-
Posts
5592 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by buniaaga
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
buniaaga replied to ifka's topic in Już w nowym domu
czyli deklaracji stałych mamy jak poniżej: ifka 200 zł Pliszka i tato - 60 zł doris66 - 20 zł Elwira 1992 - 10 zł ceris - 10 zł buniaaga - 20 zł zuanna - 20 zł Razem 340 zł- 593 replies
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
buniaaga replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]Zapraszam na bazarek imienny -na pomoc malutkiej córeczce Zojki!!![/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230640-Nie-ma-nawet-imienia-Dla-szczeniaka-z-rozpadaj%C4%85cej-si%C4%99-stodo%C5%82y-do-21-08-godz-21?p=19510902#post19510902[/url] -
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
buniaaga replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Hotel u Kuny jest absolutnie bardzo dobrym miejscem i cieszę się że ma akurat wolne miejsce:) ( u Gajowej też jest ok:) ) Rozumiem obawy ifki ,wiem od niej że trawi całą ta sytuację ,bardzo chce pomóc Zojce,mocno jej zapada w serce mówi że jest taka kochana że tak bardzo się cieszy jak ifka pojawia się na posesji. ifka bardzo obawia się czy da radę i czy nie zostanie za jakiś czas sama.W związku z brakiem stałego dostępu do netu nie będzie też w stanie dozbierać kaski np.robiąc bazarki. Z drugiej jednak strony przerażająca jest myśl jak Zojka miałby zostać na posesji w zimne dni ifka rowerem na karmienie nie dojedzie,potrzebna by było ciepła buda,ale to i tak nie zmieni faktu że posesja jest nie ogrodzona i pewnie Zojka przy braku regularnego jedzenia oddalała by się w jego poszukiwaniu:( ja ze swojej strony deklaruję 20 zł miesięczne na dzień dzisiejszy na najbliższe 3-mce.- 593 replies
-
[quote name='zuzlikowa']Niestety, ani jednego telefonu... zupełnie nie pojmuję![/QUOTE] Myślę że Kami jest za mało ogłaszana,niektóre ogłoszenia z mojego ostatniego pakietu odświeżam ale przydały by się ogłoszenia na różne województwa .No bo żeby ktoś Kami wypatrzył trzeba dziewczynkę pokazywać :) Jak tylko znajdę bazarek wykupię jej pakiet na podlaskie. Ja wstawiam nr kontaktowy do zuzlikowej z nr Kuny też były?
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
buniaaga replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa36']Tak ale maty pod spód bezposrednio na ziemię bo one izolują od zimna i wilgoci. A dopiero na maty np kocyki i słoma. Siano nie - słoma - słoma psa grzeje i wyciera w razie wilgoci.[/QUOTE] ok.dziękuję za rady,może i dziś uda nam się podjechać do Zojki,muszę korzystać póki mam chwilę wolnego bo później będzie ciężko z czasem. Przekazałam ifce tel sprawę z matami ma się dziś rozejrzeć i jak znajdzie to kupi.- 593 replies
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
buniaaga replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='DONnka']Jaka kochana ta Zoja :loveu: Taka troskliwa, łagodna :):):) A Maluszek do schrupania :loveu: Trzeba jak najszybciej zabrać obie... Na ile wyceniacie szczeniolka ? Kiedy będzie można odstawić od cycucha ??? [B]Buniaaga[/B], czy gdyby były pieniądze to macie gdzie je zabrać ???[/QUOTE] Myślę że malutka ma max około 4 tygodni ale to taka ocena z naszych wyliczeń.Ma jeszcze takie niebieskie oczka charakterystyczne dla maluszków i takie ząbki : [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53547729_img_5935.jpg?1344581518[/IMG] jest jeszcze za mała żeby odstawić ja od Zojki. W naszej okolicy jedyny logiczny hotel jakieś 80 km od miejsca pobytu suń który prowadzi dziewczyna z dogo Kuna ,ale pewnie ciężko o miejsce.- 593 replies
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
buniaaga replied to ifka's topic in Już w nowym domu
jeszcze trochę malutkiej.Może jej jakieś imię nadamy??? [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53548226_img_6027.jpg?1344541768[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53548236_img_6028.jpg?1344541815[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53547699_img_5933.jpg?1344541841[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53547976_img_5975.jpg?1344541914[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53548172_img_6016.jpg?1344541976[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53547875_img_5949.jpg?1344542047[/IMG]- 593 replies
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
buniaaga replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa36']Śliczna dziewczyna ! Ale cycuchy ma powyciągane jakby ją całe stadko dudlało.[/QUOTE] ponoć cycuchy jej się powiększyły jak zaczęła regularnie jeść,na początku były marniutkie.- 593 replies
