Jump to content
Dogomania

rashelek

Members
  • Posts

    6342
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rashelek

  1. [quote name='kalyna']te ze skórzanym paskiem Wam strzeliły? Z Chaby myślałam, że jest b. dobry sprzęt.. choć nasza smycz przepinana, co padło kółko też jest z tej firmy... Podać Wam linka do takiej co ja mam? 35zł, inna kosztuje 60... więc myślę, że to dość niska cena w porównaniu do innych, gdzie cena zaczyna się od 100zł... Właśnie też myślałam, że Chaba jest dobrą firmą, ale się nasłuchałam od ludzi, że smycze pękają na szwach albo karabinierczyki rozsadza... No i nasze kolce i Twoja smycz to potwierdzają... Nie nie, mieliśmy taką z karabinierczykiem przy łańcuszki - przy wyjęciu odpowiedniej liczby ogniw była akurat za uszami. A te ze skórzanym paskiem są zajebiste, ale jednak trochę się boję kupić znowu jakiegoś szmelcu, żeby ten pasek nie pękł :P Ale podeślij, zobaczymy co masz :D Aktualnie bardzo mnie korci taka, wydaje się, że powinna wiele wytrzymać: http://images.sklepy24.pl/85992153/1291/medium/kolczatka-nierdzewna-z-zapieciem-metalowym-cliclock-kod-hs5004901055.jpg Tylko szukam czegoś, żeby 150zł nie kosztowała ;)
  2. Po prostu chcieli, żebyś oszczędziła czasu i kasy i nie jechała do weta! Tak o Ciebie pieski dbają :loveu:
  3. Zazdroszczę, że rodzice się przekonują do Twojej działalności, teraz na pewno będzie Ci łatwiej. A Villas na pewno nie pozwolą Ci się stać, mama o to zadba :lol: A nie mogłabyś tej suńki wyadoptować na siebie czy tatę, wziąć ją do siebie i szukać domu? Szkoda, żeby zmarnowała się w schronie, chociaż będzie bezpieczna dopóki jej nie będziesz mogła wziąć :) [url]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10537392_681800505224701_6132317403571028856_n.jpg[/url] jak pięknie :loveu:
  4. Poczwar ma aktualnie złe kolce i wcale tego nie ukrywam, ale po prostu te zapinane za uszami nam pękły (Chaba i jej cudowny sprzęt) i ciężko nam jest znaleźć nowe. Ale przy mijance z psami A. zawsze podciąga kolczatkę za uszy i robi korektę, duuużo psów możemy już minąć na spokojnie, chociaż wiadomo, nie wszystkie. No i u nas są też gabaryty, bo A. nie jest postawny a pies swoje waży (20kg różnicy między nimi jest ;) ) i nie będzie ryzykował, że ktoś ucierpi na tym, że psa na różowej obróżce nie utrzyma. Tyle dobrego, że jeszcze o kaganiec się nikt nie pluje :P Niektórzy uważają, że kolczatka jest po prostu "piękną" obrożą, a nie narzędziem do korekty. Chociaż mnie, jak Tyśce, bardzo się podobają psy w łańcuszkach :loveu: A najlepszy jak dotąd widok to był yorasek w kolcach, który na nasz widok zrobił z siebie glizdę i o mało mu się dupa nie urwała z radości :grins:
  5. [quote name='marta1624']Ty nie możesz :mad: Wiesz przez co.......:D[/QUOTE] Może w tym świecie Poczwar jest normalny? I będzie mógł nosić kolorowe obróżki? :loveu::loveu::loveu:
  6. Krowia kupa jest super, zwłaszcza rozsmarowana od głowy po ogon - tak uważa moja królewna :P A Poczwar preferuje sarnią i końską, bo można ją złapać w zęby i spierniczać, zjadając w biegu :loveu: Także no, ja chyba jednak wolę zbieranie chrupków po dzieciach :lol:
  7. Co to za piła taka dziwna? Już ją pare razy u kogoś widziałam i w ogóle jej nie ogarniam :lol:
  8. [url]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t31.0-8/p480x480/10469073_688982244484831_4228841899411883667_o.jpg[/url] wilcy :loveu: Ja z tyłu książeczki mam rozpisane, co do jakiego kraju trzeba mieć załatwione, ale przez 4 lata odkąd psa posiadam mogło się to mocno zmienić. Do Wielkiej Brytanii wg tego pies musi mieć świadectwo zdrowia, szczepienie na wściekliznę i odbyć 6 miesięcy kwarantanny - ale wszystkiego musisz się dopytać, bo pewności nie mam ;)
  9. [url]http://i58.tinypic.com/dy4zgj.jpg[/url] zaczepista suńka! Napisz no o niej coś więcej, czemu ma u Ciebie być?
  10. [quote name='Yuki_']Może pokaż mu plusy obroży i pokaż jakie fajne i kolorowe są. a jak mówi że pies ciągnie i dlatego, albo ucieka z obroży to zaproponuj obroże półzaciskową czy coś. No kurczę, nie cierpię widoku psa w kolcach[/QUOTE] Oczywiście, bo różne kolorki obróżek są przecież w życiu najważniejsze!!! :loveu: Gdzie Ty żyjesz, chętnie się przeprowadzę do Twojego różowego świata.
  11. Hhaha on wygląda, jakby go ten kubek conajmniej śledził :evil_lol: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-IOAVAzKgNJA/U9ec4KyYT5I/AAAAAAAADMo/ZVs4YR57Ofw/w756-h567-no/P1170636.JPG[/url] boziu dostałam cukrzycy :loveu:
  12. No ja też mam awizo. Faktycznie muszą mieć jakieś błędy w monitorowaniu, bo od razu z UP Kowal została zawizowana ;) Także dzięki Kasiu za wyjaśnienie! Będe się wieczorem chwalić kompletem.
  13. [quote name='marta1624']Mika zamordowała sierściucha :D[/QUOTE] I jak tu iść spokojnie spać w nocy przy takiej :shake: [quote name='Ty$ka'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-5dOfMy2L0M8/U9X-s61_rII/AAAAAAAAMdE/SjE0GvQhNo8/s640/2014.07.27 (2).JPG[/URL] drastycznie to wygląda :D [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-mJfVTRbfbes/U9X-z3cXTwI/AAAAAAAAMeM/ltJuaPy-78o/s640/2014.07.27 (11).JPG[/URL] na samym koniuszku pyszczka, ale sie trzyma jak przyklejona :lol: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-bzkxkN0Lf0o/U9X-34cLwsI/AAAAAAAAMe0/eVILlvkRQPY/s640/2014.07.27 (16).JPG[/URL] jak biegną :D[/QUOTE] Dwa głupki latały razem cały wieczór :lol: [quote name='Aleksandra95'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-UMO0QIZRSH0/U9X-4S_VzVI/AAAAAAAAMe4/uvOATWcO2bs/s640/2014.07.27 (17).JPG[/URL] :loveu:[/QUOTE] Praca full profeszjonal! :cool1: [quote name='Talia']Jej ta piłka do papy się nie mieści czy ma po prostu taki styl? :lol:[/QUOTE] Nie no ta jej się mieści bez problemu, tylko Miczkens zawsze piłki w kły łapie :D Przyszła paczka z zooplusa, jestem zachwycona! :loveu: Dla Cekina jest ta mała niebieska piłka - Crackle Ball - bo strzela jak gnieciona butelka, a on to uwielbia ;) Smaki po połowie, no i maść na łapki każdy dostanie swoją. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-UA8QYyA14OU/U9eZXy5b8wI/AAAAAAAAMgA/QroNKxxrMs0/s640/Z07.JPG[/IMG] Póki co największą furorę robi nasze cudowne różowe (a tak liczyłam na niebieskie :P) dildo, pies jest nim zafascynowany :lol: Z Jolly jest problem, bo bardzo Miczkę kręci, ale jeszcze nie wie jak się do niej zabrać ;) Jutro ją wezmę na spacer, to może ogarnie. Może jakiś filmik z nią nakręcę. A teraz cały pokój mi pachnie jagodami :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-n5CZOMSlF_c/U9eZYQncn7I/AAAAAAAAMgM/WnxjWY3Gp9c/s640/SAM_6651.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yqPwuQYTGEU/U9eZZHAPvwI/AAAAAAAAMgU/5FRPTjRmj_0/s640/SAM_6652.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-C6bLvkMLDB0/U9eZZ-SxcNI/AAAAAAAAMgY/cBYd3u1QfDk/s640/SAM_6656.JPG[/IMG] Edit: Pełnia szczęścia, paczka z DS leży na poczcie! :loveu:
  14. Pierwszy raz mi się tak zdarzyło, żeby priorytetowa paczka po prostu leżała na poczcie. Do tej pory zawsze miałam na drugi dzień, nie wiem o co teraz chodzi. Jeśli jutro nadal będzie "utknięta", to poproszę Martę, żeby się przeszła zobaczyć o co chodzi, bo może gdzieś się zawieruszyła. No i ja mam pewność, że paczka jest wysłana - mam numer przesyłki i na monitorowaniu jak byk pisze, że nadal jest w UP Kowal.
  15. Co do DogStyle no to trzeba pisać i pytać co z paczką, niech podają numer przesyłki... Ja na swoją paczkę nadal czekam, ale tym razem to już nie ich wina - od piątku leży na ich poczcie i chyba nie ma zamiaru do mnie dotrzeć :shake:
  16. Właśnie o dziwo szybko zaksięgowali, w piątek robiłam przelew a dzisiaj już paczka wysłana. Tylko ten kurier mnie ciekawi, ale skoro mówisz, że jutro powinien być to super. Dzięki za pocieszenie :grins: To zbieraj się w sobie i dawaj fotki!!!
  17. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-tKsM-t-zNxw/U9X-6RcQORI/AAAAAAAAMfU/E7XpUX2jI5Q/s640/2014.07.27%20%2820%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kd0sRGCGT_A/U9X-7E_g7LI/AAAAAAAAMfc/8Zq3ZZsc_E0/s640/2014.07.27%20%2821%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-c7KiZAwk4bM/U9X-9VE_cSI/AAAAAAAAMfw/n1pJDY4Ifhs/s640/2014.07.27%20%2824%29.JPG[/IMG] Miczuś został psem kojcowym, gdzie mordował swojego wiewiórzego trupa :lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-o-kRNHjtt_s/U9X-7yMb8OI/AAAAAAAAMfg/uAPwRLrqwm8/s640/2014.07.27%20%2822%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hVDUW05nUcA/U9X-8_oTURI/AAAAAAAAMfo/yLN20Yo0w4Y/s640/2014.07.27%20%2823%29.JPG[/IMG]
  18. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-h2XsComOpEE/U9X-2z-W6eI/AAAAAAAAMes/6dPfQALZBp4/s640/2014.07.27%20%2815%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bzkxkN0Lf0o/U9X-34cLwsI/AAAAAAAAMe0/eVILlvkRQPY/s640/2014.07.27%20%2816%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UMO0QIZRSH0/U9X-4S_VzVI/AAAAAAAAMe4/uvOATWcO2bs/s640/2014.07.27%20%2817%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-eZN3KGegMS8/U9X-48OHqhI/AAAAAAAAMfE/rGyiJj1c9FA/s640/2014.07.27%20%2818%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-d66QI6Ypqr8/U9X-52YKtwI/AAAAAAAAMfI/tqaKGFEYQJY/s640/2014.07.27%20%2819%29.JPG[/IMG]
  19. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-R7ySbQha5zY/U9X-zHvD-kI/AAAAAAAAMeA/8pi5g2SXjWw/s640/2014.07.27%20%2810%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-mJfVTRbfbes/U9X-z3cXTwI/AAAAAAAAMeM/ltJuaPy-78o/s640/2014.07.27%20%2811%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-zhOo_hJO0UU/U9X-0lB2EfI/AAAAAAAAMeQ/FJvoNSB7BbI/s640/2014.07.27%20%2812%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-QWUNTO_-tu4/U9X-1B3OJ5I/AAAAAAAAMec/QA-sXoUN0fw/s640/2014.07.27%20%2813%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GKKT8hBzXIg/U9X-2YybFwI/AAAAAAAAMeg/FiIETZ_j14c/s640/2014.07.27%20%2814%29.JPG[/IMG]
  20. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JA1NA4O7rD4/U9X-uttgnuI/AAAAAAAAMdc/03w6t1QmK6g/s640/2014.07.27%20%285%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-thdlL96vHS0/U9X-vs7Up7I/AAAAAAAAMdk/HJuHJM__wfI/s640/2014.07.27%20%286%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4rYHyhPepgg/U9X-wJ5cWRI/AAAAAAAAMds/JNsxDI5cwaE/s640/2014.07.27%20%287%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nXp3dq4sM2M/U9X-wzMJ9aI/AAAAAAAAMdw/LHjFGDtiO-Q/s640/2014.07.27%20%288%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xM8vr9rUVO8/U9X-yiRmKtI/AAAAAAAAMd8/4UuRvgtH0ZM/s640/2014.07.27%20%289%29.JPG[/IMG]
