-
Posts
5592 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by buniaaga
-
Łezka - czekała cztery lata....nareszcie ma dom.
buniaaga replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Zapraszam serdecznie na bazarek dla Łezki i Melo http://www.dogomania.com/forum/topic/145109-kosmetykiciuchy-i-różności-dla-łezki-i-melo-do-25-01-2015-g2000/?p=16025477 -
Zapraszam serdecznie na bazarek dla Łezki i Melo http://www.dogomania.com/forum/topic/145109-kosmetykiciuchy-i-różności-dla-łezki-i-melo-do-25-01-2015-g2000/?p=16025477
-
no to jeden kciuk za domek dla Bietki drugi za Miłeczki
-
Odwiedzam Bietkę i kciuki zaciskam żeby niunię ktoś fajny wypatrzył
-
A to zaskoczenie Melo i Kluska:) Przyłączam się do apelu doriss66 Pomóżmy chłopakowi wrócić do zdrowia!
-
jestem u Melusia.Na jakie konto można wpłacić grosz dla chłopaka?
-
i ja zaglądam do Miłeczki
-
zaglądam do Zojeczki i cieszę się dobrymi wiadomościami z domku
-
i ja zaglądam do Bietki. Pewnie podoba się jej u cioci Kuny :kiss_2:
-
Wierzę że będzie dobrze i Zojeczka pokocha nowy dom.Poker dzięki za wszystko.
-
U Zojki i u Barusia dobre wieści .Coś w tym jest wspólna bida na wiosce a teraz w tym samym czasie szansa na fajne domy.Trzymam kciuki za jutro!
-
i ja dołączam do grona zaciskających kciuki
-
Dla mnie tekst też ok .Na jakie woj mam ogłaszać Zojkę ? Zdjęć do ogłoszeń potrzeba nie więcej niż 5szt więc które mają być ostatecznie:) ?
-
mogę pomóc w ogłaszaniu Zojki mam zamówiony pakiet będzie szybko. Potrzebuję tylko tekstu i wskazania konkretnych zdjęć,województwa na które ogłaszamy.Może warto wrzucić taki zestaw do ogłoszeń np na początku wątku
-
witam się u Bietki .Jakoś mało dynamicznie poruszam się po tym nowym dogo ale ciocia doris66 powiedziała mi o dziewczynce i jestem .Dorzucę skromnie grosik Poproszę o nr konta.
-
Ogłoszenia Barego na woj.mazowieckie są już aktywne. Niestety Bary nie ukazał się w Pupilach bo dodatek do gazety przynajmniej do końca roku został zawieszony,taką informację otrzymałam z Porannego. 1. http://www.gumtree.p...-domu-614691536 2. http://www.cafeanima...uka-domu,118008 3. http://tlenek.pl/ogl...szuka-domu.html 4. http://www.przygarni...u-id100483.html 5. http://www.adopcjaps...02082,Lw==.html 6. http://e-zwierzak.pl...ies-szuka-domu/ 7. http://www.psy.pl/ad...szuka-domu.html 8. http://www.bezrodowo...1416828001.jpeg 9. http://zwierzeta.azb...oszenia/148604/ 10. http://www.neeon.pl/...szuka-domu.html 11. http://www.naszezwie...uroczy-pie.html 12. http://www.szarik.pl...es.php?id=14568 13. http://www.oddam-psa...-domu-11942.htm 14. http://ogloszenia.co...omu-176504.html 15. http://ogloszenia.na.../o/7320/_Bary_młody_wielki_i_uroczy_pies_szuka_domu 16. Pupil 17. Olx 18. Zwierzaki.nasza-lista 19. Lento 20. Ogłaszamy24 21. Petsy 22. Owi 23. Petworld 24. Ale gratka 25. Pineska 26. Ćwirek 27. Kup sprzedaj 28. Eoferty 29. Mazowiecka tablica 30. Słoniu
-
ja też zauważyłam wpis i mam nadzieję że jednak Zojka słyszy to co chce słyszeć.Ale może jednak dobrze by było żeby wet to stwierdził.
-
Jak Zojeczce pięknie w czerwonym Ha ha .Zdjęcia z pańciem cudne:)