Jump to content
Dogomania

UlaFeta

Members
  • Posts

    17495
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by UlaFeta

  1. [quote name='joanna83']Przepraszam Cię, ale nie rpzumiem pogrubionej części. Właściciel chciał kontaktu, a Ty go olałas, a teraz płaczesz, że pies zginął. A może on chciał Ci właśnie powiedzieć, że ma jakiś problem, że nie może się psem zajmować? Czy opieka wolontariusza nad psem ustaje z chwilą znalezienia mu nowego domu? Po adopcji już nic Was nie obchodzi?[/QUOTE] Dziwne to wizyt przedadopcyjnch nie ma i po tez nie.:diabloti:Tam gdzie ja pomagam jest to nie do pomyslenia.I nie chodzi o to czy nam podoba sie przyszly wlasciciel tylko czy pies bedzie mial dobry domek i nie pojdzie na lancuch. Nie na "prywatnych przytulkow" to sie nazywa "przytulisko"
  2. Czy mam rozumiec ze psy z Palucha sa wydawane bez sprawdzania domow?:diabloti:
  3. Czy ktos z Warszawy wybiera sie w sobote do Joli samochodem i mógłby mnie zabrać?
  4. Ktos na watku proponowal,ze zaszczepi szczeniaki,otoz koszt jednego szczepienia to 40 zl.
  5. Nie bylam info mam od Dominiki.Jak sie nic nie zmieni bede w sobote. Psina super,taka przytulasna.W lecznicy mowia na niego Misiek. Zdjecia zrobi Dominika.
  6. Mozna go juz oglaszac,;) jutro wysle zdjecia;)
  7. Bric czy Rudzielec ma jakies ogloszenia?
  8. [quote name='martadela']Ok większa. Teraz ważna sprawa dot klatki, Pan zgodził się na kuriera pod warunkiem że ja się tym zajmę. Niestety jako osoba fizyczna nie mogę zamówić kuriera jako trzecia strona (nie nadawca ani nie odbiorca) Mam więc prośbę do p. Joli o zgodę na zamówienie kuriera w imieniu Przytuliska (utworzyłabym profil na stronie DHL na dane przytuliska) Panu za klatkę zapłacę przez allegro, a Przytulisku jutro rano zrobiłabym przelew na pokrycie kuriera... Mogło by tak być? Nie mam innego pomysłu...[/QUOTE] Mozesz zamowic dobry pomysl tylko na jaki adres to wyslesz?Mysle,ze Jola wyrazi zgode
  9. [quote name='emilia2280']na psy glosowalam, ale co z tego, jak to wszystko na nic? tyle osób glosowalo a tu masz, nie pierwszy raz ktos wlazi nic z tego.. Tak, te dwa mogá byc na Fundacjé Kastor. Mamy KRS od czwartku, ale do faktury chyba potrzebny jest NIP? Elik jedzie jutro zalatwiac, to bédzie ze 2-3 dni, jesli mozna rachunek wstrzymac paré dni? OT: Link u mnie w podpisie - slijcie dalej, we wtorek potrzeba ludzi w Pultusku. Chrcynne.[/QUOTE] Ile mozna przeznaczyc na sterylke,bo Gaia musialaby zostac w lecznicy nie mamy jej gdzie zabrac
  10. [RQUOTE=jolam;17736299]No właśnie ;-) co słychać u Rudzielca - chudzielca?[/QUOTE] Rudzielec nadal w lecznicy Potrzebny domek-pilne.
  11. [quote name='Aleksandra95']Pani Jolu, co to za szczeniaki ?:( ma Pani zdjęcia ? założę im wątek , popytam, nie mogą byś na polu. :placz:[/QUOTE] Olu bylysmy na polu,ale zadnych szczeniakow nie znalazlysmy. Znalazlysmy sunie z cyckami do ziemi,to pewnie ich mama.Cala w kleszczach,i z chora lapka,(pewnie potracil ja samochod)niestety nie zaprowadzila nas do szczeniakow.Bardzo fajna sunia i tak lgnie do czlowieka,ze zal bylo ja zostawiac. szczeniaki beda poszukiwane.
  12. Emilia2280 jezeli jestes jeszcze zainteresowana pomoca w sterylce to jest jeszcze Gaja.
  13. Dzis do Joli dzwonila wlascicielka "posiadlosci",ze do konca tygodnia ma zwolnic jeden pokoj,bo bedzie zwozic jakies rzeczy. Wiecej pewnie napisze Jola. Na festynie bez rewelacji,ale mamy fajne rzeczy na bazarek(pewnie bric sie ucieszy:eviltong: i jeszcze mamy dostac jakies dary z agencji reklamowej(obiecano). Mysle ze warto jezdzic na takie festyny,bo moze sie niewiele zarobi,ale sie pokarzemy;) Jeszcze jutro w Radzymine.Jest ktos chetny?
  14. Zaraz jade na festyn,bo przeciez pieski nie moga glodowac:-( Kiedy nozna spodziewiac sie odpowiedzi z Krakvetu?
  15. [quote name='Evelin']Odlot... To nie ma sensu.. Klikanie,staranie się...uczciwe.... patrzę i oczom nie wierzę .[/QUOTE] Ja tez,jakie to przykre:-(
  16. Skad oni tyle glosow maja na koniec? Bric pozostaje czekac i byc dobrej mysli.
  17. [quote name='Finetta']Nie mogli w sierpniu 2009 wiedzieć, że wystartują w Krakvecie. Fundacji jeszcze wtedy nie było.[/QUOTE] Mozesz napisac jasniej
  18. Kto chetny pomoc jutro na festynie w Pustelniku? Na obecna chwile jade ja,Ewa,ktora nie czuje sie najlepiej:-( i Jola. Troche nas malo a zarelko dla zwierzynca potrzebne:shake: Jak bysmy chcialy jechac z Jola do podhalana i jeszcze zrobic zdjecia szczeniakom to Ewa sama nie zostanie.:-( Bardzo prosimy:cool1:
  19. [SIZE=6]Najnowsze wiesci 602:463[/SIZE]
  20. [quote name='EVA2406']W sobotę w Markach, a w niedzielę w Radzyminie. Mamy maraton ;)[/QUOTE] Ok zeby byl skuteczny:eviltong:
  21. Ewa to impreza jest w sobote w Markach?
×
×
  • Create New...