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
buniaaga replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa36']Ciocie - trzeba jej kupić takie najtańsze maty jak do ćwiczeń np jogi ze dwie z pianki i położyć na ziemi pod kocyki. Takie maty piankowe są też używane przez namiotowiczów do spania - albo do ćwiczeń. Są praktycznie we wszystkich dużych sieciach. To nie jest duży koszt, ja zwracam koszt tego zakupu albo wykładam - to tak na pierwszy rzut - zorganizujecie to ? Super ze nakarmione ! :) Zojka jest bardzo fajna a mała ma dużo z wilka :)[/QUOTE] Przekażę ifce Twoją propozycję z matami.Dzięki.Myślę też że dobrym rozwiązaniem będzie sianko bo tam w tej stodole jest dość wilgotno i sianko by szybciej schło.- 593 replies
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
buniaaga replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='doris66']O boziu jak ta Zojka fajna i jaką jest troskliwą matką. Szkoda że jej tam jakiejś słomy nie zawiozłyście, miałaby izolacje od ziemi. Aga to wszystkie zdjęcia jakie macie? Zamówiłam pakiet ogłoszeń potrzeba fajnych zdjęć. Zgadzam sie z tym, ze Zojka razem z malutką powinna być lepiej zabezpieczona, tylko jak? Chyba w hoteliku jakimś, bo dt jak na lekarstwo.[/QUOTE] więcej zdjęć jest w empik foto-hasło znasz:) będę też wrzucać na wątek. Słomę ifka mówiła że załatwi.- 593 replies
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
buniaaga replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Zojka jak się już trochę oswoiła z aparatem: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53548309_img_6035.jpg?1344539928[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53548375_img_6045.jpg?1344539953[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53548405_img_6048.jpg?1344539981[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53548394_img_6047.jpg?1344540008[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53548300_img_6034.jpg?1344540071[/IMG]- 593 replies
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
buniaaga replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Zojka zabiera malutką: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53547794_img_5938.jpg?1344539700[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53547831_img_5942.jpg?1344539716[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53548155_img_6012.jpg?1344539784[/IMG] Dach stodoły :( [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53547629_img_5925.jpg?1344539752[/IMG]- 593 replies
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
buniaaga replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Córeczka Zojki: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53548216_img_6026.jpg?1344539419[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53548085_img_5998.jpg?1344539465[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53547995_img_5979.jpg?1344539525[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53547956_img_5970.jpg?1344539546[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53548106_img_6003.jpg?1344539582[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53547970_img_5974.jpg?1344539618[/IMG]- 593 replies
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
buniaaga replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś z ifką u Zojki i jej córeczki,dziewczyny nakarmione.Zrobiłam trochę fotek niestety nie są rewelacyjne ponieważ akurat nie było słońca,(po deszczu) po drugie Zojka boi się aparatu i jak tylko go wyciągałam to kładła uszy i się oddalała,a po trzecie, wyniosłyśmy malutką na trawkę żeby fotki były fajniejsze to Zojka nam ją zabierała ,brała ją w pysk i zanosiła z powrotem do stodoły :),bardzo pilnuje malutkiej.Nie było przy tym absolutnie żadnej agresji ,po prostu musiałyśmy co chwilę jej maluszka pokazywać :) W stodole było znacznie lepiej ,pozwalała nam na więcej. Jeżeli chodzi o schronienie to stodoła wygląda nie najlepiej ,miejsce w którym śpi sunia zabezpieczyłyśmy trochę od deszczu ale to taka prowizorka.Ja też uważam że sunie nie są zabezpieczone ale myślę że trzeba je ogłaszać bo nie wyobrażam sobie jak miały by zostać tam na zimę. W stodole: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53548496_img_6061.jpg?1344539094[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53547848_img_5943.jpg?1344539173[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53547912_img_5957.jpg?1344539250[/IMG][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy64/693473/1560412/previews/53548264_img_6031.jpg?1344539308[/IMG]- 593 replies
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
