[quote name='Sylwia K']W woj śląskim masz hodowlę, którą ja bardzo cenię i podziwiam: [B]Human dogs[/B]
i mogę polecić ją z czystym sumieniem. Pan Janasz jest przemiłym człowiekiem, psiaki piękne, zadbane, przebadane pod katem chorób nękających rasę (i od nich wolne) i z dobrymi rodowodami. Jeśli chcesz na wystawy to tymbardziej ich polecam (jeśli do kochania również).
Generalnie to moim zdaniem jest to chyba ogólnie najlepsza hodowla:thumbs:[/QUOTE]
dziekuje:)
[quote name='*Jot*']Hej wpadam się przywitać. :multi::multi:[/QUOTE]
witamy:)
[quote name='Borówka16']Hej Anka! :)
Powróciliśmy :eviltong: Wpadnij na foty :D[/QUOTE]
hej:)
juz bylam u Was:)
[quote name='kalyna']oo widzę, że ktoś zaczyna mysleć o drugim psie i to świetny pomysł :)
bo jednak dwa psy moim zdaniem na podstawie moich obserwacji są szczęśliwsze :) i nigdy razem się nie nudzą... ale też uwagi o wieeele więcej trzeba im poświęcać...[/QUOTE]
tez tak wlasnie uwazam dlatego mysle nad drugim psem:)