Jump to content
Dogomania

buniaaga

Members
  • Posts

    5592
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by buniaaga

  1. Zapraszam serdecznie na bazarek dla Łezki i Melo http://www.dogomania.com/forum/topic/145109-kosmetykiciuchy-i-różności-dla-łezki-i-melo-do-25-01-2015-g2000/?p=16025477
  2. Zapraszam serdecznie na bazarek dla Łezki i Melo http://www.dogomania.com/forum/topic/145109-kosmetykiciuchy-i-różności-dla-łezki-i-melo-do-25-01-2015-g2000/?p=16025477
  3. no to jeden kciuk za domek dla Bietki drugi za Miłeczki
  4. Odwiedzam Bietkę i kciuki zaciskam żeby niunię ktoś fajny wypatrzył
  5. A to zaskoczenie Melo i Kluska:) Przyłączam się do apelu doriss66 Pomóżmy chłopakowi wrócić do zdrowia!
  6. jestem u Melusia.Na jakie konto można wpłacić grosz dla chłopaka?
  7. i ja zaglądam do Miłeczki
  8. rzeczywiście słodki :kiss_2: Borysek jest bardzo podobny do Zojki.
  9. Ale się cieszę że Baruś szczęśliwy u siebie! Wiesz doris66 że to już plaga z tym strzelaniem! Jak ja chętnie bym ich wszystkich dorwała.
  10. zaglądam do Zojeczki i cieszę się dobrymi wiadomościami z domku
  11. :jumpie: :jumpie: bardzo się cieszę! doris66 dzięki za wizytę :calus: i relację telefoniczną zaraz po :megagrin:
  12. i ja zaglądam do Bietki. Pewnie podoba się jej u cioci Kuny :kiss_2:
  13. Allu w pierwszym poście wątku jest podane konto do wpłat dla Bareg. Dziękujemy pięknie za pomoc dla chłopaka
  14. Wierzę że będzie dobrze i Zojeczka pokocha nowy dom.Poker dzięki za wszystko.
  15. Trzymam kciuki za dalsze rozmowy.Coś czuję że będzie dobrze:)
  16. U Zojki i u Barusia dobre wieści .Coś w tym jest wspólna bida na wiosce a teraz w tym samym czasie szansa na fajne domy.Trzymam kciuki za jutro!
  17. i ja dołączam do grona zaciskających kciuki
  18. Dla mnie tekst też ok .Na jakie woj mam ogłaszać Zojkę ? Zdjęć do ogłoszeń potrzeba nie więcej niż 5szt więc które mają być ostatecznie:) ?
  19. mogę pomóc w ogłaszaniu Zojki mam zamówiony pakiet będzie szybko. Potrzebuję tylko tekstu i wskazania konkretnych zdjęć,województwa na które ogłaszamy.Może warto wrzucić taki zestaw do ogłoszeń np na początku wątku
  20. witam się u Bietki .Jakoś mało dynamicznie poruszam się po tym nowym dogo ale ciocia doris66 powiedziała mi o dziewczynce i jestem .Dorzucę skromnie grosik Poproszę o nr konta.
  21. Ogłoszenia Barego na woj.mazowieckie są już aktywne. Niestety Bary nie ukazał się w Pupilach bo dodatek do gazety przynajmniej do końca roku został zawieszony,taką informację otrzymałam z Porannego. 1. http://www.gumtree.p...-domu-614691536 2. http://www.cafeanima...uka-domu,118008 3. http://tlenek.pl/ogl...szuka-domu.html 4. http://www.przygarni...u-id100483.html 5. http://www.adopcjaps...02082,Lw==.html 6. http://e-zwierzak.pl...ies-szuka-domu/ 7. http://www.psy.pl/ad...szuka-domu.html 8. http://www.bezrodowo...1416828001.jpeg 9. http://zwierzeta.azb...oszenia/148604/ 10. http://www.neeon.pl/...szuka-domu.html 11. http://www.naszezwie...uroczy-pie.html 12. http://www.szarik.pl...es.php?id=14568 13. http://www.oddam-psa...-domu-11942.htm 14. http://ogloszenia.co...omu-176504.html 15. http://ogloszenia.na.../o/7320/_Bary_młody_wielki_i_uroczy_pies_szuka_domu 16. Pupil 17. Olx 18. Zwierzaki.nasza-lista 19. Lento 20. Ogłaszamy24 21. Petsy 22. Owi 23. Petworld 24. Ale gratka 25. Pineska 26. Ćwirek 27. Kup sprzedaj 28. Eoferty 29. Mazowiecka tablica 30. Słoniu
  22. ja też zauważyłam wpis i mam nadzieję że jednak Zojka słyszy to co chce słyszeć.Ale może jednak dobrze by było żeby wet to stwierdził.
  23. Jak Zojeczce pięknie w czerwonym Ha ha .Zdjęcia z pańciem cudne:)
×
×
  • Create New...