  21. [quote name='Ty$ka'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-WQRTWSbk598/U8kg8nJy_hI/AAAAAAAAMVA/_ICwkTFOmx8/s640/2014.07.18 (16).JPG[/URL] moja piękna świrka :loveu:[/QUOTE] Pokopaniec! :lol: [quote name='marta1624']Ale uwielbia piłki :loveu: Motto które idealnie do mojej pasuje to brudny pies, to szczęśliwy pies :D Marta dawaj listę rzeczy :mad: Pewnie rogz, crackle ball, jakiś kong.....[/QUOTE] Pełnia szczęścia to jest u nas z piłką, chociaż wytarzanie w kupie też powoduje euforię :evil_lol: Akurat Rogza nic nie kupiłam :P [quote name='Ty$ka']Też chętnie dowiem się, czym tak rozpieszczać moją ulubienicę, co jej kupiłaś :p[/QUOTE] [quote name='Molowe']ja podejrzewam co kupiłaś :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='kalyna'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-Ew8wguad-ls/U8khCbITUCI/AAAAAAAAMVo/5SFg7ki9LqA/s640/2014.07.18 (21).JPG[/URL] pełnia szczęścia :loveu: Na pewno kupiła konga safestixa :eviltong: crackle ball też, piłka rogz :evil_lol: i pewnie jakieś przysmaki :diabloti: zgadłam??[/QUOTE] Kupiłam kija, dwie piłki, smakołyki i maści do łapek. O, a co dokładnie to się dowiecie jak przyjdzie paczka. Będziecie równie niecierpliwie czekać co ja :evil_lol: [quote name='Baski_Kropka']Phii stare jakieś fotki :P Chciałam tylko zauważyć, że różowego kompletu już nie masz :P[/QUOTE] Cicho, nikt by się nie skapnął może!!! Paczki z DS raczej dzisiaj nie będzie, jeśli wierzyć monitorowaniu to nawet jej nie ma w Częstochowie... Za to Zooplus stanął na wysokości zadania i paczka już wysłana, teraz tylko czekać na kuriera :loveu: Wczoraj siedziałyśmy z Adrianem u niego w pracy, bo miał popołudniowy "dyżur". Dzięki temu dzisiaj i w piątek ma wolne, a od jutra już wraca do pracy... Strasznie szybko te 3 tygodnie zleciały :shake: Teraz czekamy byle do długiego weekendu w sierpniu, a potem byle do września i JESIENI! :grins: Mam zdjęcia, ale nie za dużo, bo strasznie było gorąco i z psem można było poszaleć dopiero późnym wieczorem. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-N2qFe4BxhAI/U9X-sbGKm2I/AAAAAAAAMc8/kHKcTYkRThw/s640/2014.07.27%20%281%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5dOfMy2L0M8/U9X-s61_rII/AAAAAAAAMdE/SjE0GvQhNo8/s640/2014.07.27%20%282%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ewImhlSCLts/U9X-tRi0qnI/AAAAAAAAMdM/Zr78k67RsYI/s640/2014.07.27%20%283%29.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Y6HsvcjzXt4/U9X-t62Wa2I/AAAAAAAAMdQ/x37WDyQeG_4/s640/2014.07.27%20%284%29.JPG[/IMG]
  22. Zdecydowanie jakieś zdjęcia by się tu przydały, a nie tylko pogaduchy! Mam takie pytanko do Ciebie, ile idą paczki z Zooplusa? Jak już jest wysłana, to ci kuriery z GLS w miarę szybko są? Bo nigdy nic przez tą firmę nie brałam :)
  23. Ile tutaj zdjęć :crazyeye: Aż nie wiem, która zacytować, wszystkie mi się podobają bardzo! Co do Sprajta i sikania, to bardzo dobrze, niech da Babci popalić, może zacznie Cię słuchać w końcu ;) Na czym polegają problemy hormonalne u psów? Bo przyznaję, że nie spotkałam się z tym i nie mam pojęcia.
  24. Haha ale ich wykończyła ta zabawka, chyba też muszę taką kupić :evil_lol:
  25. Szukać oleju dla psów w kosmetyczce, to trzeba być facetem :lol:
×
×
  • Create New...