-
Posts
235 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agairiki
-
Tu chyba nie chodzi o psy, ale o właścicielki tych psów... Tak zauważyłam... Żadna z was tego drugiego psa nie widziała i nic o nim nie wie, a kłócicie się(zapewne nazwiecie to tylko rozmową) praktycznie o nic... PROSZĘ NIE NASKAKUJCIE NA MNIE JA TYLKO WYRAŻAM SWOJE ZDANIE.... NIE MAM ZAMIARU SIĘ W TO WTRĄCAĆ!
-
Klub Royal Canin... (Nie chodzi mi o Klub Hodowców Royal Canin)
agairiki replied to seska's topic in Kluby hodowców
Ja również już zmieniłam karmę- na Acanę... Ale chyba nie mam się po co wypisywać skoro i tak nic o tym nie mam :D- 32 replies
-
- karma sucha
- klub
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Klub Royal Canin... (Nie chodzi mi o Klub Hodowców Royal Canin)
agairiki replied to seska's topic in Kluby hodowców
Ja niestety nic nie dostałam... WCIĄŻ!- 32 replies
-
- karma sucha
- klub
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
A kto z was jedzie na ozp2 pociągiem i z jakiego miasta? Ja jadę z Poznania :)
-
[quote name='MakeBelieve']Tak tak, to Olu to do Ciebie ;)) Ja wiem, że sprzęt to nie wszystko, bo aktualnie dokształcam się na 18-55 i jest ok ;)) Chociaż potrzebowałabym lepszego ostrzenia.. No ja mam lustro, nikona d70.. A co do zdjęć to prosiłabym, chętnie obejrze ;]] agairiki- jakie masz lustro?:D[/QUOTE] Ja mam Nikon D700 :)
-
To się trzeba zabezpieczyć w odpowiednie środki na komary... :D Ja biorę lustrzankę ;)
-
[quote name='Kasia&Mela'][B]agairiki [/B]świetny pomysł! My z Melą też jesteśmy początkujące we frisbee :cool3:[/QUOTE] Fajnie! Jak znajdzie się więcej chętnych to każdy wieczór o ustalonej porze będziemy się spotykać na naszych wieczorach :) Proponuję w ostatni dzień zrobić zawody dla najlepszej, frisboweej pary :)
-
Ja też jestem chętna na to frisbee... Można by urządzić 'Frisbowee wieczory' :) Mój Rysiu narazie jest w tym psim sporcie początkujący, ale idzie nam coraz lepiej :)
-
[quote name='MakeBelieve']agariki, to jedź na ozp4, ja mam łagodną malą sunię ^^[/QUOTE] Strasznie chcę jechać na ozp4, ale to mi sie pokrywa z ukochaną wystawą w Chojnicach... :( A tylko podczas ozp2 nie mam żadnej wystawy...
-
[quote name='Kasia&Mela']Ja już mam oba turnusy zarezerwowane :cool3: (hmm... niedługo zacznę się chyba pakować, muszę zrobić listę rzeczy :lol:) [B]wikikoniki [/B]jedź! będzie fajnie! skoro nie będziesz chodziła na zajęcia agi, to pojedź na obóz :)[/QUOTE] A rezerwowałaś osobiście czy przez internet? A [B]Kasia&Mela[/B] byłaś w zeszłym roku? [B]wikikoniki[/B] jedź- czym więcej znajomych z dogo tym lepiej :D
-
[quote name='wikikoniki']:cool3::cool3:W wakacje jeszcze bd miejsca ?? :crazyeye::crazyeye: Zaczynam się zastanawiać... ?[/QUOTE] Ja bym nie ryzykowała... Zadzwoń może jutro i się zapytaj do kiedy są zapisy. A czy ktoś kto już na tym był w zeszłym roku może pokazać zdjęcia z obozu? :)
-
A wy wszytskie jesteście już pozapisywane czy tylko 'raczej jedziecie' albo macie dopiero zamiar się zapisać? I jak się dogadujemy w sprawach pokoi? Ja wolę, aby był ktoś z małą suczką(nie dużą!) lub z dosyć łagodnym psem... I żeby ten ktoś nie wstawał zbyt wcześnie rano! :D
-
Ja jestem Agata, mam 13 lat ;) Interesuję się kynologią, szczególnie Junior Handlingiem i Dog Handlingiem, od niedawna biorę udział w konkursach MP. Miałam przyjemność już kilka razy zdobywać lokaty, zawsze 5/5 w eliminacjach... Pracowałam z psami z grup: I, III, VIII, IX i X, zdecydowanie najłatwiej jest mi z grupą III- sama mam przeciez takiego charakternego westika w domu :) Najbardziej lubię westie, sheltie i goldeny!... Jak już pisałam jadę na OZP2... Zabieram mojego West Highland White Terriera- Rysia(MAKS White Mandragora). Rysiu uwielbia zabawę, nienawidzi kąpieli, czesania i wody :D Rysiu ma 6 lat, umie kilka sztuczek, ale tylko podstawy... My także będziemy klikać! Kto jeszcze będzie w OZP2 z MP lub ogólnie z wystaw?
