Ja też mam problem z wsadzaniem Reiko do boksu bo zawsze Ruto go atakuje(Ruto ze mną nigdy nie wychodzi bo się go boje, dwa razy próbował mnie capnąć) :( A Havana na spacerach jest cudowna ,ładnie się bawi chce się głaskać i w ogóle jest kontaktowa.mama nadzieję że szybko te mrozy zejdą i Havana w końcu pojedzie do fryzjera....