Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Agnieszko nie wiem,nie wiem co mam napisać,Aleś jednego dnia jakby prawie wrócił do sił,następnego chodzi,przystaje,siada. Dzisiaj cały czas mam łzy w oczach,w nocy musiał mieć atak bo rano posłanie i jego brzuszek było wilgotne( w trakcie ataku oddaje mocz,czasami i kał )jakiś bardziej nieporadny,na rączkach taki bez sił,jakby tracił orientację,bo kręcił się w kółko,przysiadał,nie wiem czy go coś boli,bo mi przecież nie powie,siedzę teraz i znowu ryczę.Trochę zjadł,dużo pije,najlepiej czuje się w moim łóżku,zabezpieczyłam je trochę przed ewentualnym zsikaniem,a niech sobie kto co chce myśli,Ali mi milszy niż łóżko!to się akurat wymieni. Antybiotyki skończył,weci już nie mają pomysłu co dalej :(w sumie do zagojenia powieki,idzie to opornie,pozwolili mi samej leczyć,więc stosuję rodzinie Octenilinu, solcosreryl gel,za parę dni mam sie pokazać. Nie chciałabym doczekać się czasu,żeby się dowiedzieć,że to jednak nie od ząbka :( mam doła!!!może miałam jednak iść na umówioną godzinę w stronę TM :(:( :( cholera nie wiem!!! mam ogromne poczucie winy,że przedłużyłam mu cierpienie,które i tak zaprowadzi go Tam :( nie pocieszajcie mnie,proszę.Może jutro jednak będzie lepiej. Figuniu oby było dobrze,kocham go jak wariatka,nie chcę,żeby cierpiał . mam przygotowanych parę zdjęć,ale wybaczcie mi dzisiaj.
  2. Najlepiej nauczyć malca siusiać na jedno miejsce,ale zdaję sobie sprawę,że nie jest to z takie proste. Ja zostawiam na wszelki W podkład pod drzwiami wyjściowymi,teraz odkąd Ali zażywa Furosemid czasami korzysta nocą i kiedy jestem w pracy.
  3. Tusinku zaglądam i ja w nadziei na dobre wieści,trzymam nieustannie.
  4. Witaj Chrupeczko :) młodziutka jest dziewczyneczka,pysiolek przesłodki,biedna mała kruszynka ludzie to potwory...
  5. Ciociaaaaaaaaaaa gdzie jesteś? Ciebie nam tu potrzeba ! banerek do pobrania:)
  6. Mamy piękny banerek,ale to nie wszystko,bo mamy jeszcze jeden:)równie piękny:) można pobierać bez pytania :) Kto rozpozna to cudo na banerku temu ufunduję specjalną nagrodę ;)wykąpanie Hanki ;)
  7. Nowa Skarpeta Plaskatych działa :)mamy banerki wykonane przez TZmestudio,cudne oba,więc pozwalam sobie wklepać drugi,absolutnie tak :)do pobrania:)
  8. Mamy już banerki wykonane przez TZmestudio,na bazarku banerkowym,jako,że oba są przepiękne pozwolę sobie wkleić drugi,do pobrania :)
  9. Cudaczku kochany♥jak się dzisiaj masz? ♥♥♥
  10. Figuniu wpadłam się przywitać:)muszę wiele nadrobić,mam tu widzę wiele do przewertowania :)ale to już jutro spokojnej nocy :)
  11. Halizko czekamy na Ciebie,jesteś nam tutaj potrzebna:)tęsknię bardzo,za Tobą i ogonkami:) mamy Nową Skarpetę Plaskatych :) http://www.dogomania.com/forum/topic/146662-nowa-skarpeta-plaskatych/
  12. Już jest Nowa Skarpeta Plaskatych: http://www.dogomania.com/forum/topic/146662-nowa-skarpeta-plaskatych/ potrzebny byłby jakiś banerek,ktoś mógłby pomóc?może trwa jakiś bazarek z banerkami?
  13. Reaktywacja Skarpety Plaskatych♥Zapraszamy na wątek ♥ http://www.dogomania.com/forum/topic/146662-nowa-skarpeta-plaskatych/
  14. Więcej zdjęć by się chciało ;)mizianka dla chłopczyka ♥♥♥
  15. oj mam słabość do takich dziadeczków:)szkoda,że możliwości adoptowania kolejnego brak. słodki taki wichrasty:)
  16. Możesz napisać coś o nim?biedactwo:(ma swój wątek?
  17. Ja także się barrdzo cieszę,wiadomości będą zapewne wpisywane na bieżąco:)
  18. dziękujemy,nawet szepnąć na uszko Alesiowi nie mogę,bo głuchy jak pień.Ale kochany tak,że już nie można bardziej:) w wolnej chwili pozwolisz,to zajrzę to Waszej galerii:)
  19. Dziękujemy:)oby nic nas więcej nie zaskoczyło!
  20. Jak ja się cieszę:)mamy Szefową! :) Pozwolę sobie przedstawić:)najbardziej godna zaufania osoba:)nasza Marmosia !
  21. Jesteśmy:) Hana w formie;)nie licząc alergii. Aleś:( Najgorsze już za nami!mamy nadzieję,czekamy na badania kardiologiczne i opinię tegoż. Czekamy bo stan Alesiowego serduszka nie pozwalał,na przewiezienie do Zabrza. Zaczęło się zeszłej niedzieli,z samego rana Aleś miał atak,po nim nie odzyskał przytomności do czasu,a właściwie tylko po to,żeby nastąpił kolejny,Aleś nieprzytomny.Po konsultacji z wetem pojechaliśmy w tę ostatnią drogę:( pogoda była słoneczna,więc wózeczkiem w koło osiedla,powolutku,dojechaliśmy do weta,czekamy.Po jakimś czasie tel. weet już był,ale się na nas nie doczekał. Na szczęście i szczęśliwej drogi wecie!!! Patrzymy a Aleś podnosi główkę,jakoś nieporadnie chce siadać,więc do naszego weta! Aleś walczy!nie poddajemy się. U weta kolejny atak,to nie padaczka,to serduszko tak zwalnia. Leki i do domu.W domu jeszcze 3 ataki,ale nie tak straszne jak pierwszy,drugi. Unormował się powoli,powoli,wet mówi,że to nie jego czas:) Ale to nie koniec:( W poniedziałek okazało się,że Aleś ma ropnia oczodołu.Skąd kiedy?Jak mogłam nie zauważyć? Leczymy antybiotykami ogólnie,do oczodołu,jest lepiej. Okazało się (sama na to wpadłam)że to od jedynego ząbka w górnej szczęce. Nie ma niestety możliwości usunięcia,bo znieczulenia serduszko niestety nie wytrzyma. Zaczęły się też obrzęki,krążenie niestety,ale pod ręką miałam Furosemid,zażywa wg wskazań weta 3 x dz 20 mg Obecnie stan zadowalający. Ali chodzi,nie za dużo,nie pozwalam,ale na oko ;)stan taki jak przed nasileniem,bo na serduszko Aleś choruje od dawna.
  22. Oj jak mało do szczęścia potrzeba:)mówisz-masz:) cudowności :)jutro wrócę dalej się przyglądać,teraz obowiązki wzywają:)
  23. może,mam nadzieję,że Halizka się pojawi:)
  24. Haloooo,plaskate Miśki wróciły:)
×
×
  • Create New...