[quote name='fiorsteinbock']Na [B]str 1 dodalam zdjecia[/B], nie wiele bo baterii za braklo...Pieskow z kwarantanny jesy duzo :-( zwlaszcza ONkow.
Kamila i Heksa zobacz kolejne dwa ONki, jeden to chyba DONek. Grazynka robi watek staruszkowi ATOSowi, masakra...piesek o pyszczku nietoperka, porzucony na stare lata, szanse na adopcje nikle...:-(:-(:-(
Druga priorytetowa adopcja LENY, jest po operacji w szpitaliku. Wet zadowolony z przebiegu, dzielnie sie spisala i guz usuniety. Jutro zaloze osobny watek! Ona nie moze zgnic w schronie.... :-([/quote]
Onki onki :loveu:
Ja czekam na szerszy opis, już sobie portale pozapisywałam na ogłoszenia :diabloti: