Zacytowałam kilkanaście postów, w których zawarto pytania, i jednoczesnie odpowiedzi.
Obecnie sytuacja wygląda tak;
Iga ma deklaracji stałych na 100 zł miesięcznie.
Dodatkowo coś deklaruje cancer, która ma tu problem z zalogowaniem się na dogo. Nie wiadomo jeszcze ile, ale coś, i to z bazarków, które prowadzi na FACEBOOKU.
Powyżej pytano o dom awaryjny u anecik a także o PDT w Warszawie.
Po ustaleniach dokonanych z anecik i ewu, decyzja jest taka, ze Iga zostaje u anecik.
Anecik zajmuje się Igunia najlepiej jak umie. Sunia zaczyna uczyć się człowieka, i poznaje miejsce, w którym jest. Nie chcemy tego burzyć, i przewozić sunieczke z miejsca na miejsce.
Oplata za PDT u anecik wynosi 300 zł miesięcznie. Jest to wysokość za wszystkie psy, tej wielkości co Iga.
Obecnie brakuje 200 zł miesięcznie do oplaty u anecik.