Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. Ja bym się tym łojotokiem nie przejmowala.Najwazniejsze,ze się nie wygryza:) Nie kombinujmy już z karma,prosze.Niech zostanie na tej co jest.
  2. :(Biedna Amisia:(i biedni wlasciciele:( Mam nadzieje,ze o nia zawalczą.Trzymam kciuki.
  3. no ile? z karma a ile bez mam prawo wiedziec bo tez dokładam sie do utrzymania Maksa i na wątek w worku mnie nie przyniesli.
  4. Maks je karme,ktora sprezentowala alma i nic mu nie dolega. Nie chce mi się pisać,kolejny raz,zeby czytac watek,a nie posty wyrwane z kontekstu. To trzeba czekac,az karma się skończy i dopiero zamawiac? Maks nie ma czasu czekac.teraz jest zaleczony to moim skromnym zdaniem karme która teraz je trzeba zamowic i zobaczyć czy alergia wroci.Jezeli wroci to będzie wiadomo,ze nie karma go uczula. Moja tesciowa mowila"lepiej na piekarza niż na aptekarza"
×
×
  • Create New...