-
Posts
2874 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Noemi1
-
[quote name='holmina']zajrzalam w rewanzu,,,jutro poczytam,dzis podniose do gory psinko![/QUOTE] ZAPRASZAMY, bywa u nas wesoło :)
- 715 replies
-
- dom
- domek stały
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
I ja na dobranoc, dla nocnych marków podniosę :)
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Noemi1 replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Przyszłam tu po banerku holminy, na razie zapiszę, a jutro postaram się poczytać. -
Cieszę się, że wreszcie wiadomo co jest Jaśkowi. I już gabinet okupuje :)
-
Zagladam do Tani, mam nadzieję, że już szaleje na wakacjach :)
-
[quote name='APSA']"Ten film wideo jest prywatny" - tyle z oglądania :-| Złoty kawaler to Freek, jak widać też bardzo dba o wygląd ;) Noemi, jak chcesz, to Ci pokażę, gdzie mamy taaaką kałużę :cool3: Wcale nie dalej niż ta Wasza standardowa :razz:[/QUOTE] A to on jest ze schronu??? Ja myślałam, że to jakiś inny psiaczek. Nie wiem czy szukam takiej kałuzy, bo wczoraj w jednej na końcu ulicy o mało nie wylądowałam, tak mnie Claudynka szarpneła :) Ale może na suchsze dni się przyda takie info :) Claudynka i Franek jako Marsjanie :)
- 715 replies
-
- dom
- domek stały
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Agnieszka_K']a teraz?:)[/QUOTE] Teraz ŚMIGA :) :) :) Ogladajcie relację na żywo ze SPA :) Zapraszamy :)
- 715 replies
-
- dom
- domek stały
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Agnieszka_K']aaaa bo najwyraźniej nie czyta tak po skrócie - teraz powinno śmigać!:)[/QUOTE] Nie śmiga :((( Może musisz go upublicznić, dać dostep do niego wszystkim na You Tube??? Exploit-oi już tam dorzuciłam Caludynkę, może się uda :) Wielkie dzieki za link :)
- 715 replies
-
- dom
- domek stały
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
I jeszcze jej towarzysze z boksu Harada i Santo [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9171/mharadasantoimg4879.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/9472/mharadasantoimg4876.jpg[/IMG] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/5854/mharadasantoimg4885.jpg[/IMG] I sam Santo, który ma wreszcie jedno dobre zdjęcie :) [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/3449/msantoimg4878.jpg[/IMG] Filmiki z występów Claudii i Francesco bedą pewnie wieczorkiem :)
- 715 replies
-
- dom
- domek stały
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='exploit-oi']Nogi mi odpadają ....ał !! uwierzysz że tego cuda małego beżowego NIKT nie szuka. 2 h przekopywałam internet i nic- psinka z okolic działek koło Ząbek. Ps.podaj mi na priv mail to wyślę Ci zdjęcie mojej kopii Twojej Żaby :))[/QUOTE] To niesamowite, takie maleństwo :( PW już Ci wysłałam :) A teraz foto relacja z wczoraj :) Caludynka przed kąpielą [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2050/mmclaudiaimg4882.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6743/mmclaudiaimg4883.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/1401/mmclaudiaimg4884.jpg[/IMG]
- 715 replies
-
- dom
- domek stały
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Borys/Hektor ONek bez oka pozostaje na razie w BDT. u p. Bolesława
Noemi1 replied to bela51's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Boryska :) Musi się udać :) -
Ale CUDOWNE, przytulaśne zdjęcia :) Nie wiem tylko jak wytrzymamy te 3 tygodnie. Oczywiście w między czasie będziemy promować Ślicznotkę :)
-
Ja bym dodała, ale zupełnie mi to nie wychodzi :(
-
Otis w DS. Matka zniknęła! KOLEJNY MIOT W DRODZE! POMOCY!!!
Noemi1 replied to Zośka74's topic in Już w nowym domu
Kurcze, wakacje to słaby czas, chociaż wczoraj w schronie było nawet dość dużo osób zainteresowanych adopcją. -
Jestem na zaproszenie [EMAIL="Martika@Aischa"]Martika@Aischa[/EMAIL]. NA razie nie mogę pomóc finansowo, może jesienią coś się ruszy :( Będę śledziła wątek i jak co będę mogła dla Was zrobić to się zgłoszę.
-
Zaglądam do Jasia i ciekawa jestem jak się sprawa zakończy. Moim (podkreślam, MOIM) zdaniem, to by mu się chyba ta porządna punkcja przydała, tylko nie wiem czy on przeżyje narkozę :( Zupełnie nie znam się na tych sprawach. Myslę, że o tym powinien decydować wet.
-
Dla takiego SPA, żadna odległość nie straszna :) Ja dziś odpadam, po tym słonku mam dość. Jutro popołudniu wezmę się za zdjęcia i filmiki. Z Agnieszką już obgadałam sprawę filmików, mam nadzieję, że wspólnymi siłami coś poradzimy :)
- 715 replies
-
- dom
- domek stały
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zapraszam na spacerek z tą dwójką, masz jak w banku, że Ci pomogą :)
- 715 replies
-
- dom
- domek stały
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Avara i kotek pod opieką właściciela i toz-u :) DZIĘKUJEMY
Noemi1 replied to dycha's topic in Już w nowym domu
To może ją podpytaj, czy nie potrzebuje jakiejś pomcy, a jeżeli tak to jakiej? Może sama coś wywnioskujesz... Tacy ludzie czasem wstydzą się prosić. -
Rudzia z rakiem kośc żyła szczęśliwie u Apsy. Za TM
Noemi1 replied to morisowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj faktycznie morze, a nawet 2 morza :) Rudzielec widzę też zaskoczony tym morzem :) Cudny Rudzielec i reszta towarzystwa też :)