-
Posts
6878 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by edek
-
[quote name='sylwiaso']cioteczki mam przed sobą książeczki i pisze tak:Kratka-jaśniejsza Pixi a druga książeczka Kreska-Dixie!ale jaja może i ja coś popierniczyłam:D:grin:[/QUOTE] To w książeczkach coś namieszali chyba hihihi Kreska miała być Pixie bo ma kreseczkę różową na nosku hihihih edit Sprawdziłam jak koosiek robiła ogłoszenia to jest Pixie (ju myslalam ze ja namieszalam ) . A ta druga to Dixie. I niech tak będzie bo ogłoszenia są tak porobione, jak teraz zmienimy to nie będziemy wiedzieć o którą ludzie dzwonią czy z nowego ogłoszenia czy ze starego.
-
[quote name='Nutusia']Ale jaja - podmienili dzieciaki w hoteliku! :)[/QUOTE] Dlatego właśnie się dopytywałam, która wreszcie była badana. Pixie zawsze była chuda, ciężko ją było podtuczyć. Pod koniec pobytu u mnie udało jej się przybrać na wadze, ale dawałam jej o połowę więcej jedzonka. Tak jak pisałaś ten typ tak ma najwidoczniej ;)
-
[quote name='ania shirley']Dixi miała badanie. Nie ma pasozytów.[/QUOTE] Dopytuję się tak bo na zdjęciach i filmiku jest imię Dixie a to Pixie hihihi, może niechcący imiona zostały zamieniona. Pixie na tej fotce jest strasznie chuda, żebra jej widać. Może to jej urok mi też ciężko ją było pddtuczyć.
-
[quote name='Nutusia']O fajnie - widzisz jaka ja zakręcona jestem (nie tylko finansowo ;)). Sprawdzę z biegłym rewidentem i zeznam jak na spowiedzi :)[/QUOTE] Właśnie spojrzałam na kalendarz TZ robił przelew w poniedziałek, ale przelew wyszedł dopiero we wtorek to może jesze po prostu nie dotarł ;).
-
Cześć Romeczku :)
-
A przytył trochę ??
-
Piękne te zdjęcia :) życie jedynaczki jej chyba pasuje :)
-
Biała śliczna sunia i jej szczeniak - dzięki dogo bezpieczne....
edek replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgusiaP']maszka to ja trzymam kciuki za Was :lol: Oby sie udało[/QUOTE] Ja też trzymam kciukasy :)