-
Posts
6342 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rashelek
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-IOFytV7dZxs/U99gllZ3fXI/AAAAAAAAMmg/1WWxLT0IIQ8/s640/2014.08.04%20%2815%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-u2a9ymuA-QQ/U99gmSmF1qI/AAAAAAAAMmo/TAji248bFCo/s640/2014.08.04%20%2816%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yLrZltXShDI/U99go6o_uMI/AAAAAAAAMnE/ofZ3xtKa_to/s640/2014.08.04%20%2819%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-A_ILv3FVekI/U99gpYgwWZI/AAAAAAAAMnI/VDUibBylhlQ/s640/2014.08.04%20%2820%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-q9u3hs4Ye1A/U99gqKc8PJI/AAAAAAAAMnQ/WzQnEQaaqNQ/s640/2014.08.04%20%2821%29.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qi3uAyUttcc/U99gfvYw0-I/AAAAAAAAMlY/4VLEenmCb1U/s640/2014.08.04%20%286%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-pQTQsVnjL9o/U99ghRPlDPI/AAAAAAAAMlw/CoP_rgtwscw/s640/2014.08.04%20%289%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-M7R1MBO0PFU/U99gh3TcsbI/AAAAAAAAMl4/XDnPyAy6TKo/s640/2014.08.04%20%2810%29.JPG[/IMG] Kropulec :loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ax_Cja7LNgM/U99gjT9Z4vI/AAAAAAAAMmI/rqEtDFdNgJ0/s640/2014.08.04%20%2812%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GQsTpqIjiYc/U99gk_QWUOI/AAAAAAAAMmY/cvYyuvKe4Ls/s640/2014.08.04%20%2814%29.JPG[/IMG]
-
[quote name='marta1624']Ale zadowolone psiaki :loveu:[/QUOTE] Ano jak zwykle :D [quote name='Mała Nika']Hejka :) Kurcze jak uwielbiam ONy i Twój Cekin wprowadza mnie w stan osłupienia:loveu: to Mikunia normalnie oh! No przecudna jest! Kurczę szkoda że wcześniej wcześniej nie wgłebiałam się w forum bo bym Cię w tej Częstochowie dorwała :eviltong: Co by ślicznoty obejrzeć:p Choć kto wie czasem do rodziny jeżdzę:diabloti:[/QUOTE] Witamy się i dziękujemy za tyle komplementów :loveu: E tam, na żywo już nie są tacy fajni :evil_lol: Coś ostatnio nie miałam weny do pisania na dogo, a i u nas nic ciekawego się nie dzieje :P Ponieważ Jolly zmienia właściciela, zrobiłyśmy dzisiaj z Moniką zamówienie w fun4dog. Wzięłam Miczkensowi Hoko Funny zwykłą i na sznurku oraz pyszczka z Trixie. W czwartek powinnam mieć je u siebie, to będe się chwalić :) A dzisiaj byliśmy na spacerze u Moniczki i znowu sobie poagilitkowaliśmy trochę. Miczka pięknie zachowywała się w autobusie, leżała spokojnie i na luzie :loveu: W drodze powrotnej było gorzej, ale w końcu opanowała dupę :P Co do samego "treningu", to oczywiście przerosły ją dwie hopki pod rząd, ale w końcu ogarnęła i super nam się biegało :grins: W czwartek może umówimy się znowu, tym razem połazić u nas po lasku. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6EsHwkkoW-E/U99gcUkVPPI/AAAAAAAAMk4/oXJmxnGyujk/s640/2014.08.04%20%282%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gp667cXRA48/U99gd2WmVuI/AAAAAAAAMlI/rY2AqthTGOo/s640/2014.08.04%20%284%29.JPG[/IMG]
-
[url]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/p526x296/10250276_724033097633310_2181404730611346774_n.jpg[/url] tak bardzo współczuję :lol:
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
rashelek replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Nagadane tu jak zwykle :P Ale gdzieś tam mi się fotki mignęły i bardzo mi się spodobały :loveu: Gdzie na skałki jeździcie, że tak zachwalasz? -
Tyśka już chyba wyszła :P Ciekawe, z którą pielgrzymką będzie wchodzić :hmmmm:
-
Ja ostatnio tak poszalałam z zakupami, że już nawet nie mam pomysłu co jeszcze mogłabym chcieć :lol: No i gdzie te fotki, chcę zobaczyć Ciapulca w szelach!
-
[url]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t31.0-8/10506782_10203526053585499_1518811866258022644_o.jpg[/url] :loveu: Jak sobie przypomnę, jak Dexownik biedny próbował wybić dziurę w tym tunelu... Nie mogę się przestać śmiać :lol: Krrropka jest tak słodka, że powinno to być nielegalne. A jakie ma futerko mięciutkie :loveu:
-
[url]http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/Fanta/IMG_8481.jpg[/url] szalooona :loveu: Ja też wolę otwarte przestrzenie na spacer z psem, nawet jak nawieje za zwierzyną to przynajmniej widać gdzie biec :P
-
[url]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10563017_798363146881856_7486604802519220225_n.jpg[/url] już widzę, jak moja by pozwoliła tak sobie wleźć na tyłek :lol: I ta zachwycona mina Joyki :lol:
-
To super, że zlot taki udany. A jak się dziewczyny z prezentem postarały, śliczna obróżka :loveu: [url]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/392e9756-edd5-4420-a6e8-0a738fd527a1_zpsc173b106.jpg?t=1407071735[/url] świetna ekipa! [url]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/f078bb69-0ae2-4041-8057-e2ad83e1a2fd_zpsf4294633.jpg?t=1407071202[/url] ślicznota :loveu:
-
Na pogodę chyba nie możecie narzekać :grins: Miłego wypadu i dobrej zabawy! Czekamy na duuużo zdjęć :loveu:
-
[quote name='Yuki_']Nie,nie ma prawa się nas czepiać, wystarczy że sam leczy się psychiatryczne, rodzina jest porąbana. jego suka rzucała się na nasze, mam dalej wymieniać?[/QUOTE] Nie no to faktycznie, jesteś rozgrzeszona. Zasłużył sobie, weź jeszcze sama zacznij srać na balkonie, żeby go ukarać :roll:
-
Wiadomo, że psu się może zdarzyć, nawet jak właściciele są w domu - mnie też sucza kiedyś zasrała pokój, bo nie zdołała mnie dobudzić ;) Ale pisać, że sąsiad nie ma prawa się pluć, bo "[COLOR=#000000]c) nasz psy nie srają w biały dzień na balkonie, tylko nad ranem nie jest wcześnie a im chce się koopę, albo późnym wieczorem zdarza im się." i potem się dziwić, że to zostało źle odebrane, to trzeba mieć coś z głową.[/COLOR]
-
[quote name='Yuki_']Moje psy nie srają sobie w ciągu dnia czy coś. W krytycznej sytuacji zanim zdążymy z nimi wyjść na dwór. Sąsiad jest porąbany, miał sukę ale na szczęście wylądowała u innych ludzi, dwóch synów gwałcicieli, córkę która uciekła, i byłą żonę którą bił.[/QUOTE] Serio ciężko jest wyjść z psem, żeby załatwił sobie potrzeby tam, gdzie należy? Jak mnie sucza budzi z płaczem, to nieważne czy jest 1 czy 4 w nocy, zbieram się i wychodzę. Nie dziw się, że Cię sąsiedzi oskarżają, jeżeli tak robisz. Ani, że dogo ocenia, skoro o tym piszesz.
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-O3aKbjqKhVQ/U9ujdtqrTdI/AAAAAAAAMkA/NIw_tRZy2BQ/s640/2014.08.01%20%2811%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Zdc3S5dKE6g/U9ujeYYQE8I/AAAAAAAAMkI/wjhDRIyfvxA/s640/2014.08.01%20%2812%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Luvz3-S_4BY/U9ujgyUGigI/AAAAAAAAMkg/mro4CIbA4cg/s640/2014.08.01%20%2815%29.JPG[/IMG] Modły "piszczałko, napraw się" :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ht0ajFWc4vE/U9ujf8Z3ZAI/AAAAAAAAMkY/sghde1n4jSQ/s640/2014.08.01%20%2814%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ZjBUN6gouy0/U9ujfH-n4FI/AAAAAAAAMkQ/IaUtM3TULkw/s640/2014.08.01%20%2813%29.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-J2Xiv7yqZsI/U9ujaPCtcMI/AAAAAAAAMjY/lAamZqZikIY/s640/2014.08.01%20%286%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Prwwiei1nXg/U9ujazxNkzI/AAAAAAAAMjg/1Qb0_fR7Tnk/s640/2014.08.01%20%287%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1PhZDIskNLk/U9ujbkIHgcI/AAAAAAAAMjs/J2BlhHd7G9c/s640/2014.08.01%20%288%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HCokbNSz0tw/U9ujcdenuyI/AAAAAAAAMjw/N5BkCd_TFcQ/s640/2014.08.01%20%289%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vHknmGIX0Ug/U9ujdObxN8I/AAAAAAAAMj4/Z4ZocbwCEOc/s640/2014.08.01%20%2810%29.JPG[/IMG]
-
[quote name='marta1624']No fotki by się przydały :D Sama nic nie dodaje to chociaż pooglądam :D A Monikę przyjadę osobiście zastrzelić :diabloti:[/QUOTE] Ja mam takie fazy, że mogłabym na każdy spacer latać z aparatem. A potem przez 2tyg nie mogę na niego patrzeć :lol: [quote name='kalyna']oo Monika, trzeba sie uśmiechnąć :D noo to jak piszesz to czekam na przypływ kasy :evil_lol:[/QUOTE] Albo poczekaj, jak się rozwinie sytuacja z naszą i w razie czego Ci odsprzedam używaną :P Z tego co pamiętam, kupujesz Ciapkowi ten sam rozmiar zabawek co ja Mice, więc powinna być ok. [quote name='Agnes']Piłki funny są rewelacyjne, genialnie się odbijają i lecą bardzo daleko. Do tego pływają, więc i do wody można używać :) Moja jednak woli piszczące kongi i jak mam obie na spacerze czeka aż rzucę konga:evil_lol:[/QUOTE] Ooo na te piszczące tenisowe z Konga też mam straszną ochotę, tylko jakoś nigdy mi nie po drodze do zakupu :lol: Uwaga, będzie kryptoreklama! :diabloti: Nie chce ktoś? [url]https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/p180x540/10553908_651150201628710_352783776843791974_o.jpg[/url] grosze chcę ;) Dzisiaj jest tak cudownie chłodno, co prawda chmury dosyć ciężkie wiszą, ale na szczęście nie pada :) Spędziliśmy praktycznie cały dzień na działce, wszyscy wrócili wykończeni. Psy szalały za zabawkami, a my z A. robiliśmy porządki. Byliśmy też na długaśnym spacerze :loveu: Fotek mam tylko kilka, bo przy takiej pogodzie nie da się pstrykać, ale obiecałam z Crackle i Safestixem :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-LRhvy7zrJB4/U9ujW3EVWSI/AAAAAAAAMiw/lzi7PSyLpkQ/s640/2014.08.01%20%281%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-IGjbmZBGPq4/U9ujX9cg6gI/AAAAAAAAMjE/ElesYtx4SOQ/s640/2014.08.01%20%282%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0YUSWV9VYXk/U9ujYbOC-0I/AAAAAAAAMi8/pGkspYkjcHg/s640/2014.08.01%20%283%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-0eLHPNir8ZQ/U9ujZLkurFI/AAAAAAAAMjM/hv1pW11LUUc/s640/2014.08.01%20%284%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2uU6bnji8LU/U9ujZr0FxjI/AAAAAAAAMjQ/067YvhSz3Lo/s640/2014.08.01%20%285%29.JPG[/IMG]
-
Tak z ciekawości, jak psa uczycie przywołania na gwizdek i to w dodatku awaryjnie?
