Historia którą napiszę, właściwie nie jest straszna, ale byłam przerażona jak nigdy.
Otóż w halloween, przyszły do mnie 2 koleżanki by oglądać film The Ring. Oglądałyśmy na moim laptopie. Jesteśmy przy scenie, gdzie Samara(zjawa z filmu) zabija pierwszą osobę , kiedy do mojej koleżanki dzwoni telefon. Patrzy : numer zastrzeżony. Po chwili tak samo zadzwoniło do mnie. To ja z wrzaskiem zamykam laptopa (film w dalszych ciągu leciał) i strącam do kolan. Telefon dzwonił jeszcze 5 razy.
Później stwierdziłam, że się nie boję i otworzyłam laptopa. Film odtworzył się w momencie, gdy Samara patrzyła prosto na mnie z takim psychopatycznym uśmiechem. Film wyłączyłam, byłam przerażona. Dokończyłam go później z inną koleżanką - i jak się okazało, sceny którą widziałam w tym filmie nie było ...