[quote name='terier']U Bambulka wszystko gra, narazie przyzwyczaja się do dotyku, ale jeszcze nie jest zbyt pewny. Za to daje sobie zapiąć smycz i codziennie spacerujemy sobie wzmacniając więź :), podobno spacer jest w tym bardzo pomocny :), do boksu wchodzę swobodnie i mu to w żadnym razie nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, bo wie, że zaraz dostanie coś smacznego :)[/QUOTE]
Super postepy :multi:
Terier, bardzo Cie prosze, moze udaloby Ci sie nagrac komorka krotki filmik?