-
Chwal się co zamówiłaś, a nie! Nie wolno tak :P
-
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
rashelek replied to evel's topic in Foto Blogi
Nie taka cieczka zła, jak ją malują ;) Co prawda w urlop to naprawdę sucza złośliwość, ale w razie czego adoratorzy zbiorą kopa w nieogarnięty zadek i powinno jakoś pójść. Mnie u Miczkensa cieczki tak nie przeszkadzają, ale w 2 tygodniu jest taka... strasznie sucza, rozmemłana :P Strasznie tego nie lubię, fuj. -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
rashelek replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
U nas też w upały jest tak, że zdychamy wszyscy. Tacy z nas dziwacy, że najlepsza temperatura to 20st i mniej, jak skacze za wysoko to nawet na spacer nie chce nam się iść, także psów przeżycia nic nie zmieniają. Co innego, jak właścicielowi się chce, ale pies dogorywa - faktycznie warto wtedy spróbować mu ulżyć :) -
To co, chcesz poznać Miczelskiego na żywo? :loveu:
-
[quote name='Dardamell']Zastanów się co wynika z moich postów a potem pisz, zamiast wkładać w nie rozumowanie narzucone przez a_niusie. Jeżeli nie wiesz co autor miał na myśli to dopytaj, poważnie, to bardzo ułatwia porozumiewanie się. Robiąc takie zestawienie moich wypowiedzi potwierdzasz moje stwierdzenie, brzmiące: Swojąd drogą, to Amber pisała o zabiegach pielęgnacyjnych.[/QUOTE] Nie dojdziemy do porozumienia, bo ja piszę o tym, że pies nie może bronić żarcia przed właścicielem, a Ty - żeby go nie strzelać po mordzie ;)
-
[quote name='Dardamell']Rashelek, proponuję przeczytać ten cytat ze mnie: I na tym kończę dyskusję z osobami, które zamiast wyciągać własne wnioski z czyichś wypowiedzi wolą podążać za tłumem i ich tokiem rozumowania, często błędnym, ale co tam, grunt, że stoimy w wielkiej grupie a nie samotnie.[/QUOTE] A to ponoć Anusia nie odpowiada na pytania tylko się wymądrza :loveu: [quote name='Dardamell']Fauka, jakbyś za bronienie moją sukę trzasnęła po ryju to masz jak w banku wizytę na ostrym dyżurze. Nie ten kaliber co to się po ryju trzaska. Ale Ty zapewne też z tych co nie rozumieją, że psy są różne i jedne przyjmą to, że dostały a drugie oddadzą z nawiązką, co doprowadzi tylko do zaostrzenia reakcji przy następnej sytuacji. [/QUOTE] [quote name='Dardamell']A teraz wyobraź sobie, że mając 45kg rotta, po rodzicach pracujących, który szybko ocenia i zdecydowanie reaguje w sytuacji zagrożenia, używając do tego nie tylko pyska ale świadomie wykorzystując swoją masę strzelasz go w pysk, bo warkną jak chciałaś odebrać mu jedzenie. [/QUOTE] [quote name='Dardamell']Dla mnie normalne jest, że broni zasobów.[/QUOTE] [quote name='Dardamell']Mnie zwyczajnie bardzo dziwi, jak ktoś może nie rozumieć, że psy są różne. Mają różne charaktery, różne temperamenty, różne progi pobudzenia, etc. Nie rozumiem też takiej wszędzie obecnej hipokryzji - ja mam prawo się wkurzyć i powiedzieć komuś coś nie miłego ale psu tę możliwość odbieram. Ja mam prawo złapać psa za fraki i siłą coś na nim wymusić, ale [B]on w stosunku do mnie nie ma prawa zachować się agresywnie. [/B][/QUOTE] Zastanów się, co wynika z Twoich postów, a dopiero potem zarzucaj komuś, że nie umie czytać ze zrozumieniem.