Jump to content
Dogomania

NikaEla

Members
  • Posts

    43433
  • Joined

Everything posted by NikaEla

  1. [quote name='dorota k.'] Potrzebne są trzy imiona dla Dziewczynek. .[/QUOTE] Moje dzieci proponują: Lusia - jeśli suczka jest mała, Astra - jeśli duża :)
  2. [quote name='Basia1244']Możesz dać linka?[/QUOTE] [url]http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fbid=195306273816556&set=a.195306150483235.56060.139973092683208&pid=822180&id=139973092683208[/url]
  3. Super wiadomość!!!!! Widziałyśmy z córką w Renomie Misia, jak dzielnie spacerował :) Na Facebooku na stronie Renomy są zdjęcia.
  4. Śliczny ten Misiu :) i jaki elegant, wszedł do sklepu z męskimi garniturami jakby chciał sobie jakiś wybrać ;)
  5. Czyli można przyjść ze swoim pieskiem? (na czipowanie np?) Wpuszczą nas do Renomy?
  6. W jakich godzinach będzie ta zwierzakowa impreza w Renomie?
  7. Piękna babuleńko czy ktoś Cię jeszcze pokocha????
  8. staruszku do góry!
  9. [quote name='mestudio']Normalnie szok, ja każdego dnia zapierniczam po pracy do domu na piechotę przez pola 6 km. Jeszcze trochę to kazdy będzie chciał miec przystanek pod swoim domem albo klatka schodowa bo inaczej nie da rady nigdzie dotrzeć. A psa z Kozienic nie wydam byle gdzie po jednej rozmowie telefoniocznej.[/QUOTE] Wydaje mi się, ze nie ma co się oburzać. Przecież we Wrocławskim schronisku nie sprawdzają domów gdy przyjeżdża się po psa.
  10. [quote name='mestudio']Jeszcze raz proszę o pomoc.[/QUOTE] No cóż Jagodno jest strasznie daleko i nie jeździ tam autobus miejski :( . Jest to osiedle nowych bloków. Czy ta wizyta przedadopcyjna jest konieczna? Przecież w schronisku wydają psy "na twarz", a przez telefon też ewentualnie można podpytać.
  11. [quote name='Korenia']Groszek jest już w swoim domku![/QUOTE] Jaka wspaniała wiadomość!!!!! Oby został w tym domku już na zawsze. Powodzenia słodziaku!
  12. Na NK widziałam też ogłoszenia Pusi-Laluni i Groszka.
  13. [quote name='iwa77']dzisiaj ktos z tej rodziny odebrał Ogiego - taka dostałam informację ze schronu .[/QUOTE] Oby to była prawda.
  14. Wszystko to prawda, te pseudohodowle :angryy: i ludzie pozbywający się swoich psów. Ale ja swoją sunię adoptowaną ze schroniska też wypatrzyłam na allegro :???:
  15. Na pewno bardzo przeżyją rozdzielenie, ale jeśli miałby to być jedyny sposób na domki... Przecież długo już szukacie im domów. Gdy rok temu adoptowałam moją sunię to też oglądałam ogłoszenia tych psiaczków, ale nie mogłam wziąć dwóch, więc zdecydowałam się na inną (podobną do nich ale w innych barwach). Myślę, że jest więcej takich osób jak ja...
  16. [quote name='lika1771']Ogolnie to powod oddania zazdrosc o dziecko tak? a moze to wymowka nie chce oskarzac,ale to moze wygodna wymowka.Czesto sie zdarza ze jak przychodzi dziecko to nie ma czasu sie na psiaka bo trzeba wyjsc a nie mozna bo dziecko tak sobie mysle...............[/QUOTE] Mimo wszystko była bym ostrożna w oskarżaniu tych ludzi, nie wiemy czy nie przepłakali tej decyzji. Bezpieczeństwo dziecka (skoro pies podszczypywał niemowlaka) jest najważniejsza. Z pierwszego postu wynika, że starali się opanować sytuację. Ciekawe jednak czy radzili się jakiegoś szkoleniowca, który myślę, że mógłby im pomóc (wiele osób niestety nie wie, że istnieją takie możliwości).
  17. aż łza się kręci Czy wiadomo jak zachowuje się w stosunku do większych dzieci? Przedszkolaków, szkolniaków? Bo to może być ważne przy adopcji.
  18. No właśnie, co to za akcja? Może też kogoś podeślę jak się dowiem o co chodzi?
  19. [quote name='ulvhedinn'] Poza tym, nie stać mnie na kolejny tymczas, nawet jedna sunia to jest nadprogramowo ....[/QUOTE] Jestem nowa na dogo... i nie do końca wiem jakie są tu zasady, ale chętnie dołożę się na karmę dla tej suni. Tylko nie wiem jak? Może jakiś nr konta czy telefon?
  20. [quote name='Basia Z.']musicie je rozdzielać ? przecież one może mają tylko siebie[/QUOTE] Rzeczywiście z opisu wygląda na "dwupak". Ale niestety czasem nawet dwupaki trzeba rozdzielić :( Jak nie ma innego wyjścia.
  21. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/500/7aca41716d9bbaeamed.jpg[/IMG][/URL] Piękna ta psiunia, podobna do mojej Niki :) , tylko kolory na pyszczku trochę inne. To piesek czy suczka? Mam nadzieje ze znajdzie szybko domek. (a może już ma?)
  22. Feliks (Okej) już przyzwyczaił się do nowego miejsca i swojej pani. Na obcych reaguje jeszcze strachem (kuli się), ale z dnia na dzień jest lepiej. Proponuje przenieść ten wątek do JUŻ W NOWYM DOMU
×
×
  • Create New...