[quote name='plastelina']Dziewczyny Ruda w dalszym ciągu nie ma wszystkich szczepień więc ze sterylką chyba tez trzeba się wstrzymac? a jeśli ma cieczkę to może miec szczepienie?teoretycznie w tym tygodniu powinna miec. Merys co to za 3 pies u Ciebie?:> ja w tym momencie nie bardzo mogę przyjąc Białą, bo już w domu jestem, nie na działce, no i w grudniu jadę z powrotem, mam nadzieję że Rudka znajdzie dom do tego czasu. Ruda jest super, przytula się nie boi się już obcych no i ma grzywę jak prawdziwy lew:)[/QUOTE]
A byl taki maly urwis, teraz juz grzeje tylek w nowym domku :)
Poka grzywe :D