-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
Gabi - DONka już kochana i niezapomiana - ma DS :)
Ty$ka replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[COLOR=magenta][COLOR=black][URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/zdjcie0173e.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/9966/zdjcie0173e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/703/zdjcie0174nf.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/6309/zdjcie0174nf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/829/zdjcie0175c.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/6393/zdjcie0175c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/42/zdjcie0176ud.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/8739/zdjcie0176ud.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/zdjcie0177y.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/1559/zdjcie0177y.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/COLOR] -
Gabi - DONka już kochana i niezapomiana - ma DS :)
Ty$ka replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=1]W wyniku pomyłki były zdjęcia innego psa, ale już poprawiam[/SIZE] ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/46/zdjcie0180et.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/2729/zdjcie0180et.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/gabinz.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/5154/gabinz.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/51/zdjcie0167l.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/3937/zdjcie0167l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/zdjcie0169lu.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/5259/zdjcie0169lu.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/zdjcie0170d.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3810/zdjcie0170d.jpg[/IMG][/URL] -
Gabi - DONka już kochana i niezapomiana - ma DS :)
Ty$ka replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[U]Wątek ogólny szczebrzeszyńskich piesków:[/U] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191040-Bezdomne-ze-Szczebrzeszyna-BRAK-SPONSOR%C3%93W-DLUGI[/URL] [URL="http://www.facebook.com/events/274358169294793/"][/URL] -
Gabi to młodziutka, ok. 1,5roczna suczka owczarka niemieckiego. Dokładnie nie znamy jej historii - najprawdopodobniej, gdy wyrosła ze słodkiej kuleczki właściciele postanowili się jej pozbyć. Suczka już dość długo się błąka, bardzo tęskni za domem, za spacerami, za ciepłem domowego ogniska... Nie rozumie czemu została porzucona, czemu musi teraz mieszkać na dworze i walczyć o życie - przecież kochała całym swym serduszkiem, była grzeczna na miarę psa... A teraz czuje tylko głód, mróz i tęsknotę... Jest bardzo wychudzona, ma zapadnięte boki, jest wygłodzona... Gabi, jak przystało na przedstawiciela rasy, jest otwarta, ufna i kochana. Wydawałoby się, że nie ma w niej agresji. Łagodna, przyjacielska i ciepła wobec ludzi. Także pobratymców traktuje jak dobrych znajomych. Uwielbia przebywać obok człowieka, dlatego też nie nadaje się do budy, do izolacji - ona potrzebuje mieszkać z człowiekiem, obok niego. To pojętna suczka, bardzo szybko się uczy, jednak ma swoje zdanie. Jest typem psiego uciekiniera - dla niej 2m płot nie stanowi żadnej przeszkody. Natomiast na spacerze lubi chodzić własnymi ścieżkami, lecz zawołana przybiega radośnie na zawołanie. Gabi chciałaby mieć dom, miskę strawy, spacery i własnego człowieka. Chciałaby biegać, skakać, szaleć, szkolić się, czuć się kochaną, bezpieczną i potrzebną. Gabi potrzebuje wyrozumiałego opiekuna, który zna potrzeby rasy i zapewni jej odpowiednie warunki. Będzie doskonałą towarzyszką dla ludzi, szukających aktywnego, radosnego psa, potrzebującego dużo ruchu i zajęć. Suczka zasługuje na domek, będzie dowieziona nawet na drugi koniec Polski. Tylko... czy Gabi dostanie szansę na normalne życie? Kontakt: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel 664 500 434 SUCZKA SZUKA DT! Na CITO!
-
A może Odett lub... Mishka ;)?
-
'Rządzić' to słowo użyłam w znaczeniu takim, że się coraz bardziej otwiera ;). Co mnie jednocześnie cieszy (ile ja włożyłam wysiłku w to, by zaczął samodzielnie myśleć, nie mówiąc już od przyjmowania własnej inicjatywy :D) oraz nieco niepokoi... bo jak już stawia takie numery to nie chcę myśleć co będzie, gdy całkiem się rozkręci. :eviltong: Aczkolwiek zasady mają obowiązywać zawsze, więc wystarczyło moje: "Morus, a co Ty tu do chole** robisz?" :evil_lol:, by facet się połapał, że łóżko nie jest jego legowiskiem :cool3:. A tak w ogóle to się naprawdę cieszę, że się otwiera i nie boi wchodzić na nowe, straszne (! w jego mniemaniu!) rzeczy. Naprawdę świetnie ;). [B]Kirinna[/B], może Junka bolała głowa? :)
-
Przecudne zdjęcia. Ale Kubuś ma fuuutra :D
-
Imię... imię... imię... może Inka? Sweety? Corsa? Sila? Lilu?
-
Muszka - spokojna, łagodna... w końcu doczekała się HAPPY ENDU :)
Ty$ka replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
Jakby ktoś miał czas... to bardzo proszę o zaproszenie cioteczek na wątek... ;) -
Dzisiaj Morus korzysta z mrozu i przesiaduje w domu. Kiedy ja siedzę przy laptopie i robię ogłoszenia, ten dogląda chomików - jak zwykle. Nagle patrzę, cholercia! nie ma go. No, ale daleko nie poszedł, bo przecież jest w moim pokoju, więc nawet nie odrywam się od pracy ;). I jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłam Morusa... na ławie :crazyeye: Leży sobie spokojnie między figurkami, zdjęciami i innymi pierdołami i wbija we mnie swoje ślepia... :cool3:. Dopiero, gdy dokładniej się przyjrzałam... zobaczyłam na dywanie zrzuconą saszetkę z psimi smakołykami - i to otwartą! A jakże, pies się poczęstował :diabloti:. Dodatkowo nic nie zostawił! Kiedy zapytałam się Morusa: "Ej, Ty... nie mów mi, że zeżarłeś 500g smakołyków, które starczają nam na 3 tygodnie nauki...?!", a on jakby w odpowiedzi... dostał czkawki. :evil_lol: Myślałam, że go zatłukę... smakołyki kupione tydzień temu, zapłaciłam za nie 20zł i miałam nadzieję, że nieco posłużą... A tu wychodzi na to, że jestem głupia, nieprzewidywalna i bez wyobraźni! :D Koty oczywiście sobie saszetkę otwierają i się częstują, gdy na chwilę zostawię na wierzchu... dosłownie na sekundę! no, ale że Morus?! Bym tego psa o to nie posądzała. :crazyeye: Miałam ochotę go za ten czyn zabić, ale tak słodko się patrzył wzrokiem: "Ale o co chodzi?", że zaczęłam się śmiać. Mam nauczkę: nie zostawiać nigdy nic na wierzchu, pomimo że pies nie należy do kotowatych (wchodzących na łóżka czy stoły) i nawet jeśli nic nie je bez pozwolenia, ba! nawet nie stara się wyżebrać coś ode mnie i wie, iż nie ma nic za darmo... bo kiedyś nawet taki anioł wywinie numer :siara: Żeby tego było mało... Morus właśnie leży na łóżku! Wbrew mojemu zakazowi! Coś się paniczowi poprzestawiało... i chyba muszę mu odświeżyć nasze (dobra, dobra moje :P) zasady ;) Bo chłopak coś się rządzić zaczyna :razz:
-
Muszka - spokojna, łagodna... w końcu doczekała się HAPPY ENDU :)
Ty$ka replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[U]Zdjęcia:[/U] [IMG]http://images47.fotosik.pl/1230/a3552dbe514c3c35.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/1240/a0396298d1e53871.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1232/3a57c2971c46599e.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/1240/0ab9a53be7432afa.jpg[/IMG] -
Muszka - spokojna, łagodna... w końcu doczekała się HAPPY ENDU :)
Ty$ka replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[U] Wątek ogólny szczebrzeszyńskich psów:[/U] [url]http://www.dogomania.pl/threads/191040-Bezdomne-ze-Szczebrzeszyna-BRAK-SPONSOR%C3%93W-DLUGI[/url] [U]Muszka na facebook'u:[/U] -
Muszka to śliczna, młodziutka suczka o niewielkim wzroście i pięknych brązowych oczkach, w których odbija się spokój. Wzrostem przypomina pinczerka miniaturowego. Ta niewiele ważąca suczka (niespełna 6kg) padła ofiarą ludzkiej bezmyślności, braku wrażliwości i egoizmu. Porzucona jako ciężarna suczka błąkała się obok zlikwidowanego zakładu pracy, Cukierni Klemensow k/Szczebrzeszyna. Głodna i zmarznięta, spała na ziemi. Niedługo potem na świat wydała potomstwo. Latem szczeniaki zostały zabrane do schroniska, natomiast Muszka - wystraszona ludźmi i nowo zaistniałą sytuacją nie dając się złapać uciekła. Muszka