buniaaga replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elwira1992']nie chodziło mi o budowanie budy i stawianie gdzie indziej :) ale tam gdzie sunia zrobiła legowisko tam zrobić prowizoryczne coś by tam nie kapało im :) wiadomo że sunia by nie zmieniła miejsca tylko chodzi o to że tam gdzie przebywa zrobić jej zadaszenie coś prowizorycznego ( przysłonić po prostu jakoś ) jeśli to stodoła na pewno coś się znajdzie :) i gdzie sunia dokładnie przebywa ?[/QUOTE] dziś jak uda mi się podjechać to obadam sprawę z tym schronieniem dla Zojki.Sunia przebywa na wsi ponad 10 km od Bielska Podlaskiego w woj.podlaskie.- 593 replies
-
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
buniaaga replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Podrzucam Łezkę i proszę o wsparcie dla malutkiej:) -
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
buniaaga replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa36']Ifka zajrzyj tutaj Cioteczko ! I daj znać co z sunią i malutką.[/QUOTE] rozmawiałam z ifką telefonicznie .ifka nie ma dostępu do internetu,więc będzie na wątku od czasu do czasu. dziś była u Zojki i jej córeczki,nakarmiła Zojkę.Sunia ponoć nabrała już trochę ciałka oczywiście w porównaniu do tego co było.Dowiedziałam się od ifki że Zojka była odrobaczona,zabezpieczona od kleszczy,córeczka nie jest odrobaczona,malutka ma chyba około miesiąca. Zojka wita ifkę bardzo serdecznie merdając ogonkiem we wszystkie strony:) Bieda jest natomiast z jej schronieniem bo stodoła jest już bardzo stara i jak pada deszcz to w środku jest mokro,poza tym posesja nie jest ogrodzona więc nie jest to bezpieczne miejsce ani dla Zojki i tym bardziej dla malutkiej :( jutro postaram się podjechać z ifką do suń,wezmę aparat.- 593 replies
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
buniaaga replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa36']Zaproscie tu Wolfa, Ciocię DONkę i Belę 51 a takze Ciocię Martika/Aisha[/QUOTE] Czy ktoś wysyłał już zaproszenia do ciotek?nie chcę się dublować bo się jeszcze ciotki rozzłoszczą:)- 593 replies
-
Stefcia mała suczka z Podlasia chce kochać ludzi i być kochana....
buniaaga replied to doris66's topic in Psy do adopcji
[quote name='joi']Moli@, Stefcia, Kleks, Gabrysia, Floopi, Saba, Łatka, Moni, Kubalonek, Rudka, Agusia, Keruś i koty odcięci od netu. Proszą o wyrozumiałość i cierpliwośc (pieprzona Tepsa :2gunfire:)[/QUOTE] czekamy cierpliwie jak cała ekipa będzie miała dostęp do netu:) pozdrawiam -
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
buniaaga replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Łezkę i czekam na wieści jak się maleńka miewa! -
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
buniaaga replied to ifka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa36']Bardzo proszę Kochana i dzięki ! A ja opłacę ogłoszenia - daj znać na pw. Gdzie ona obecnie przebywa ? Dobrze, że jest jeszcze ciepło.[/QUOTE] ewa36 pakiet ogłoszeń ode mnie opłacę ja :) oczywiście im więcej ogłoszeń tym lepiej więc Ty możesz np na inne województwo.Dzięki. Co do informacji o Zojce i jej córeczce najwięcej wie ifka bo sunie są znalezione przez nią w jej stodole ale jest to niezamieszkana posesja do tego ifka ma do nich ponad 10 km i jeździ tam rowerem więc tu tym bardziej chodzi o czas bo jak nie będzie pogody to będzie też problem z transportem i tym samym karmieniem. ja aktualnie do dogo ma dostęp tylko chwilami.- 593 replies
-
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
buniaaga replied to ifka's topic in Już w nowym domu
dziewczyny ja najwcześniej środa lub czwartek będę mogła z Wami podjechać do Zojki służę autem i aparatem.no i oswoję ciotkę ifkę żeby tą obroże zakładała dla Zojki bez lęku:) Myślę że trzeba zacząć intensywnie ogłaszać i Zojkę i malutką nie ma na co czekać do jesieni blisko będzie zimno będzie bieda bo mają tylko starą stodołę .- 593 replies
-
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
buniaaga replied to doris66's topic in Już w nowym domu
[quote name='doris66']Łezka została już wysterylizowana i zaczipowana. Czuje się dobrze.[/QUOTE] Trzymam kciuki żeby się dobrze goiło. -
Wyrzucona na pastwę losu Zojka odeszła za TM*, Saszka już w ds
buniaaga replied to ifka's topic in Już w nowym domu
sunią opiekuje się ifka,z tego co wiem jeździ do niej raz dziennie więcej nie ma możliwości,co do weta to już musi się ifka wypowiedzieć.- 593 replies
-
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
buniaaga replied to doris66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Patmol']i kiedy sterylka? bo miała być na początku sierpnia[/QUOTE] my też czekamy na wiadomości:)