Jump to content
Dogomania

wiosenka

Members
  • Posts

    7425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiosenka

  1. Malagos na maila bardzo proszę :)... wiosenkawp.pl
  2. A bywasz w Warszawie? Ciężko mi kogoś prosić o przelewanie :(. W Rossmanie ostatnio były duże na promocji po 3.99 wiele osób je chwali.
  3. Trzymam kciuki za nowych odpowiedzialnych ludzi. Niesamowita historia...
  4. Teraz spokojnie mogę napisać, że też się cieszę :). Dziękuje Kora dopiero mam dostęp do hasła. Wiosnę podziwiam od dawna, po raz kolejny pokazała jak wspaniałym jest człowiekiem. Bardzo współczuje z powodu odejścia taty :(.
  5. skoro człowiek chodzi 6 km na godzinę, to zszokowany pies naprawdę szybko może się przemieszczać, mi nie pasuje raczej jak znalazł się na Bora biegnąc wałem, usiłuje dodzwonić się do lecznicy w okolicach.
  6. Potrzeba kogoś do pomocy w szukaniu psiaka. Biegnie z Bródna wałem w kierunku Saskiej kępy.
  7. Udostępniłam. A i lecznice dobrze oplakatować.
  8. Już wrzuciłam :(...[URL="http://www.zaginionepsy.waw.pl/viewtopic.php?t=9616"] http://www.zaginionepsy.waw.pl/viewtopic.php?t=9616[/URL]
  9. A czy Kora wie?, jest na zaginionych? Nie ma [URL]http://www.zaginionepsy.waw.pl/[/URL] Znalałam hasło więc zaraz go wrzucę.
  10. ja poprosze wiosenka1małpawp.pl
  11. To jeszcze prośba o wydarzenia na FB :(.
  12. wkleje i tu ZAGINĄŁ WARSZAWA – BRÓDNO – LAS BRÓDNOWSKI, MOŻE SIĘ KRĘCIĆ PRZY KRASICZYŃSKIEJ I KONDRATOWICZA!!! Mały psiak TINO w typie pudelka/sznaucera, ok. 8 letni, wyadoptowany 24.11.13, nie zna miasta! Zaginął w lasku bródnowskim. Ma na sobie szelki i czerwoną obróżkę, ale bez adresówki! Ma czipa! [B]Telefon: 692-154-274, 693-102-261
  13. Czy ma zrobione wydarzenia wtedy chętnie roześle, jestem zielona na fb. Ja z chęcią bym pomogla ale w pracy do co najmniej 19, nie dam rady jutro podjechać ale powiadomię osoby z psami z okolic tylko prosiłabym o linka :(. Trzymam kciuki.
  14. O kurcze :(, dopiero zauważyłam.
  15. wiosenka

    Wolfsblut

    [quote name='Marzanna z dogosfera.pl']Nie, oczywiście że alergia to nie tylko biegunka, ale ze świądem uszu jeszcze się nie spotkałam, dlatego się zdziwiłam.[/QUOTE] U ludzi tez ;)... Ja tak mam po miodzie z akacją np i po ostrej papryce, a moja psica kiedyś chyba po zapachu do kontaktu, skończyło się u weta, ale też przy odwilży, na zarodniki pleśni i grzybów.
  16. Jak kiedyś z Donkiem byłam na SGGW na zajęciach jako "królikiem" na sercu to patrzyli się jak na idiotkę, że jedyne co mnie zaniepokoiło to inny rytm serca i oddech jak spał i po niespełna 2 tyg badania... Z tego młodszego pokolenia więcej znam biznesmenów niż naprawdę z sercem, chociaż są i wspaniałe wyjątki...
  17. Wszystko zależy który lekarz ;), jak wszędzie, Trochę znam wysterylizowanych/kastrowanych zwierząt z okolicy i żyją... Mówię o lecznicy z Polnej, wcześniej coś Pani Ala nie chciała tam chyba jeździć bo nie chcieli robić aborcyjnych, tak mi się coś wydaje, że to o to chodziło... Bliżej niż do W. jest też do lecznicy w Kozienicach (tam też mają raczej doświadczenie ;)). Mam jeszcze wolne pakiety bo nie doczekałam się na innym wątku, poproszę 2 psiaki ukażą się za tydzień tym razem na Kraków może być?
  18. Miejsce jest specyficzne, fakt ciężko o pomoc, ale jeśli nie będzie spójności działania to wiele osób zwyczajnie rezygnuje...Bo musi być efekt pracy... psów jest za dużo i to co najważniejsze to sterylizacja i ogłoszenia. Ja nie wiem czy sterylki odbywają się tylko w Warce czy i w Grabowie? bo zawsze to bliżej?
  19. A ja mogę psiaka ogłosić tylko, proszę o info, żeby nie było, że albo ktoś też ogłasza, albo pies ma dom. Brak przepływu informacji :(.
  20. A jeśli to z Kastora to ponownie zapytam nie może być w Warce? W grudniu tradycyjnie są tańsze sterylki.
  21. A ja myślę, że poza dystansem do pacjenta, to weterynarze mają świetne pole do popisu i znam lekarzy którzy najpierw leczyli w schroniskach i naprawdę są świetnymi specjalistami. To zależy od chęci... Ale jest druga sprawa, nie można oczekiwać, od Żadnego weterynarza, że będzie się znał na wszystkim! Z tego co tu czytałam, to pewne przypadki są konsultowane więc może i tu leży problem?
×
×
  • Create New...