moje to sa takie laleczki ze nawet do kaluzy wejsc nie chca, a co dopiero biegac po blotku albo deszczu:evil_lol:
oni wola czysta wode, a nie z naturalnymi dodatkami:eviltong:
Loleczkowi o dziwo problem z skora znikl, cale szczescie:p
ciekawa jestem jaka bedziemy mieli pogode na wczasach i czy chlopcy wejda do morza razem z nami :cool3: