[COLOR=#000000]niunia w stosunku do suczek jest niespokojna, może troszkę agresywna, ale to takie małe stworzonko, że krzywdy raczej nie zrobi, w stosunku do psó luzik, dzieci uwielbia, aczkolwiek potrzebuje teraz spokoju. ale nigdy nie warczy, bardzo się cieszy kiedy ktoś ją chce pogłaskać i w ogóle. panicznie boi sie siatek i worków, wszystkiego co szeleszczy, pewnie dlatego, że wspomnienia mogły po czymś zostać :shake:
Proszę o pomoc!
Chociaż DT!
[/COLOR]