[quote name='rutta']
Udało się już znaleźć dom tymczasowy?[/QUOTE] teraz dla [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206285"]Oriona[/URL] potrzebny jest DT
Poker mów - Poker ma.
Zmieniłam tytuł. Dziwne tylko, ze na podglądzie mam inne zdjęcie (Gusia w zieleni) niż wyświetla się na aukcji (Gusia na poduchach). o teraz już się zmieniło ;)
we Wrocławskim schronie jest kilka spanieli, gdyby okazało się ,że browar vel Jackson jest za trudny dla państwa.http://www.dogomania.pl/threads/206393-Spaniele-we-wroc%C5%82awskim-schronisku-prosz%C4%85-o-dom
Może komuś przyda się wierszyk np. do ogłoszeń
[COLOR="#2e8b57"]SPANIELE
Złote włosy, długie uszka
Czy to chłopczyk czy dziewuszka?
Duże oczy, smutne serce
To spaniele w poniewierce!
Spaniel stary, spaniel młody
Niebywałej są urody.
Bezimienne i bezdomne
Dobrych dni są już niepomne.
Zatem ruszcie serca swoje
Otwórzcie domów podwoje
I zabierzcie stąd do siebie
Spaniela co jest w potrzebie.[/COLOR]
[quote name='sonek666'][url]http://www.dogomania.pl/threads/206395-Gothland-czyli-gotyckie-ciuszki-do-27.04-na-potrzeby-Ulv-dla-Kasi-i-Kinga?p=16734615#post16734615[/url]
Zapraszam na bazarek - 1/3 na Podopiecznych Ulv :)[/QUOTE]
na dług czy dla tymczasów? zapraszamy się zatem na bazar :)
Na początku bardzo wystraszyła się Brosa, który jest wielki, a ona malutka. ale później jak chciał zobaczyć jaki skarb znalazła to pogroziła mu warknięciem i kłapnięciem zębami ;) mam nadzieje, ze Karola wstawi zdjęcia, bo dużo ich napstrykała :)