-
Ja zapisuję się na OZP2 ;)) Kto jeszcze na ten turnus? ;)
-
Ja też napewno będę- sędzia jeden z moich ulubionych od westów...
-
Problemy skórne, alergia i nie wiadomo co - błękitny staffik
agairiki replied to Martens's topic in Dermatologia
Przepraszam, nie czytałam całego wątku. Ale Sensible jest w dwóch rodzajach- drugi dostępny w lecznicach(wybranych)... -
[quote name='Boogie']Jesli pies jest wybredny to polecę karmę standardową, tylko nie marketówkę, light ma mniejszą ilość tłuszczu i psiaka może nie zachęcać do jedzenia. Ogranicz mu porcje dzienne do około 70-80% prawidłowej jego wagi, aż do czasu uzyskania normalnej i wtedy porcję dzienną już normalnie dawaj. Szkłanka Chappi to na jego masę prawie dawka dzienna + mięcho dodatkowo to już wiadomo skąd wzieły się kilogramy.[/QUOTE] Mój piesek tez napoczątku nie chciał jest light'a, ale zawsze możne dodać np. gotowane warzywa.
-
Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]
agairiki replied to dog_master's topic in Wszystko o psach
Mnie bardzo zdziwił wykład pewnej przechodzącej pani, która twierdziła, że interesuje się kynologią i kiedyś byla na studiach kynologicznych... Byłam na spacerze z Rysiem, i podchodzi do mnie pani w wieku ok.40 lat (ona) Jaki piękny ten chart! To ten Chart Figański? (Ona powiedziała Figański, to nie literówka) (ja) Nie, to nie chart. To West highland White terrier, a poza tym chyba chodziło pani o Charta Afgańskiego... (ona) A no faktycznie to ten West Hig Terror(Tak powiedziała), ale napweno jest Chart Figański mam takiego w domu... (ja) Pewnie coś się pani pomyliła, a to jest West Highland White Terrier... (ona) No, chciałam powiedzieć West Hogo Terror(tak powiedziała), poza tym dziecko drogie nie kłóć się ze mną ja tam kynogiem jestem i się znam! (ja) Oczywiście wierzę pani(oczy wpatrzone do góry), dziękuję za cenną lekcję kynologii, do widzenia! (ona) No, no to Ci kiedyś jeszcze coś powiem o konologi... Wolę nie ;) -
Jedyne co ci zostaje to socjalizacja, no chyba, że wygrywanie jest dla Ciebie najważniejsze i nie patrzysz przy tym na psa... Handling nie ma być dobrą zabawą tylko dla Ciebie, ale przedewszystkim dla psa. I nie krytykuj nas... przecież sama napisałaś ten temat, abyśmy wyrażali swoje opinie!
-
No to może się tam spotkamy. Pewnie wezmę również koleżankę... Jest jeszcze kilka obozów z psem, ale większość jest od 16 lat. Szkoda tylko, że nie ma na tym obozie obedience czy dog dance. Może w tym roku dodadzą coś nowego ;)
-
Wietnamczyk otwiera lokal z psiną w warszawie
agairiki replied to Agnieszka_K's topic in Okrucieństwo
To naprawdę straszne! Nie sądzę, żeby w Polsce była duża liczba chętnych do skonumowania psiny, ale kto wie. Mam nadzieję, że nasz kraj ma coś takiego jak sumienie... -
Problemy skórne, alergia i nie wiadomo co - błękitny staffik
agairiki replied to Martens's topic in Dermatologia
Możesz spróbować dać jakieś suplementy diety dla alergików, ale wybieraj sprawdzone, bo może być jeszcze gorzej. Najlepsze są maści lecznicze dla alergików, te ,,dobre" kosztują od 30 zł. A jeżeli chodzi o karmę to podawaj jej taką dla psów wrażliwych np. Royal Canin Sensible, którą sama podaję mojemu psu ;) -
Ja mojego Rysia(westie) kąpię raz na 3 miesiące. Może się wydawać, że skoro biała sierść to dużo roboty, ale naprawdę brud można łatwo wyczesać kiedy już się zasuszy. Wiadomo kąpię go też w nagłych wypadkach jeżeli np. wytarza się w czymś ;)
-
Poszukałam informacji na temat tego obozu i zapowiada się nieźle. Poprzedni uczestnicy byli zadowoleni, dzwoniłam również do biura organizuącego obóz i dowiedziałam się, że informacje o obozie 2011 pojawią się na stronie www.obozzpsem.pl w marcu. ________________________________________________
-
Dziękuję, gratuluje FLY... Ja osobiście zaliczam tą wystawę do udanych... :)