Ale też cztery widziałam ;).[/QUOTE] To jesteście lepsze od Pancia- on niepewnym pytajacym głosikiem wyksztusił ...3;)
  17. Jak łapie za pustą ręke to pewnie zaprasza do zabawy :diabloti:
  18. Qrcze ale super :) Asiaczki pozamiatały wystawę :multi::evil_lol: :multi:Wielgachne GRATKI !!!!!!! To te wszystkie z calych sil sciskane kciukajki - i prosze same BOB-y :diabloti: ;););)
  19. Właśnie znalazłam galerię Stellanovej :) Obejrzałam sobie tam szkodniki i super to foto widokowka ze szczeniaczkami- miodzio :) I spodobała mi sie Zahra :evil_lol: Szkoda tylko ,ze oni juz nie bywaja na dogo- ich posty sa z dawien dawna i masa zdjec zniknela buuuuuuu :-(
  20. Poopowiadaj nam cosik o obu szkodnikach :)
  21. [quote name='basenji.help']ELPIN . jest z hodowli Stellanova :)[/QUOTE] Aaaaa to nie znam ale chetnie poznam :) Tu chyba gdzies kiedys była na dogo taka hodowla o ile czegos nie mylę -u mnie to norma :eviltong:
  22. [quote name='Doris&Grenio']Upss to sobie nagrabiłam......nie uciekłam tylko pracowałam:) Dziś obiecuje powklejac kolejne forty.:) Co do wystawy to chyba zrezygnujemy..do jutra trzeba sie zdecydować, ale nik mi nie pomoze Amiga przygotować...[/QUOTE] Wklejaj bo my juz tu zniecierpliwieni -zaniedbujesz nas :eviltong: Na wystawę jedzcie. Szczeniaki i tak nic nie wygrywaja a chodzi o doswiadczenie i obycie tak was jak i psa. Też mialam inne wyobrazenia a tak zobaczyłam i juz wiem ;) Nie ma tam nic trudnego- przetruchtac z psem koleczko czy dwa, ustawic i finito. Dla szczeniakow do tego sa poblazliwi jak cosik nie wychodzi :evil_lol: Tak wiec śmigac bez wykretow :eviltong: A do tego zawrzecie jakies nowe baskowe kontakty to i na przyszlosc bedzie weselej ;)
  23. [quote name='jamnicze']Hi hi, jak idziemy na spacer, to psy są przyzwyczajone, że od każdego można wycyganić smaka. Koleżanka chciała sobie zapalić i Saidi wspięła się na łapki, że też chce, ta jej pokazuje, że to tylko papieros, a Saidi cap -i została pół papierosa :eviltong: Ja tak miałam wczoraj.[/QUOTE] Też chciała zapalić :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bo to wczoraj byla taka pogoda do d. Dziś już jest ok
  24. Oj będą sie tłumaczyć :mad::mad::mad:
  25. [quote name='jamnicze']Ja też mam focha, bo do mnie [B]cienka [/B]nie zagląda:obrazic:[/QUOTE] No właśnie- i mowi ,ze czasu nie ma a do innych to zagląda :-x a do nas niet :niewiem: To ja też strzelam focha:obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::obrazic::obrazic:
×
×
  • Create New...