Jump to content
Dogomania

arabiansaneta

Members
  • Posts

    2575
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by arabiansaneta

  1. To już jest jakiś konkret!
  2. Jak dla kogo. Świnia to świnia, a pies to pies.
  3. No nie, nie piętnujcie jej tym imieniem! Czy nowa rodzina nie jest w stanie wymyślić czegoś ładnego?
  4. I jak przebiega rekonwalescencja maleństwa?
  5. Wiadomo, że gruba od razu nie będzie, ale już widać, że to piękny pies.
  6. Każda rasa została stworzona w określonym celu. Pekiny m.in. po to, aby członkowie rodziny i dworu cesarskiego mogli je nosić na rękach lub w rękawach (Smyczyński "Psy, rasy i wychowanie"), rozpieszczać je i się nimi zachwycać, a służba miała im usługiwać. Wyszło z tego to, co wyszło. Ja tam lubię nosić na rękach małe, puchate stworzonka. Cavaliery są cięższe, ale maja tę przewage, że mogą biec za koniem (nieboszczka Majunia nawet ze mną startowała).
  7. Dlatego te nie całkiem czystej rasy sa fajniejsze - nie wyglądają, jakby spadły z piętra
  8. A jak on się psychicznie czuje? Jeszcze tęskni?
  9. Tfu, tfu; nie od razu Kraków zbudowano, ale ważne, że proces toczy się we właściwym kierunku. Ależ on jest śliczny!
  10. Szybko rób jej fotki ze skrzydełkami, żeby została pamiątka i niech spada do DS!
  11. Czy ja dobrze widzę? Czy maleństwo śliczne stoi na łapeczkach?
  12. Czasem chcą tak długo, dopóki jest niekłopotliwą dekoracją kanapy!
  13. A jak tam przygotowania prosiaczka do świąt? Przymierza już skrzydełka?
  14. Ma w sobie dużo z foksterierka albo JRT. Niezłe ADHD może być z niego!
  15. Daj Boże! A kiedy już będzie biegał, trzeba nakręcić z tego filmik i przesłać jego wspaniałym ex-właścicielom - niech ich szlag trafia!
  16. Labki są modne, nikt nie naleci?
  17. Taki chyba lepiej obrazuje słodkość pysia cavalierów. Dawno temu tę rase wytworzono, krzyżując normalne spaniele z pekinami i po nich mają takie oczy, jakie uwielbiam.
  18. Tak. Biedactwo ma niewiele ponad 4 lata, a większość tego czasu spędziła w klatce w pseudohodowli, gdzie zdążyła urodzić 3 mioty. Znalazłam ją w ogłoszeniu na portalu cavalierowskim, kiedy szukałam nowego psa po stracie Majuni tej samej rasy. A gdybym na nia nie natrafiła, pewnie wzięłabym coś małego i puchatego.
  19. Dla mnie słodkość wizualna też się liczy, choć na szczęście moja Madziunia ma także słodki charakter.
  20. A dziubuś w końcu coś tam widzi? Aby choć trochę, nikt przecież nie wymaga od niego czytania książek!
  21. Chyba że się komus odechce, jak nasika na dywan...
  22. [quote name='brazowa1']ojen,jak to ludzie moga zwariowac na widok malutkich puchatych pieskow. A przecież już w filmie Gremliny ostrzegano przed plaskich pyskiem i puchatym cialkiem[/QUOTE] Bo takie puchate to dobre termoforki do łóżka!
  23. A czy wiadomo coś więcej, jaki ma on charakter?
×
×
  • Create New...