-
Posts
6878 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by edek
-
Witaj przystojniaku :)
-
[quote name='romenka']Ja widziałam go ;) Ale miałam nadzieję że może uda się bez dodatkowych kosztów czyli kubaczek po Diance ;) Czekam na wiadomość od Niuni :)[/QUOTE] A ok, ja tak na wszelki wypadek wstawiłam ten link, bo chyba w sklepach są droższe. Romek wygląda na bardziej wyluzowanego ;)
-
Znalazłam taki bazarek z kubrakami: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216377-psie-kubraki-quot-na-miarę-quot-do-31.10?p=17840908#post17840908[/url]
-
A weterynarz patrzył czy cos się dzieje z jego kręgosłupem ??? Moich rodziców pies nie lubi jak się go głaszcze po kręgosłupie blisko ogona. Okazało się, ze ma tam bardziej unerwione miejsce. Może Romek ma tak samo. Ten kubrak jest rewelacyjny. Tylko nie wiem czy wygotowanie starczy jak pies był chory na nużycę, może zadzwonić do weta i się spytać ??
-
Biała śliczna sunia i jej szczeniak - dzięki dogo bezpieczne....
edek replied to malagos's topic in Już w nowym domu
śliczna sunia :) -
Jak Romek sobie radzi ??? oswoił się z nową sytuacją ??
-
[quote name='sylwiaso']Cioteczki to ja może jutro pojadę do P.doktor i niech ona poprawi w książeczce te imiona!ale się narobiło,to ja w takim razie zostawię w kojcu samą Pixie i potem będę oglądać to cuś i może zabiorę do weta.tak żeby na oko to zobaczył![/QUOTE] Sylwiaso zobacz może najpierw jak wpisy wyglądają w książeczkach: Dixie była u weta w Pruszkowie bo miała guzek. Pixie powinna mieć wpis leków ponieważ miała rozwolnienie i dostawała tabletki. Może jest tylko pomyłka w tych opisach kreska i kratka ( jaśniejsza ) a reszte się zgadza.
-
Witaj Romeczku :)
-
Kochany Rudas znalazł swój nowy dom- NIECH BĘDZIE SZCZĘŚLIWY!
edek replied to plina's topic in Już w nowym domu
Psiak piękny i wyjątkowy, szybko powinien domek znaleźć :) -
Cioteczki zadzwoniła dzisiaj do mnie dziewczyna z tej kliniki z kąt dziewczynki zostały wzięte. Państwo szukają 2 psiaków, Dixie i Pixie zostały Państwu przedstawione. Teraz trwa narada, który wybrać dwupak, czy D&P, czy inne szczeniaki jakiegoś znajomego. Podobno domek fajny, z fajnym podejściem do zwierząt. Psy wcześniej, które tam mieszkały dożywały późnej starości. Czekamy :razz:
-
Ciocia kasiek. Zrobiła dziewczyną wydarzenia, Cioteczki kochane jak jesteście zalogowane na FB to bardzo Was proszę udostępnijcie je : [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=297628660249220[/url] [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=184321991646693[/url] Nutusiu, czy mogłabyś wkleić te linki na pierwszą stronę np. pod zdjęciami ;)
-
[quote name='Nutusia']No ładne rzeczy! A jakby nam tak przyszło psicę w paczce nadać, jak niektóre domki sobie życzą - to dopiero byłoby zdziwienie przy odbiorze!!!!!!! :) Jaja jak berety - moherowe! ;)[/QUOTE] hihihi niespodzianka dla obydwu stron byłaby Najważniejsze, ze już ustaliłyśmy która to która ;)