dzisiaj zaszczepione zostały po raz drugi szczeniaki tartaczne Lisia,Wilczek,Fionka i po raz pierwszy sunie ostatnio wyrzucone w Falkach Mini,Midi i Maxi take imiona wymyśliła ciotka doris66 a miała prawo bo za szczepienia zapłaciła,dziękujemy:)
ja wyściskałam Mini słodziutka malutka żeberka jej policzyłam taka chudziutka:( wszystkie 3 takie chudziutkie:(