Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. [quote name='bajk21.']Mamy ogromny problem, sunia musi jak najprędzej przejść operację, aby normalnie chodzić, może znajdzie się ktoś, kto pożyczy nam 500zł. które na pewno zwrócę, jak tylko wpłyną jakieś pieniądze na konto fundacyjne, błagam pomóżcie. Na poniedziałek musimy wpłacić 600zł. aby mogła odbyć się operacja, reszta leczenia może być w ratach.[/QUOTE] Zeby byla jasnosc. Na operacje potrzebujemy 600zl.100 zebralysmy wczoraj na festynie w Markach.
  2. Ortopeda jest umowiony na 12.To nie jest nasz ortopeda,wiec nie mamy zadnych szans na kredyt:-(
  3. [quote name='memory']Wpłaciłam na konto w imieniu swoim i mego dobrego kumpla, Wiktora i na to na 100% możecie już liczyć. Niestety, inny bank, więc raczej nie dojdzie na rano :( Pewnie dopiero w południe, albo po...[/QUOTE] Dziekujemy:loveu:
  4. [quote name='Poker']Mogę wpłacić 50 zł. Jak to się stało ?[/QUOTE] Z tego co wiem,DT wyszedl,a Cola zostala na podworku.Ja mysle,ze wsadzila gdzies lapine i nie mogla wyjac.Pewnie ciagnela na sile i sie stalo:-( Za wsparcie bardzo dziekujemy:loveu:
  5. [quote name='mar.gajko']Jaka to Fundacja?[/QUOTE] ZNAJDKI:lol:
  6. [quote name='Grażyna49']Dzień dobry. Śledzę wątek od 2 lat. Do tej pory nie udzielałam się,ale mam dla Was niespodziankę. Zajrzyjcie do poczty znajdkowej. Pozdrawiam serdecznie[/QUOTE] Od 2 lat:crazyeye: Zapraszamy do wspolpracy.Roboty ci u nas dostatek,starczy dla wszystkich. A Zalubice to od przytuliska rzut beretem.:lol:
  7. [quote name='zoja.']i co? coś poważnego?[/QUOTE] Palec mam usztywniony szyna.:-(i 2 tygodnie zwolnienia:razz:Dobrze,ze to lewa reka,ale i tak niewygodnie. Feta cala i zdrowa.:eviltong:
  8. [quote name='EVA2406']Hej, imprezowiczko :evil_lol:[/QUOTE] Lubie jak cos sie dzieje,a jak mozna jeszcze wpadnie troche grosza dla psow to ja moge na takie imprezy latac.:eviltong: Jade do szpitala,bo moja ukochana Fecina :diabloti:chyba zlamala mi palec.
  9. [quote name='EVA2406']Na 21.06 mamy załatwioną miejscówkę na szantach w Markach. Tradycyjnie jak co rok.[/QUOTE] To bedziemy latac z imprezy na impreze:lol:
  10. Choc przeciez im wiecej imprez tym lepiej. Tylko znow bede sama...[/QUOTE] Jaka sama:crazyeye:,a ja :lol:
  11. [quote name='Igam']Jak co roku, przy Zespole Szkol i Kosciele na ul. Muszlowej na Bemowie w Warszawie jest organizowana impreza, na ktora dostalam pozwolenie, zeby moc stanac ze stoiskiem i zbierac na Znajdki. Poszukuje chetnych do pomocy oraz fantow :) 7 czerwca godz. 10-14 ul. Muszlowa ( na terenie Kosciola) Zapraszam do pomocy :cool1: Mysle, ze znow pare stowek da sie tam zebrac :p[/QUOTE] Jestem:lol:z Toba to mozna isc w ciemno:lol:
  12. [quote name='Aleksandra95']Cekin tez pojechał do domu :)[/QUOTE] cudownie:multi:
  13. Matyldziu kochana powodzenia.:multi:Nareszcie :multi:A wiecie gdzie pojechala? Widzialam sie w czwartek z Szefowa i nic nie mowila.Niedobra Szefowa:razz:
  14. To czekamy,Lezka musi w koncu znalezc domek.MUSI:lol:
  15. Milo czytac takie wiesci.:multi:
  16. Jezeli uwazasz,ze zdjecia sa dobre do ogloszen to wykupie pakiecik na bazarku u kejciu. Procedury takie same jak poprzednio.:lol:
  17. [quote name='zachary']Cudowny ma domek Kora! Serce się raduje, jak państwo się nią troskliwie zajmują i opiekują.[/QUOTE] Nic dodac, nic ujac.Kocham takie domki.:loveu:
  18. [quote name='terensia']Buziaki dla Franki :)[/QUOTE] Franczeska dziekuje:buzi:
  19. Taki sobie ten Wilanow:eviltong: ale sama bym chciala tam zamieszkac.:lol:Super domek,super teren do spacerow. Jak sunia dojedzie to poprosimy Agatko o wiesci.Pani ma moj nr,tel,i jak bedzie trzeba pomoge.
  20. [quote name='Kamila Proc']czy jest wsrod znajdkow psiak czy sunia, ktora by sie nadawala?[/QUOTE] wejdz na wwwznajdki.pl i popatrz:lol:
  21. Ciagle leje:diabloti:nie wiem jak to jutro ma byc taka pogoda to pewnie Dzien Ziemi bedzie kiepski:-(
  22. a juz myslalam..........
×
×
  • Create New...