jest sunią zrównoważoną, opanowaną, otoczoną obłokiem tajemniczości. To delikatna kruszynka, która wobec ludzi jest nieufna, zdystansowana, unika obcych ludzi. Potrzebuje czasu, by przekonać się, że człowiek jej nie zagraża. Po okazaniu dobrych intencji i wykazaniu się wyrozumiałością, Muszka otwiera się i staje się sunią sympatyczną, towarzyską i miłą. Muszka jest bardzo łagodna i serdeczna. Nie ma w niej agresji, wybiera ucieczkę niż walkę. Muszka jest sunią bezkonfliktową, może zamieszkać w bloku. Muszka szuka domu, który wykaże się cierpliwością i wyrozumiałością wobec niej. Potrzebuje czasu, aby zaufać na nowo ludziom. Przy odrobinie dobrego serca, suczka odwdzięczy się wielką miłością - taką, jaką jedynie pies może okazać za przytulny, pełen miłości dom. Suczka jest już wysterylizowana. ------------------ [B] opis: [/B] Muszka to śliczna, młodziutka suczka o niewielkim wzroście i pięknych brązowych oczkach, w których odbija się spokój. Wzrostem przypomina pinczerka miniaturowego, o wadze niespełna 6kg. Wydawałoby się, że psi ideał: miła, kochana i przytulaśna. Muszka jest sunią zrównoważoną, opanowaną i spokojną. To delikatna kruszynka, która wobec ludzi jest zdystansowana i nienachalna w kontaktach z nimi, potrzebuje czasu, by pokochać człowieka. Dzięki miłości suczka otwiera się i staje się sunią sympatyczną, towarzyską i miłą. Muszka jest bardzo łagodna i serdeczna. Nie ma w niej agresji, kocha cały świat, jest bezkonfliktowa. Może zamieszkać w bloku. [SIZE=2][COLOR=black]Kontakt: 664 500 434[/COLOR][/SIZE], [SIZE=2][COLOR=black][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/SIZE]
-
Diana, możesz podesłać mi zdjęcia zdjęcia psów, które są do adopcji, a nie mają opisu, aktualizacji na pierwszej stronie lub nie mają wątku /niżej masz je/ (na razie z 5 psów starczy)? (Misiu, Borys, Dora, Kropka, Elza /co z nią/, Pupilek, Malwina, Kruszynek, Nero, szczeniak pod nr 13, Żabcia, Czako, 2 szczeniaki z przystanku autobusowego, szczeniak z rodziny patalogicznej /chodzi tu o Farta?/, Gabi, kotki i sunia z CPN) - czy te wszystkie zwierzęta szukają domu?
-
Flaper - uroczy, młody, towarzyski... czy w końcu odnajdzie miłość?
Ty$ka replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jedna rezerwacja :) -
Flaper - uroczy, młody, towarzyski... czy w końcu odnajdzie miłość?
Ty$ka replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/220/flaper.jpg/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/92/flaper.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/718/flaper4.jpg/][IMG]http://img718.imageshack.us/img718/7256/flaper4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/72/flaper2.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1443/flaper2.jpg[/IMG][/URL] -
Flaper - uroczy, młody, towarzyski... czy w końcu odnajdzie miłość?
Ty$ka replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/59/flaper3.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3596/flaper3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/694/flaper7.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/5189/flaper7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/flaper8.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/158/flaper8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/810/flaper5.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/124/flaper5.jpg[/IMG][/URL] -
Flaper - uroczy, młody, towarzyski... czy w końcu odnajdzie miłość?
