-
Posts
43433 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NikaEla
-
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
NikaEla replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='dorota k.'] Potrzebne są trzy imiona dla Dziewczynek. .[/QUOTE] Moje dzieci proponują: Lusia - jeśli suczka jest mała, Astra - jeśli duża :) -
[quote name='Basia1244']Możesz dać linka?[/QUOTE] [url]http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fbid=195306273816556&set=a.195306150483235.56060.139973092683208&pid=822180&id=139973092683208[/url]
-
Super wiadomość!!!!! Widziałyśmy z córką w Renomie Misia, jak dzielnie spacerował :) Na Facebooku na stronie Renomy są zdjęcia.
-
Śliczny ten Misiu :) i jaki elegant, wszedł do sklepu z męskimi garniturami jakby chciał sobie jakiś wybrać ;)
-
Czyli można przyjść ze swoim pieskiem? (na czipowanie np?) Wpuszczą nas do Renomy?
-
W jakich godzinach będzie ta zwierzakowa impreza w Renomie?
-
staruszku do góry!
-
4 miesięczny piesek szuka domu - Wrocław. Ma dom.
NikaEla replied to aandziiaa's topic in Już w nowym domu
czy znalazł dom? -
Wrocłąw Jagodno poszukuję osoby na wizytę przedadopcyjną pomóżcie!!!
NikaEla replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']Normalnie szok, ja każdego dnia zapierniczam po pracy do domu na piechotę przez pola 6 km. Jeszcze trochę to kazdy będzie chciał miec przystanek pod swoim domem albo klatka schodowa bo inaczej nie da rady nigdzie dotrzeć. A psa z Kozienic nie wydam byle gdzie po jednej rozmowie telefoniocznej.[/QUOTE] Wydaje mi się, ze nie ma co się oburzać. Przecież we Wrocławskim schronisku nie sprawdzają domów gdy przyjeżdża się po psa. -
Wrocłąw Jagodno poszukuję osoby na wizytę przedadopcyjną pomóżcie!!!
NikaEla replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']Jeszcze raz proszę o pomoc.[/QUOTE] No cóż Jagodno jest strasznie daleko i nie jeździ tam autobus miejski :( . Jest to osiedle nowych bloków. Czy ta wizyta przedadopcyjna jest konieczna? Przecież w schronisku wydają psy "na twarz", a przez telefon też ewentualnie można podpytać. -
Na NK widziałam też ogłoszenia Pusi-Laluni i Groszka.
-
OGI Więzień schroniskowego koszmaru?WROCŁAW
NikaEla replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwa77']dzisiaj ktos z tej rodziny odebrał Ogiego - taka dostałam informację ze schronu .[/QUOTE] Oby to była prawda. -
Wszystko to prawda, te pseudohodowle :angryy: i ludzie pozbywający się swoich psów. Ale ja swoją sunię adoptowaną ze schroniska też wypatrzyłam na allegro :???:
-
Na pewno bardzo przeżyją rozdzielenie, ale jeśli miałby to być jedyny sposób na domki... Przecież długo już szukacie im domów. Gdy rok temu adoptowałam moją sunię to też oglądałam ogłoszenia tych psiaczków, ale nie mogłam wziąć dwóch, więc zdecydowałam się na inną (podobną do nich ale w innych barwach). Myślę, że jest więcej takich osób jak ja...
-
OGI Więzień schroniskowego koszmaru?WROCŁAW
NikaEla replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Ogolnie to powod oddania zazdrosc o dziecko tak? a moze to wymowka nie chce oskarzac,ale to moze wygodna wymowka.Czesto sie zdarza ze jak przychodzi dziecko to nie ma czasu sie na psiaka bo trzeba wyjsc a nie mozna bo dziecko tak sobie mysle...............[/QUOTE] Mimo wszystko była bym ostrożna w oskarżaniu tych ludzi, nie wiemy czy nie przepłakali tej decyzji. Bezpieczeństwo dziecka (skoro pies podszczypywał niemowlaka) jest najważniejsza. Z pierwszego postu wynika, że starali się opanować sytuację. Ciekawe jednak czy radzili się jakiegoś szkoleniowca, który myślę, że mógłby im pomóc (wiele osób niestety nie wie, że istnieją takie możliwości). -
OGI Więzień schroniskowego koszmaru?WROCŁAW
NikaEla replied to gosikf & dogs's topic in Już w nowym domu
aż łza się kręci Czy wiadomo jak zachowuje się w stosunku do większych dzieci? Przedszkolaków, szkolniaków? Bo to może być ważne przy adopcji. -
No właśnie, co to za akcja? Może też kogoś podeślę jak się dowiem o co chodzi?
-
Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.
NikaEla replied to dorota k.'s topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/500/7aca41716d9bbaeamed.jpg[/IMG][/URL] Piękna ta psiunia, podobna do mojej Niki :) , tylko kolory na pyszczku trochę inne. To piesek czy suczka? Mam nadzieje ze znajdzie szybko domek. (a może już ma?) -
Czy to Okej? (Nieaktualne:) Piesek ma juz bardzo dobry dom ;)
NikaEla replied to DogsofAnarchy's topic in Już w nowym domu
Feliks (Okej) już przyzwyczaił się do nowego miejsca i swojej pani. Na obcych reaguje jeszcze strachem (kuli się), ale z dnia na dzień jest lepiej. Proponuje przenieść ten wątek do JUŻ W NOWYM DOMU