[quote name='mamanabank']Edziu, pamiętaj, że te akcesoria są zawsze do Waszej dyspozycji, szczoty Belli się nie obrażą, moje psy potrzebują ich tylko czasami ;-) One są objazdowe, często jeżdżą też do Sylwii z Sylwią :-), a niektóre trymery i grzebienie z tych co mam są skarpetowe.[/QUOTE]
Będziemy pamiętać. Dziękujemy:lol: