[quote name='Lili8522']Tylko dlaczego nie ma zainteresowania nim :angryy:[/QUOTE]
Bo ludzie są ślepi. Cudowny szczylek. Zapisuję. A ile te szczepienia może coś podeślę wypłata niedługo :)
O matko jaka ja ciapa jestem, przecież jest na trasie do psiego Anioła... Ech, właśnie Aga dobrze że mam Navi bo bez niej nigdzie bym nie trafiła... ;)
No hej w sprawie Twojego posta na Onkach. Moja 10-cio letnia onka obecnie bierze Dolfos Arthro HA nieźle działa zastanawiam się nad Arthroflexem i Giom faza 2 :) Mam nadzieje, że coś to pomoże :)
A komunikacją miejską. Jeszcze czekam na informację czy nie będę miała zajętego późnego popołudnia to w razie co wstępnie możemy pojechać samochodem. To odszedłby stres ;) Potwierdzę jeszcze. :)
U mnie Shrek (z avatarka) może się pluć ale Shaście (ONka) nie powinnien dodatkowy gość przeszkadzać. Ale można je odseparowac więc nie ma problemu zbytniego go mnie numer to 606 876 531 w razie co :) to dogadamy tez szczegóły :)
Jeśli chodzi o Agę to jej maż ma uczulenie,ale niech się Aga z Grzesiem sami wypowiedzą. W razie co jak chcesz awaryjnie przechować chłopaka to można u mnie. Tylko u mnie są moje dwa potfffory;)
Bardzo chętnie! bo u mnie większych psiaków brak, przynajmniej jak ja chodzę na spacer, i Shasta nie ma z kim się powąchać o podreptaniu nie wspominam... :(
W obszarze teatr Rampa/ Tesco Ale jesteśmy mobilni więc na wieczorne spacery możemy gdzieś podjechać, byle nie za daleko ;) Pola mokotowskie zostawiamy sobie na weekend ;)
To ja też 90 szt. [URL="http://www.vetlandia.pl"]www.vetlandia.pl[/URL] nie ma sensu przepłacać tylko zobaczcie kochane czy z euforii nic nie przekręcam ;)