[quote name='jostel5']Ale pięć innych,tych ze schroniska, domy straciło....Jeśli nie padną na parwo bądź jakąś wirusówkę -będą miały szczęście niebywałe ...
I ,niestety,doświadczenie pokazuje,że cała piątka Alfy ma szansę "zasilić " kiedyś schron kolejnymi "haszczakami"!
Wcale mnie takie wiadomości nie cieszą![/QUOTE]
Raczej nikogo, widzącego związek bezdomniaków, z produkcją kolejnych szczeniąt.