Ty$ka replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
[U]Wątek ogólny szczebrzeszyńskich piesków:[/U] [url]http://www.dogomania.pl/threads/191040-Bezdomne-ze-Szczebrzeszyna-BRAK-SPONSOR%C3%93W-DLUGI/[/url] [U] Flaperkowy facebook: [/U][url]http://www.facebook.com/events/249707208404911/[/url] -
Flaper to prześliczny, ok. roczny piesek, w którego żyłach płynie krew parson russell terriera. Znaleziono go błąkającego się i aktualnie przebywa w Domu Tymczasowym. Jak przystało na parsona, Flaper jest psem otwartym, kontaktowym, szybko nawiązującym nowe znajomości. Bardzo łaknie kontaktów z ludźmi, jako pies towarzyskiej natury uwielbia przebywać obok nich, czuć się kochanym i bezpiecznym. Przyjacielski do całego świata, najchętniej spędza czas na zabawie z opiekunem, dziećmi czy pobratymcami. Ten wiecznie radosny piesek jest cudownym zastrzykiem pozytywnej energii. Wszędzie go pełno, uwielbia biegać, szaleć, skakać, czuć wiatr w sierści. Zna jednak umiar, w domu zachowuje się w miarę spokojnie, o ile wcześniej zostanie wybiegany. Flaper jest psem niezwykle pojętnym, z uwagą słucha co się do niego mówi, szybko uczy się nowych sztuczek, w domu zachowuje czystość. Ze względy na swoje rozmiary i zdolność przystosowania się do nowych warunków, Flaper może zamieszkać w bloku, z innymi psami, z dziećmi oraz można go wszędzie ze sobą zabrać. Flaper będzie doskonałym psim towarzyszem dla osoby, szukającej psa poręcznego, radosnego i małego, ale jednocześnie aktywnego i pojętnego. Najprawdopodobniej, sprawdziłby się w psich sportach. Czy czeka właśnie na Ciebie? [SIZE=2][COLOR=black]Kontakt: 664 500 434[/COLOR][/SIZE], [SIZE=2][COLOR=black][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='ewes']zapraszamy :)[/QUOTE] Pozwolę sobie zajrzeć w wolnym czasie, gdyż lubię od razu przeglądać cały temat, bez przerw ;) [quote name='ewes']jak fajnie sam się drapie za uszkiem :D uwielbiam takie przytulankowe koty...[/QUOTE] Ja także, choć w domu jeszcze mam dwa bardzo niezależne, ale jednocześnie urocze kluchy :D. Generalnie to ja straszną kociarą jestem i nie wyobrażam sobie domu chociaż bez dwóch kotów ;). [quote name='Patik']Witamy rano, u nas w końcu śnieg :d mam nadzieje ,że wytrzyma dość długo.Bo na weekend ma być -20 :P[/QUOTE] Miejmy nadzieję, że wytrzyma, bo ja chcę sesję zimową zrobić :cool3:
-
Przepraszam cioteczki za postój w pisaniu ogłoszeń, zakładaniu wątków i aktualizowania pierwszej strony, ale dziś nieco postaram się nadrobić. :) [U]Opis Flapera[/U] Flaper to prześliczny, ok. roczny piesek, w którego żyłach płynie krew parson russell terriera. Znaleziono go błąkającego się i aktualnie przebywa w Domu Tymczasowym. Jak przystało na parsona, Flaper jest psem otwartym, kontaktowym, szybko nawiązującym nowe znajomości. Bardzo łaknie kontaktów z ludźmi, jako pies towarzyskiej natury uwielbia przebywać obok nich, czuć się kochanym i bezpiecznym. Przyjacielski do całego świata, najchętniej spędza czas na zabawie z opiekunem, dziećmi czy pobratymcami. Ten wiecznie radosny piesek jest cudownym zastrzykiem pozytywnej energii. Wszędzie go pełno, uwielbia biegać, szaleć, skakać, czuć wiatr w sierści. Zna jednak umiar, w domu zachowuje się w miarę spokojnie, o ile wcześniej zostanie wybiegany. Flaper jest psem niezwykle pojętnym, z uwagą słucha co się do niego mówi, szybko uczy się nowych sztuczek, w domu zachowuje czystość. Ze względy na swoje rozmiary i zdolność przystosowania się do nowych warunków, Flaper może zamieszkać w bloku, z innymi psami, z dziećmi oraz można go wszędzie ze sobą zabrać. Flaper będzie doskonałym psim towarzyszem dla osoby, szukającej psa poręcznego, radosnego i małego, ale jednocześnie aktywnego i pojętnego. Najprawdopodobniej, sprawdziłby się w psich sportach. Czy czeka właśnie na Ciebie? [U]Jego wątek:[/U][url]http://www.dogomania.pl/threads/221883-Flaper-uroczy-m%C5%82ody-towarzyski...-czy-w-ko%C5%84cu-odnajdzie-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87?p=18491501#post18491501[/url]
-
Jak będzie mieć malutka imię to zrobię jej opis :)