UlaFeta
Members-
Posts
17495 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UlaFeta
-
[quote name='bajk21.']Mamy ogromny problem, sunia musi jak najprędzej przejść operację, aby normalnie chodzić, może znajdzie się ktoś, kto pożyczy nam 500zł. które na pewno zwrócę, jak tylko wpłyną jakieś pieniądze na konto fundacyjne, błagam pomóżcie. Na poniedziałek musimy wpłacić 600zł. aby mogła odbyć się operacja, reszta leczenia może być w ratach.[/QUOTE] Zeby byla jasnosc. Na operacje potrzebujemy 600zl.100 zebralysmy wczoraj na festynie w Markach.
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
podniose,bo pilne:-( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
podniose,bo pilne:-( -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Grażyna49']Dzień dobry. Śledzę wątek od 2 lat. Do tej pory nie udzielałam się,ale mam dla Was niespodziankę. Zajrzyjcie do poczty znajdkowej. Pozdrawiam serdecznie[/QUOTE] Od 2 lat:crazyeye: Zapraszamy do wspolpracy.Roboty ci u nas dostatek,starczy dla wszystkich. A Zalubice to od przytuliska rzut beretem.:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='zoja.']i co? coś poważnego?[/QUOTE] Palec mam usztywniony szyna.:-(i 2 tygodnie zwolnienia:razz:Dobrze,ze to lewa reka,ale i tak niewygodnie. Feta cala i zdrowa.:eviltong: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='EVA2406']Hej, imprezowiczko :evil_lol:[/QUOTE] Lubie jak cos sie dzieje,a jak mozna jeszcze wpadnie troche grosza dla psow to ja moge na takie imprezy latac.:eviltong: Jade do szpitala,bo moja ukochana Fecina :diabloti:chyba zlamala mi palec. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='EVA2406']Na 21.06 mamy załatwioną miejscówkę na szantach w Markach. Tradycyjnie jak co rok.[/QUOTE] To bedziemy latac z imprezy na impreze:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Choc przeciez im wiecej imprez tym lepiej. Tylko znow bede sama...[/QUOTE] Jaka sama:crazyeye:,a ja :lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Igam']Jak co roku, przy Zespole Szkol i Kosciele na ul. Muszlowej na Bemowie w Warszawie jest organizowana impreza, na ktora dostalam pozwolenie, zeby moc stanac ze stoiskiem i zbierac na Znajdki. Poszukuje chetnych do pomocy oraz fantow :) 7 czerwca godz. 10-14 ul. Muszlowa ( na terenie Kosciola) Zapraszam do pomocy :cool1: Mysle, ze znow pare stowek da sie tam zebrac :p[/QUOTE] Jestem:lol:z Toba to mozna isc w ciemno:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Aleksandra95']Cekin tez pojechał do domu :)[/QUOTE] cudownie:multi: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Matyldziu kochana powodzenia.:multi:Nareszcie :multi:A wiecie gdzie pojechala? Widzialam sie w czwartek z Szefowa i nic nie mowila.Niedobra Szefowa:razz: -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
UlaFeta replied to doris66's topic in Już w nowym domu
To czekamy,Lezka musi w koncu znalezc domek.MUSI:lol: -
Kora rekonwalescentka,ale już we własnym domku :)
UlaFeta replied to takasobieagatka's topic in Już w nowym domu
Milo czytac takie wiesci.:multi: -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
UlaFeta replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Jezeli uwazasz,ze zdjecia sa dobre do ogloszen to wykupie pakiecik na bazarku u kejciu. Procedury takie same jak poprzednio.:lol: -
Kora rekonwalescentka,ale już we własnym domku :)
UlaFeta replied to takasobieagatka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zachary']Cudowny ma domek Kora! Serce się raduje, jak państwo się nią troskliwie zajmują i opiekują.[/QUOTE] Nic dodac, nic ujac.Kocham takie domki.:loveu: -
Kora rekonwalescentka,ale już we własnym domku :)
UlaFeta replied to takasobieagatka's topic in Już w nowym domu
Taki sobie ten Wilanow:eviltong: ale sama bym chciala tam zamieszkac.:lol:Super domek,super teren do spacerow. Jak sunia dojedzie to poprosimy Agatko o wiesci.Pani ma moj nr,tel,i jak bedzie trzeba pomoge. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Kamila Proc']czy jest wsrod znajdkow psiak czy sunia, ktora by sie nadawala?[/QUOTE] wejdz na wwwznajdki.pl i popatrz:lol: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
UlaFeta replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ciagle leje:diabloti:nie wiem jak to jutro ma byc taka pogoda to pewnie Dzien Ziemi bedzie kiepski:-( -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
UlaFeta replied to doris66's topic in Już w nowym domu
a juz myslalam..........