Bella w bloku? hmm nie widzę tego za bardzo, owszem ona potrafi spokojnie leżeć, jak ją zamykamy w boksie, to w sumie widzi że nie ma wyjścia i się kładzie, ale nieraz cały czas szczeka, uważam że dla niej najlepszy byłby dom z ogrodem jednak, jak ktoś pójdzie do pracy, to ona zawsze może biegać po ogrodzie a w bloku jak zacznie szczekać, to wiadomo co będzie, Bella to żywioł i szkoda ją ograniczać, każdy potrzebuje czegoś innego, a ona na pewno potrzebuje wybiegu, spacerów, ruchu.