Jump to content
Dogomania

Agula99

Members
  • Posts

    9820
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Agula99

  1. [quote name='Becia66']Bardzo Figuniu dziękujemy, o Brendę Agula miała dzisiaj pierwszy telefon, oby wszystkie się rozdzwoniły :lol:.[/QUOTE] Agula miała w sumie 3 telefony, ale o tych dwóch nie wspomni bo jej ciśnienie podniosły tylko!!!! :diabloti:
  2. Basiku pozdrawiamy i kciukamy :)
  3. [quote name='ariete2503']Widocznie, skoro nie mogłam z nim iść na spacer na jawie, to przynajmniej we śnie miałam okazję:painting:[/QUOTE] Jak to nie mogłaś, a kto ci bronił?? No w następnym tygodniu to nadrobisz :evil_lol:
  4. Jeśli w Rzeszowie, to zawsze można spróbować, a jak nie to wcisnąć im Pedro :diabloti:
  5. Bella w bloku? hmm nie widzę tego za bardzo, owszem ona potrafi spokojnie leżeć, jak ją zamykamy w boksie, to w sumie widzi że nie ma wyjścia i się kładzie, ale nieraz cały czas szczeka, uważam że dla niej najlepszy byłby dom z ogrodem jednak, jak ktoś pójdzie do pracy, to ona zawsze może biegać po ogrodzie a w bloku jak zacznie szczekać, to wiadomo co będzie, Bella to żywioł i szkoda ją ograniczać, każdy potrzebuje czegoś innego, a ona na pewno potrzebuje wybiegu, spacerów, ruchu.
  6. Super fotki! A Brenda jest cudowna, uwielbia się bawić, cieszy się jak małe dziecko, uwielbia jak się jej rzuca piłeczkę a potem udaje że chce się jej ją odebrać, biega, gania, uśmiecha się, cudowny pies, szkoda, że nie mam jak poświęcić jej więcej czasu
  7. Ogon następny wariat do kolekcji, stoi pod boksem Belli i się do niej drze!!!! matkoo a to dopiero początek!!!
  8. [quote name='Becia66']mam nadzieję że u Gucia wszystko dobrze.:lol:[/QUOTE] Wszystko dobrze!!! :)
  9. [quote name='Becia66']no to pięknie, cyrk pewnie w przytułku...:shake:[/QUOTE] Oj cyrk, cyrk!! Elvis wariatkowo, a Gacek też nie może sobie ze sobą poradzić, wydarł dziurę w siatce i wlazł do Belli, dobrze że to zauważyłam i go wydarłam!!! Koszmar!!!!
  10. Elvis jest w fazie szału związanego z cieczką Belli, koszmar!!! Musimy myśleć o sterylizacji reszty bab, bo to jest męczarnia, męczarnia i jeszcze raz męczarnia!!!
  11. Zabawka ciągle jest, tylko nikt nią nie wykazuje zainteresowania, a Hajdi tylko drze koty z Bellą :)
  12. Trzymamy!!!! :thumbs::cool2::happy1::modla::bigok:
  13. Niestety nie wiem gdzie jest mój kabelek do telefonu, więc fot nie wkleję, komu mogę wysłać żeby wstawił, to zobaczylibyście Gacusia na spacerku :)
  14. Nie dramatyzuje, tylko jak ktoś wymyśla cudy niewidy to niech się wypcha, tak jakby psa na zdjęciu nie widzieli :angryy:
  15. Jak nie byli zachwyceni, to po co de nam zawracają??? Przecież ona jeszcze lepiej wygląda niż na zdjęciach, oszołomy!!!!! :mad:
  16. A ja proponuję napisać Bella, pies nie dla idiotów!!!
  17. Hajdi burknęła???? haaaaaaaaaa ale pierdoły!!!! Dziewczynki z 6 klasy ją wyprowadzają, biegają, głaszczą, przytulają i nie burczy, dziś burknęła, chyba ich popier.....sorry ale mnie to wkurza!!!!! Debile a nie ludzie!!
  18. Ja też zaglądam i ciągle mam nadzieję ....
  19. Powariowali ci ludzie, taki piękny pies!!!! ona kogoś młodego potrzebuje, ruchliwego a nie starych dziadków!! :eviltong:
  20. Poszlaki są, są, a Elvis wczoraj też biegał z Bella, ale ja strasznie maltretował :roll:
  21. oj super!!! kciukam!!! A nic nie zastałam, Hekcio z Hajdi w jak najlepszej komitywie :)
  22. Ja jak zwykle pilotuję szkołę w Boguchwale :) ale nie będę o tym za każdym razem pisała :)
  23. O maatko, noo niezły czad!! Ale ten nasz maluch wyrósł!!! Boski jest!!!! :loveu:
  24. Ale się cieszę, że Sońka taka szczęśliwa i że dostała swoją szansę w życiu!!! :)
×
×
  • Create New...