Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Pewnie tak jest z tym stresem. Sunia musi sie przyzwyczaic do nowej sytuacji, miejsca i swoich ludzi. Mam nadzieje, ze bedzie tylko lepiej.
  2. Dziekuje za pamiec o Nelk ! Duzo zdrowia zycze i wracaj szybko do nas !
  3. Dziekuje za relacje z domu Figuni ! Moze suczka powinna miec spacery przed wyjsciem Panstwa z domu, i to takie dluzsze. Sunia bylaby zmeczona po powrocie i moze nie psocilaby. Z zalatwianiem sie tez byloby lepiej. Moze warto byloby zostawic Figuni kilka zabawek, by nie nudzila sie sama w domu.
  4. Przyszlam tu za anica. Nie rozumiem jak mozna patrzec na cierpienie przyjaciela i nic z tym nie zrobic, nie pomoc mu.....straszne to jest...... Poprosze o nr konta na pw.
  5. Nela byla u weta i przebieg wizyty zostal opisany na watku. Na razie nikt nie operuje guzow. Do czasu sterylizacji, a mamy na to poltora miesiaca, zostanie przeprowadzona dokladna diagnostyka guzow na listwie mlecznej. To na tyle jesli chodzi o stan Neli.
  6. Mam nadzieje, ze i Foksik jest z Was bardzo zadowolony !
  7. Bardzo sie ciesze z tego, że Foksik jest już tylko WASZ !!!
  8. Elik kochana, poprosiłam o zgodę na przeniesienie 122 zł, które zostały po szczeniakach. Figa i Foksik nie mieli niestety stałych deklaracji.......
  9. Na razie nie ma wieści, ale mam nadzieje, że nadejdą niebawem.
  10. Bardzo się ciesze, ze z Foksikiem jest już jasna sprawa. Oczywiście nie mogło być inaczej, ale wiadomo jak jest - bywa różnie. Teraz czekam na wieści z domu, który przyjął Figę.
  11. Oczywiście, jako Skarbnik i tak jesteś tu najważniejsza, bo trzymasz kasę :)
  12. Rozmawialam z kikou. Nasza Nela bezproblemowo przezyla Sylwestra. U Kasi na wsi jest raczej spokoj. Pieski w wiekszosci dementywne i gluche. Raczej nie zwracaly uwagi na pojedyncze wystrzaly. Poprosilam Kasie, by Nele umawiala na sterylke ba druga polowe lutego.
  13. Jestem na zaproszenie. Psiaki ślicznoty, tylko je wykąpać, przyciąć, i od razu uroku nabiorą. Domki powinny ustawiać się w kolejkę.......tak myślę. Poproszę o nr konta. Wpłacę jednorazowo 50 zł.
  14. Kochani, mam nadzieje, ze "dzieciaki" zostana juz w swoich domach, ktore jak widzielismy sa zakochane w swoich psach. Chcialabym prosic, by wplacajacy zgodzili sie przeniesc pozostale po szczeniakach 122 zl na Ige z banerka. Ona ma tylko 100 zl deklaracji stalych, a PDT kosztuje 300 zl. Oczywiscie poczekamy jeszcze troche na wiesci z domkow, zmiane tytulu i przeniesienie kasy na Ige.
  15. Przepraszam, nie dotarlam na watek. Za bazarek i grosz dla suni bardzo dziekuje !
  16. Na poprzeniej stronie napisalam, ze poczekam jeszcze ze zmiana tytulu watku. Foksik ma juz dom staly, ale Figa ma dom dopiero od wczoraj.
  17. Ciesze sie, ze Iga przezyla Sylwestra. Mam nadzieje, ze reszta Twojej ferajny tez jakos dala rade. U mnie na wsi strzelali prawie do 3.00 w nocy. Psy szalaly. Nie wiem czy bardziej wyly moje czy te od sasiadow. Biedne te zwierzatka. Boja sie wystrzalow i jeszcze nie wiedza o co chodzi.
  18. Bardzo sie ciesze, ze Figunia ma swoj domek! Poki co tytulu nie zmieniam, troche jeszcze poczekam. Mam nadzieje, ze kota jest do ogarniecia.
×
×
  • Create New...