wiosenka
Members-
Posts
7425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiosenka
-
~ Odeszła nagle nasza Cudna MILA - czarno-biała sunia [*]
wiosenka replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Malagos na maila bardzo proszę :)... wiosenkawp.pl -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
wiosenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
A bywasz w Warszawie? Ciężko mi kogoś prosić o przelewanie :(. W Rossmanie ostatnio były duże na promocji po 3.99 wiele osób je chwali. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
wiosenka replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za nowych odpowiedzialnych ludzi. Niesamowita historia... -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
wiosenka replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Teraz spokojnie mogę napisać, że też się cieszę :). Dziękuje Kora dopiero mam dostęp do hasła. Wiosnę podziwiam od dawna, po raz kolejny pokazała jak wspaniałym jest człowiekiem. Bardzo współczuje z powodu odejścia taty :(. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
wiosenka replied to toyota's topic in Już w nowym domu
skoro człowiek chodzi 6 km na godzinę, to zszokowany pies naprawdę szybko może się przemieszczać, mi nie pasuje raczej jak znalazł się na Bora biegnąc wałem, usiłuje dodzwonić się do lecznicy w okolicach. -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
wiosenka replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Potrzeba kogoś do pomocy w szukaniu psiaka. Biegnie z Bródna wałem w kierunku Saskiej kępy. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
wiosenka replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Niestety jestem w pracy... :(. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
wiosenka replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Udostępniłam. A i lecznice dobrze oplakatować. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
wiosenka replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Już wrzuciłam :(...[URL="http://www.zaginionepsy.waw.pl/viewtopic.php?t=9616"] http://www.zaginionepsy.waw.pl/viewtopic.php?t=9616[/URL] -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
wiosenka replied to toyota's topic in Już w nowym domu
A czy Kora wie?, jest na zaginionych? Nie ma [URL]http://www.zaginionepsy.waw.pl/[/URL] Znalałam hasło więc zaraz go wrzucę. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
wiosenka replied to toyota's topic in Już w nowym domu
ja poprosze wiosenka1małpawp.pl -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
wiosenka replied to toyota's topic in Już w nowym domu
To jeszcze prośba o wydarzenia na FB :(. -
~ Odeszła nagle nasza Cudna MILA - czarno-biała sunia [*]
wiosenka replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wkleje i tu ZAGINĄŁ WARSZAWA – BRÓDNO – LAS BRÓDNOWSKI, MOŻE SIĘ KRĘCIĆ PRZY KRASICZYŃSKIEJ I KONDRATOWICZA!!! Mały psiak TINO w typie pudelka/sznaucera, ok. 8 letni, wyadoptowany 24.11.13, nie zna miasta! Zaginął w lasku bródnowskim. Ma na sobie szelki i czerwoną obróżkę, ale bez adresówki! Ma czipa! [B]Telefon: 692-154-274, 693-102-261 -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
wiosenka replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Czy ma zrobione wydarzenia wtedy chętnie roześle, jestem zielona na fb. Ja z chęcią bym pomogla ale w pracy do co najmniej 19, nie dam rady jutro podjechać ale powiadomię osoby z psami z okolic tylko prosiłabym o linka :(. Trzymam kciuki. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
wiosenka replied to toyota's topic in Już w nowym domu
O kurcze :(, dopiero zauważyłam. -
[quote name='Marzanna z dogosfera.pl']Nie, oczywiście że alergia to nie tylko biegunka, ale ze świądem uszu jeszcze się nie spotkałam, dlatego się zdziwiłam.[/QUOTE] U ludzi tez ;)... Ja tak mam po miodzie z akacją np i po ostrej papryce, a moja psica kiedyś chyba po zapachu do kontaktu, skończyło się u weta, ale też przy odwilży, na zarodniki pleśni i grzybów.
-
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
wiosenka replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
Jak kiedyś z Donkiem byłam na SGGW na zajęciach jako "królikiem" na sercu to patrzyli się jak na idiotkę, że jedyne co mnie zaniepokoiło to inny rytm serca i oddech jak spał i po niespełna 2 tyg badania... Z tego młodszego pokolenia więcej znam biznesmenów niż naprawdę z sercem, chociaż są i wspaniałe wyjątki... -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
wiosenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Wszystko zależy który lekarz ;), jak wszędzie, Trochę znam wysterylizowanych/kastrowanych zwierząt z okolicy i żyją... Mówię o lecznicy z Polnej, wcześniej coś Pani Ala nie chciała tam chyba jeździć bo nie chcieli robić aborcyjnych, tak mi się coś wydaje, że to o to chodziło... Bliżej niż do W. jest też do lecznicy w Kozienicach (tam też mają raczej doświadczenie ;)). Mam jeszcze wolne pakiety bo nie doczekałam się na innym wątku, poproszę 2 psiaki ukażą się za tydzień tym razem na Kraków może być? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
wiosenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Miejsce jest specyficzne, fakt ciężko o pomoc, ale jeśli nie będzie spójności działania to wiele osób zwyczajnie rezygnuje...Bo musi być efekt pracy... psów jest za dużo i to co najważniejsze to sterylizacja i ogłoszenia. Ja nie wiem czy sterylki odbywają się tylko w Warce czy i w Grabowie? bo zawsze to bliżej? -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
wiosenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
A ja mogę psiaka ogłosić tylko, proszę o info, żeby nie było, że albo ktoś też ogłasza, albo pies ma dom. Brak przepływu informacji :(. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
wiosenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
A jeśli to z Kastora to ponownie zapytam nie może być w Warce? W grudniu tradycyjnie są tańsze sterylki. -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
wiosenka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Super :)... -
Niech przemówią ludzkim głosem: moje zwierzaki
wiosenka replied to dziuniek's topic in Już w nowym domu
A ja myślę, że poza dystansem do pacjenta, to weterynarze mają świetne pole do popisu i znam lekarzy którzy najpierw leczyli w schroniskach i naprawdę są świetnymi specjalistami. To zależy od chęci... Ale jest druga sprawa, nie można oczekiwać, od Żadnego weterynarza, że będzie się znał na wszystkim! Z tego co tu czytałam, to pewne przypadki są konsultowane więc może i tu leży problem?