[quote name='terier']Witam wszystkich, już zapisałam sobie wątek :) Dziś poznałam Bambulka i całkiem fajnie na mnie zareagował, oczywiście miałam smakołyki w ręku, ale na prawdę jest pozytywnie nastawiony do nas :) Jutro postaram się zrobić mu kilka zdjęć i wieczorem je wrzucę na wątek.[/QUOTE]
Super:multi:czekamy wiec na zdjecia :)
[quote name='DONnka']Dawać tu foty Bambula :evil_lol:
Obiecałam, że jak trafi do hoteliku, to wspomogę chłopaka :lol:
Jak będzie lepiej, drogie ciotki, 10 zł na stałe, czy 40 zł jednorazowo (w sierpniu)? Więcej nie dam rady. Zadeklarowałam też pomoc dla Timo, Lany, Małgosi i Gabrysi[/QUOTE]
Donka, to od Ciebie zalezy. Jak zrobisz i tak bedzie dobrze, dziekujemy.:multi: