-
Posts
1063 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Artemida
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Artemida replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
Zobacz znalazłam bazarek z ubrankami może zerkniesz jest takie małe 28cm :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222989-Kubraczki-na-zimowe-mro%C5%BAne-dni-legowiska-smycze-i-inne-akcesoria-%21%21%21-Dla-Puszka-"]http://www.dogomania.pl/threads/222989-Kubraczki-na-zimowe-mro%C5%BAne-dni-legowiska-smycze-i-inne-akcesoria-!!!-Dla-Puszka-[/URL]! I zapraszam was wszystkich na wątek sportowej Lusi która marnuje się w schronisku ;( [url]http://www.dogomania.pl/threads/222783-Lusia-ze-SPORTOW%C4%84-DUSZ%C4%84-marnuje-si%C4%99-w-schronisku[/url] -
hahah maleństwo zawsze się denerwuje :p
-
ORION 10 lat szukał orbity, która zaprowadzi go do domu. I znalazł!!!
Artemida replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
ja też się podpisuję ,sama prawda:) -
Haha Łukasz już nigdy nie będzie ryzykować :p
-
deer_1987 jak ja głaskałam psa jej wielkości jej reakcje nie były zbyt ciekawe...Ona czasem nawet o ludzi jest zazdrosna... Tak jak już psiałam fajna tylko na zdj :p
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mR43ppwlLDY/TzqtPLeKIxI/AAAAAAAADaI/kG1Av08eAOM/s640/IMG_2129.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TS5bEs2t5VY/TzqtOKcF3eI/AAAAAAAADZ8/BAhQrJ_oWRs/s640/IMG_2128.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-4wjy6GSJfDg/TzqtPhfjo5I/AAAAAAAADaU/vFuswoSv-Rc/s640/IMG_2130.JPG[/IMG] Smaczny śnieg:evil_lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OHTMCO94Oo0/TzqtU84pirI/AAAAAAAADbk/8hP4QgSwHWA/s576/IMG_2152.JPG[/IMG] Musiałam odpisać Naklejka bo inaczej by mi te posty się zgubiły :p
-
No to w takim razie super!! Uwielbiam w waszej galerii oglądać zdj jak razem na sobie leżą albo się bawią :) Ja jak bym sobie sprowadziła 2 psa do domu to może pożyłby z 1h Gaja by go z zazdrości zjadła....:(
-
Uhuhuh to zaszalałaś :D [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-Ms2z2bFtYeI/TzqtXHbLWsI/AAAAAAAADcA/IKgiYvFslno/s512/IMG_2168.JPG[/URL] nie mogę z tego hahahahahaha Nie przeżyje że ten lasek ginie ;(
-
deer_1987 to widzę Sherry szaleje...Może też zachciało jej się posłanka, kobiety zmiennymi są:evil_lol: Eh ale jakoś nie atakują się relacje pomiędzy dziewczynami są ok?
-
no to "przypadkowe" spotkanie się w parku z Naklejką i Jetsanem :D Zaśnieżona Gaja [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_FgC-8dMNhc/TzqtUrUsB8I/AAAAAAAADbg/2tHcBDsDG2w/s640/IMG_2151.JPG[/IMG] Błagam weź mnie na ręce..... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HxXcf2uXDbs/TzqtNnZcJSI/AAAAAAAADaA/Keo0Wu4Anvw/s640/IMG_2127.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-yJiIYwJgYFI/TzqtMppzViI/AAAAAAAADZk/jTNk3AzKgJE/s640/IMG_2124.JPG[/IMG] Zabawo-ataki (Jetsan się bawi-Gaja atakuje):diabloti: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pyMZCh3D7lY/TzqtIaQdXyI/AAAAAAAADYU/Wm5VQMaOypw/s640/IMG_2110.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3EuZrLQXoVE/TzqtIlf0P8I/AAAAAAAADYc/SJtudjWl4Tw/s640/IMG_2111.JPG[/IMG]
-
Dokładnie one są strasznie podobne,do dziś pamiętam jak czytałam o tym co się stało ,miałam łzy w oczach jestem strasznie wrażliwa...ale może nie mówmy o tym... Lepiej mi powiedz jak tam twój brązowy nochal:evil_lol:
-
Jasne :D pomyłki się zdarzają :) deer_1987 bardzo mi miło :)
-
Tymuś makijaż czyni uda :p
-
BĄBEL z Zabrzańskiego schroniska MA JUŻ WSPANIAŁY DOM!!!
Artemida replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Myślę że Sari byłby zadowolony że ratujesz innego psa ze schroniskowego świata....i uważam też że Orion będzie świetnym towarzyszem :)Oczywiście cudowna galeria :loveu: I wieści o Orionie po prostu jak w bajce :loveu: -
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Artemida replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
Ja właśnie też nie,co zdążę przeczytać to tu już coś nowego , gorący wątek:diabloti: -
Jakiego bąbla może link? :)
-
Lusia ze SPORTOWĄ DUSZĄ marnuje się w schronisku
Artemida replied to Artemida's topic in Już w nowym domu
Witam kochaną Lusią :) Kochanie niedziela już niedługo :loveu: postaram się o zdj :) -
Bardzo mi miło zapraszam:cool3: Mama nadzieję że Gaja cię nie przestraszyła :diabloti:
-
Świetne zdj z reszt a jak zawsze :loveu: Sherry robi świetne miny^^
-
Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)
Artemida replied to ChiqDeeWikiXenia's topic in Galeria
Niestety czasami walka z nauczycielami jest jak walka z wiatrakami....Im zawsze się wierzy zdanie dzieci jest często lekceważone albo twierdzą że dzieci zmyślają....