Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. dzisiejszej nocy już nie zasnę,siedzę zasmarkana,ciągle mam przed oczami tę maminkę z maluchami:(:(:(:(
  2. a ten chłopczyk z Bytomia?odnalazł swoich?
  3. na Twoje szczęście jesteś taki śliczniutki,że na pewno ustawi się kolejka domków :) żałuję,że nie mogę przygarnąć psiaczka,ale może kiedyś...
  4. Bgra

    Beagle w potrzebie

    Dziewczynka z Rudy Śl. odebrana ze schroniska przez swoją rodzinkę,szukała córki która zwykle z nią jeździ autobusem do babci(raz jej nie zabrała) i wygląda na to,że przerwałam jej samodzielną wyprawę:)ufff jak dobrze:)
  5. Bgra

    Beagle w potrzebie

    [B] [/B] [INDENT] Cioteczki pomocy(przekleiłąm post ze str schroniska w Rudzie Śląskiej bo nie wiedziałam gdzie:(a sprawa pilna. Wracając do domu autobusem linii 7 na przystanku przy kościele Ewangelicko Augsburskim wsiadła sunia , rasowa Bigielka,pytałam czy jest właściciel,ale ciszaaaaaaaaaaaa wzięłam na ręce i zaniosłam do domu,śliczna,młodziutka,tricolor. Obdzwoniłam lecznice i schronisko,zostawiłam namiary.Lecę do weta sprawdzić czy ma czipa Musi mieć ten czip!ja jutro przenoszę się na okres świąt do chorego ojca,nie mogę zabrać,ze sobą drugiego psa,za nic! Ma czip ale niezarejestrowany??? 967000009169333 telefon milczy spacerowałam z Lalą,zostawiłam gdzie mogłam swój nr tel,za chwilę córcia pobiegnie porozwieszać ogłoszenia,martwi mnie bardzo,że przy błocie psiak był czyściutki jakby wyszedł dopiero co z samochodu,naprzeciw jest myjnia samochodowa i stacja paliwowa,nikt nic nie wie. Nie chcę go oddawać do schroniska a zatrzymać też nie mogę:-( jest grzeczna ale widać,że tęskni:-( [URL]http://tinypic.pl/ucf4rn6fz039[/URL] [/INDENT]
  6. [quote name='[email protected]']Pomocy! Wracając do domu autobusem linii 7 na przystanku przy kościele Ewangelicko Augsburskim wsiadła sunia , rasowa Bigielka,pytałam czy jest właściciel,ale ciszaaaaaaaaaaaa wzięłam na ręce i zaniosłam do domu,śliczna,młodziutka,tricolor. Obdzwoniłam lecznice i schronisko,zostawiłam namiary.Lecę do weta sprawdzić czy ma czipa Musi mieć ten czip!ja jutro przenoszę się na okres świąt do chorego ojca,nie mogę zabrać,ze sobą drugiego psa,za nic![/QUOTE] Ma czip ale niezarejestrowany??? 967000009169333 telefon milczy spacerowałam z Lalą,zostawiłam gdzie mogłam swój nr tel,za chwilę córcia pobiegnie porozwieszać ogłoszenia,martwi mnie bardzo,że przy błocie psiak był czyściutki jakby wyszedł dopiero co z samochodu,naprzeciw jest myjnia samochodowa i stacja paliwowa,nikt nic nie wie. Nie chcę go oddawać do schroniska a zatrzymać też nie mogę:( jest grzeczna ale widać,że tęskni:( [url]http://tinypic.pl/ucf4rn6fz039[/url]
  7. dziękuję za link
  8. [quote name='elinka']Może i by mógł, ale Pan Bóg jest jednak od nas mądrzejszy. Przymus wywołuje bunt. Zobacz, co by było gdybyśmy nasze dzieci przymuszali do dobra? Po ulicach chodzili by sami killerzy. No, ale fakt... i bez tego przymusu jest ich mnóstwo. I najbardziej boli to, że cierpią przez to niewinne zwierzęta. Nie taką władzę nad zwierzętami dał nam Pan Bóg.[/QUOTE] cierpienie zawsze jest konsekwencją zła, ale jednocześnie,dzięki człowiekowi może , jak tu na dogo,stać się przyczyną dobra
  9. [quote name='elinka']To nie Pan Bóg tylko człowiek, który od Boga otrzymał wolną wolę i takich dokonuje wyborów. Nie mamy, niestety, za bardzo czym się chlubić.[/QUOTE] wiem...nie byłby sprawiedliwy stwarzając istoty zdolne tylko do czynienia dobra,nie przymusza nas do niczego...ale niektórych by mógł
  10. [quote name='marmosia']Zerknijcie, cioteczki. Tam jest podobno shih i pekinek :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/219223-LIKWIDACJA-PSEUDO-W-WIEKOPOLSCE-KOSZMAR-potrzebna-pomoc!!!!/page7?highlight=Andegawenka[/url][/QUOTE] nie udał się Panu Bogu ten świat:(
  11. przesłodki cudaczek:)do zjedzenia...moja Stefanka też mówiła mama i najgłośniej w świecie ziewała:):):)
  12. wiem jak trudno trafić lekiem na rozpapraną ranę,dobrze,że poszedł na te opatrunki:)
  13. Dzień dobry:)mam nadzieję,że dla psiaków będzie lepszy od poprzedniego:)
  14. zaglądam z nadzieją,że maluszki mają się lepiej:)
  15. wyrzucony z jadącego samochodu:(:(:( taki malutki piesek,pewnie nie wie co się z nim stało,do tego cierpi fizycznie:( żeby tylko obyło się bez powikłań
  16. mam jeszcze Octenilin do irygacji ran,dorzucę też Octenisept czekam na PW
  17. Biedactwo,straszne te rany, mam na zbyciu Octenilin żel na rany,jak się przyda mogę wysłać w poniedziałek.
  18. myślałam,że mocna ze mnie baba :(
  19. Lilli dla Rokusia byłaś najcenniejszym,najpiękniejszym darem od losu. (*)dla mnie to też szok
  20. Roki a na cholere ci te jajka!Trzymaj się:loveu: Słodkie zdjęcia... piękny i bestia:evil_lol:
  21. Roki a na cholere ci te jajka! Słodkie zdjęcia... piękny i bestia:)
  22. pewnie przerosła pana pielęgnacja pieska(jak swoich pięt domyć nie potrafi) wymiana na laptop...bez komentarza!
  23. mnie też ktoś zaflancował (chyba wiem kto:mad:)na szczęście nie mam gorączki. dobranoc malcu,a jak się obudzisz to bądź grzeczny jak aniołek,na którego wyglądasz:evil_lol:
  24. Wszyscy kochamy Rokusia,bo jak go nie kochać,wygląda tak pięknie w nowej fryzurce,że lepiej już chyba nie można:)buziaki
  25. mały zrób coś z tym siuraniem...bo ciocia Lilii zwinie dywan i będziesz musiał doopke sadzać na zimną podłogę:)
×
×
  • Create New...