Jump to content
Dogomania

edek

Members
  • Posts

    6878
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edek

  1. [quote name='annika']Edek-dzięki za zaproszenie, piękne morduchny :cool3:- bez dwóch zdań, Dzisiaj tylko zapisuję ale jeszcze tu wrócę!![/QUOTE] Witaj Cioteczko dziękuje za odwiedziny i zapraszamy ponownie ;) . Mordki są piękne i na dodatek wiecznie uśmiechnięte ;)
  2. Witaj przystojniaku :)
  3. [quote name='Nutusia']Trzeba wstawiać gdzie się da! Chociaż w ogłoszeniach lepiej tak o nich nie pisać, bo one są sporo mniejsze i to powinno działać na ich korzyść... ;)[/QUOTE] ok to poproszę TZ o wstawienie :)
  4. Cioteczki jak myślicie, czy można dziewczyny wstawić tutaj jako mix onki ??: [url]http://owczarki.eu/[/url]
  5. [quote name='romenka']Ja widziałam go ;) Ale miałam nadzieję że może uda się bez dodatkowych kosztów czyli kubaczek po Diance ;) Czekam na wiadomość od Niuni :)[/QUOTE] A ok, ja tak na wszelki wypadek wstawiłam ten link, bo chyba w sklepach są droższe. Romek wygląda na bardziej wyluzowanego ;)
  6. [quote name='kasiek.']edek to moja wina ,bo na jednym zaprosiłam ,a na drugim nie..poprawie się za jakis czas ;)[/QUOTE] no to teraz rozumiem :) dziękuję Ci Cioteczko :)
  7. Znalazłam taki bazarek z kubrakami: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216377-psie-kubraki-quot-na-miarę-quot-do-31.10?p=17840908#post17840908[/url]
  8. [quote name='Marycha35']Kciukaczę za ten domek co chciał dwa psiaki, w tandemie by poszły:) myszki;)[/QUOTE] Dziękujemy za kciukasy :)
  9. Pixie na fb ma o wiele mniejsze zainteresowanie tylko 12 osób bierze udział :( a u Dixie ponad 50
  10. A weterynarz patrzył czy cos się dzieje z jego kręgosłupem ??? Moich rodziców pies nie lubi jak się go głaszcze po kręgosłupie blisko ogona. Okazało się, ze ma tam bardziej unerwione miejsce. Może Romek ma tak samo. Ten kubrak jest rewelacyjny. Tylko nie wiem czy wygotowanie starczy jak pies był chory na nużycę, może zadzwonić do weta i się spytać ??
  11. Jak Romek sobie radzi ??? oswoił się z nową sytuacją ??
  12. Fakt Asiaczku trochę się narobiło, najważniejsze, że jest wszystko wyjaśnione ;) Głaski dla dziewczynek :)
  13. To dobrze, że nic nie trzeba zmieniać w książeczkach :)
  14. [quote name='sylwiaso']Cioteczki to ja może jutro pojadę do P.doktor i niech ona poprawi w książeczce te imiona!ale się narobiło,to ja w takim razie zostawię w kojcu samą Pixie i potem będę oglądać to cuś i może zabiorę do weta.tak żeby na oko to zobaczył![/QUOTE] Sylwiaso zobacz może najpierw jak wpisy wyglądają w książeczkach: Dixie była u weta w Pruszkowie bo miała guzek. Pixie powinna mieć wpis leków ponieważ miała rozwolnienie i dostawała tabletki. Może jest tylko pomyłka w tych opisach kreska i kratka ( jaśniejsza ) a reszte się zgadza.
  15. [quote name='ania shirley']Kiedy będzie coś wiadomo?[/QUOTE] Niestety nie wiem jak długo Państwo będą się zastanawiać, jakby zadzwonili lub bym się czegoś dowiedziała od razu będę informować. Musimy czekać ;)
  16. Witaj Romeczku :)
  17. Psiak piękny i wyjątkowy, szybko powinien domek znaleźć :)
  18. Cioteczki zadzwoniła dzisiaj do mnie dziewczyna z tej kliniki z kąt dziewczynki zostały wzięte. Państwo szukają 2 psiaków, Dixie i Pixie zostały Państwu przedstawione. Teraz trwa narada, który wybrać dwupak, czy D&P, czy inne szczeniaki jakiegoś znajomego. Podobno domek fajny, z fajnym podejściem do zwierząt. Psy wcześniej, które tam mieszkały dożywały późnej starości. Czekamy :razz:
  19. Ciocia kasiek. Zrobiła dziewczyną wydarzenia, Cioteczki kochane jak jesteście zalogowane na FB to bardzo Was proszę udostępnijcie je : [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=297628660249220[/url] [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=184321991646693[/url] Nutusiu, czy mogłabyś wkleić te linki na pierwszą stronę np. pod zdjęciami ;)
  20. [quote name='Nutusia']No ładne rzeczy! A jakby nam tak przyszło psicę w paczce nadać, jak niektóre domki sobie życzą - to dopiero byłoby zdziwienie przy odbiorze!!!!!!! :) Jaja jak berety - moherowe! ;)[/QUOTE] hihihi niespodzianka dla obydwu stron byłaby Najważniejsze, ze już ustaliłyśmy która to która ;)
  21. tylko teraz pytanie kto w ksiazeczkach moze zmienic te dane ? edit: właśnie sobie uświadomiłam, że nie można tego zrobić, bo są już tam wpisy. Zostaje tak jak jest.
×
×
  • Create New...