darii_iia
Members-
Posts
2012 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by darii_iia
-
[quote name='Izabela124.']Przyjedź do mnie. Ja Ci taką sesję trzasnę, że szok ha ha[/QUOTE] Ma mama trzasnęła powyżej 100 fot. Z czego, tylko te 4 wybrałam. A i tak musiałam je wyratować, bo prześwietlone były, że szok. :D Przyjechałabym z chęcią! Tylko, że mieszkamy na dwóch końcach Polski...to mi nie po drodze. :( Luka wykąpany...jako, że nie chce mi się golić i ma golarka coś się opiera. To chyba zacznę mu już zapuszczać włos, coby na zimę nie marzł. :lol: [quote name='motyleqq']jesteś piękna :loveu:[/QUOTE] Dziękuję. :loveu: Mimo, że tak nie uważam...to bardzo lubię być na zdjęciach. :lol:
-
Ogromne gratulacje!! :)
-
Ach, Nero. :loveu: Świetny królik. :lol:
-
Oo. Parki linowe są świetne. :) Piękny Morusek. :loveu: Wypad chyba udany ? ;)
-
Czekaaamy na Was i na nowe zdjęcia. :)
-
Jaki śliczny...biedaczek. :( Normalnie zazdroszczę, że się tak fajnie psiska ze sobą bawią. :loveu: Bosko, muszą razem wyglądać na ulicy. :)
-
Dobrej zabawy na zlocie. :)
-
[quote name='Aleksandra95']bożeee, oddaj włosy i siebie.:evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Izabela124.']Normalnie modelka z Ciebie :cool3:[/QUOTE] :roflt: No normalnie powinnam iść do Top model. :evil_lol:
-
Współczuję alergii. :shake: Czekam na foteczki z dziś. :)
-
[quote name='Aleksandrossa']Ej, co tu tak pusto :crazyeye:? Myślałam że jak wrócę to nie odnajdę się w tym wątku a tu zonk :cool3:[/QUOTE] Też mnie to dziwi. :lol: edit. szybko, szybko dawaj fotki. :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
darii_iia replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Fajne fotki z przyjęcia. :) Oj, biedny Teoś. :( -
Jaak słodko razem śpicie ? :loveu: Pies ma zapięte pasy...a Ty to co ? :eviltong: Czekam na agilitowe fotki. :)
-
[quote name='magdabroy']Tylko jedno zdjęcie :mad:[/QUOTE] oj tam, oj tam. :lol:
-
[quote name='Izabela124.']Ja lecę Bobika kąpać :D Kissa zostawiam na deser :D[/QUOTE] Ja też ich wykąpie...kiedyś. :lol: [quote name='xxxkaluniaxxx']właśnie mnie to olewanie odstrasza od psa :evil_lol: dlatego będzie sucz :cool3: a ON jeszcze nie wiem wszystko mi jedno :lol:[/QUOTE] Pff. I tak psy PP, są lepsiejsze. :evil_lol: [quote name='Aleksandra95']kiedy jakies foty ? :p[/QUOTE] [quote name='Chein']Dołączam się do pytania! :mad:[/QUOTE]
-
[quote name='C&B']no właśnie slyszalam, że z psami jest masakra, przez te ich olewanie się :evil_lol: w pewnym momencie chciałam brać psa, bo suki mi by go łatwiej przyjęły, nie ciekłby itp. no ale te obszczylstwo mnie skutecznie odsunęło od tego pomysłu :diabloti:[/QUOTE] Oj tak. Szczególnie jak pies nie umie sikać. Bo podczas sikania, się chwieje, nie może utrzymać równowagi, gdy jeszcze nie skończy sikać, to już opuszcza nogę i idzie dalej. Obsikuje sobie brzuch, boki i przednie łapy. Takie podsumowanie sikania Luki. :evil_lol: [quote name='biscuit'][URL]http://i1133.photobucket.com/albums/m600/daaarciiia/261.jpg[/URL] łowieczka :D[/QUOTE] hahaha. szkoda że już taki nie jest. :lol: [quote name='Izabela124.']No i ogoliłam Kissa, jeszcze na łysolca muszę go zrobić i kąpanko :D[/QUOTE] Ja jutro to muszę zrobić jednak...jadę na poprawiny teraz. :lol:
-
[quote name='magdabroy']Ale my chcemy :eviltong:[/QUOTE] Dokładnie! A trzeba uszczęśliwiać swych odwiedzających. :grins:
-
Miałaś iść spać. :lol: Oo, poka to zdjęcie. :diabloti:
-
[quote name='C&B']Booosz, to moja suka będzie zapuszczona, bo nie będzie mi sie chciało jej topić co 2 tygodnie :evil_lol:[/QUOTE] Naciesz się nią za szczeniaka. Wtedy można rzadziej. :evil_lol: Ale z suczką będzie łatwiej. Ja mojego kąpałam co taki czas, bo się obsikiwał...a kiteczki po bokach, przemywanie po spacerach, gó... dawało. :lol:
-
Czekam na relację ! :)
-
Boski filmik. :loveu: Fajne macie tempo. :)
-
[quote name='Izabela124.']Widzisz jednak pp łatwiejsze w pielęgnacji :D A nie dostałby kołtunów?[/QUOTE] Czasami jak było na dworze ciepło. To po kąpieli, go porządnie wyczesywałam i puszczałam aby się suszył. Dopiero później, jak już był prawie suchy, to sama go dosuszałam. ;) [quote name='C&B']a jak często kąpałaś Lukę jak miał długi włos? :razz:[/QUOTE] 10-14dni. :) Teraz nie jest kąpany już 3 tyg. :evil_lol:
-
[quote name='Izabela124.']Ciesz się, że Luka ogolony, bo jeszcze długie suszenie by Cię czekało :D[/QUOTE] Ale teraz mam całe cielsko do golenia. :roll: A gdyby miał długie włosy, to rozczesałabym i zostawiła aby sam się suszył. :evil_lol:
-
[quote name='Izabela124.']Przekładam te mycie z dnia na dzień i może w końcu jutro to zrobię :D[/QUOTE] Miałam to zrobić dzisiaj, ale chyba też się jutro za to wezmę. :lol:
-
Śliczna kicia. :loveu: Co za drań chciał ją utopić....brak słów. :shake:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
darii_iia replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Witanko, w piękny słoneczny dzień. :) Udanej zabawy życzę. :loveu: