[quote name='Victoria']Bardzo jej pasuje ;)[/QUOTE]
[quote name='masdamerka']Też tak myślę, to jej kolor :) A ja zamówiłam obróżkę od Furkidz, po niedzieli powinna dojść, więc od razu się pochwalę ;D[/QUOTE]
[quote name='Olson']Łał! Ślicznie jej w niebieskim. :loveu:
Widziałyście zimowe hafty Gadżeciaków? Padłam.
Dobrze, że nie mam kasy, bo bym pewnie coś musiała kupić. :biggrina:[/QUOTE]
[quote name='toyota']Przepięknie Sarze w tym Rogzie ![/QUOTE]
Dzięki :loveu: