-
Posts
4914 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vilena
-
Jakie mają ubranka fajowe! Gdzie je kupiłaś? :D
- 290 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TJnlHhoFvTg/UMNlrGRvUZI/AAAAAAAALDY/GbkiVwpNj6c/s640/DSC_5883.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Nz2AO3QjlbA/UMNlszK81GI/AAAAAAAALDg/yf36TqfFWXY/s640/DSC_5884.jpg[/IMG] No i wszyscy poszli dalej. Czekamy aż Belcia nabierze siły i jeszcze pokażemy dogom na co stać kropki :evil_lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2hBi4FhKHDY/UMNlvpHXHPI/AAAAAAAALDw/DOk-GOHo3xE/s640/DSC_5886.jpg[/IMG] Edit: Zdjęcie grupowe ukradzione Doktorowi z FB :D [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6ZbtJ74jNfA/UMRpAPxdsjI/AAAAAAAALEw/UBJ5UKBGwcs/s640/335777_285340104903097_980281607_o.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nw4hnL1oTvI/UMNlbjh2IdI/AAAAAAAALCI/scjCKvAhaMA/s640/DSC_5873.jpg[/IMG] Dla Belli spacer dobiegł końca. Pod czujnym okiem Pani Doktor :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-xO_H61ArGto/UMNle8qT23I/AAAAAAAALCY/MfR0wvNppf8/s640/DSC_5875.jpg[/IMG] Już wracamy? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-JyTxDUXSACs/UMNliIc6bKI/AAAAAAAALCo/IvP7SWJn8U4/s640/DSC_5877.jpg[/IMG] To lecę się pożegnać! [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-JBH-EKXCm9E/UMNljk5xhEI/AAAAAAAALCw/yHnozpfqUJw/s640/DSC_5878.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--yURB3pkngM/UMNloFg5QoI/AAAAAAAALDI/Cvp6PBsDOeg/s640/DSC_5881.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-KDl4D_bF2Js/UMNlHPWFB6I/AAAAAAAALAw/4qngWkP1U0g/s640/DSC_5862.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-iuJ04vgOPso/UMNlIqsd4fI/AAAAAAAALA4/-rmLHOkUsX8/s640/DSC_5863.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-lw5HRRd7U1A/UMNlOnAb8nI/AAAAAAAALBY/vWHVmoKZyMg/s640/DSC_5867.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ejp7m5M52WA/UMNlWu7pz_I/AAAAAAAALBw/VU4E8IWOWjw/s640/DSC_5870.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-uZx_y7AtyyM/UMNlZ2_LArI/AAAAAAAALCA/V5Pz1a_Gf-g/s640/DSC_5872.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WncB_dLS_ng/UMNk6QfrN1I/AAAAAAAAK_w/LNDLC5xOEUo/s640/DSC_5854.jpg[/IMG] Oggi :loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-oVhJdQH5XJM/UMNk9KWqfmI/AAAAAAAALAA/9qar1vmsZv8/s640/DSC_5856.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-soS4eXcTxCo/UMNk_JM8w-I/AAAAAAAALAI/4ARY1QTOCks/s640/DSC_5857.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-sBKV050_AIg/UMNlCe4EVuI/AAAAAAAALAY/kIQFoaU6dc4/s640/DSC_5859.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sJkT43VghfI/UMNlFnpdmXI/AAAAAAAALAo/2TgEawRa9lI/s640/DSC_5861.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [video=youtube;ZbmJ4YrLgng]http://www.youtube.com/watch?v=ZbmJ4YrLgng[/video]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Byliśmy wczoraj na DOGOWISKU :) To taki spacer dogów niemieckich organizowany co jakiś czas przez naszego weterynarza. No więc wybraliśmy się na chwilę bo zostaliśmy zaproszeni, ale szybko musieliśmy wracać do domu bo niestety Bella nie ma siły na takie wyprawy. W ogóle jak jest mróz to nie chce wychodzić na zewnątrz :/ 40 zdjęć zdążyłam zrobić ;) To my :D I Ogetta Oregon, dożyca naszego Pana Doktora :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zXJTnsj0Gh4/UMNku2dWRdI/AAAAAAAAK-4/o4kjG1MSrqo/s604/DSC_5845.jpg[/IMG] Idziemy :) [video=youtube_share;kX5YwRDq_Ws]http://youtu.be/kX5YwRDq_Ws[/video] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--DvS-VEC5Rc/UMNkxNup8lI/AAAAAAAAK_A/_WLxpEr4L8Q/s640/DSC_5846.jpg[/IMG] Tu nasza Pani Doktor Ania :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UeIap1KwUTM/UMNk0DODcwI/AAAAAAAAK_Q/0ZtGJZvx2LQ/s640/DSC_5849.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-EjVxo7u2bGs/UMNk3LiwMpI/AAAAAAAAK_g/pf06-JKGbLQ/s640/DSC_5852.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Mia i Bella podczas "Mikołajek dla zwierzaków" w Nakarm Pupila :) [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9688/zdjcie0839m.jpg[/IMG] Darmowe chrupki!!!:laugh2_2: [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/2097/zdjcie0840r.jpg[/IMG]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
SCHRONISKO W BIELSKU - BIAŁEJ ruszył wolontariat, potrzebna pomoc!
Vilena replied to Vilena's topic in Już w nowym domu
O której godzinie? :) -
Mam jeszcze Mię z balonem :D [video=youtube_share;WZbDaY65FIs]http://youtu.be/WZbDaY65FIs[/video]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
-14??? O matko! :-o U nas na razie tylko -4 ;) [url]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/252265_451830394864156_1676345453_n.jpg[/url] Piękna ta fotka! :loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Vilena replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_8729.jpg[/url] Ale słodka minka :loveu: -
[quote name='magdabroy']Dawaj więcej Lostusia :mad:[/QUOTE] Mam! Lostek nagrany telefonem :D [video=youtube_share;6CLWHSzr4nA]http://youtu.be/6CLWHSzr4nA[/video] Bo zawsze kiedy siedzę przy kompie... on musi siedzieć ze mną :kociak:
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[quote name='magdabroy']Dawaj więcej Lostusia :mad:[/QUOTE] ...na razie nie mam Ciocia :niewiem: :calus: [quote name='agrazka']a Bella ? :smile: :smile:[/QUOTE] Bella akurat buszowała w kuchni :lol: [quote name='kamilka91']Mik też tak miała, wet polecił nic z tym nie robić, no i wszystko ładnie samo się wchłonęło po kilku dniach :smile: [URL]http://img607.imageshack.us/img607/4295/dsc5724.jpg[/URL] - jakie to słodkie :loveu: takie 'kocham cię tato' :loveu:[/QUOTE] Normalnie Maciej wzruszył się po Twoim komentarzu :laugh2_2: [quote name='ania90'][URL]http://img708.imageshack.us/img708/2615/dsc5728d.jpg[/URL] ciekawe co on jej tam gada ;-)[/QUOTE] Pewnie zastanawiają się co będzie na kolację :megagrin: [quote name='Chiquita&DeeDee']To oni z naszego miasta? Nie wiedziałam ;-) Jejku jak nie urok... Moje też miały takie odczyny nawet do pół roku, więc czekaj spokojnie. Śliczne zdjęcia i jaki troskliwy Pancio :loveu:[/QUOTE] A no przecież pisałam, że to moi koledzy :happy1: Czekam pokojnie... i chyba powoli się to już zmniejsza :)
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
[quote name='agrazka']a jak brzunio, szycie zagoiło się ładnie .[/QUOTE] Szwy ma już wszystkie ściągnięte, ale jest brzydki, spory ślad. Z czasem to jeszcze zejdzie. [quote name='magdabroy']Tora miała taką gulkę po szczepieniu :roll: Wetka poleciła mi kupić w aptece lek homeopatyczny Traumeel marki Heel ;-) Są tabletki i maść do smarowania. Nie zaszkodzi, a może pomóc ;-)[/QUOTE] Dzisiaj byliśmy pokazać Pani Doktor "gule". Na szczęście powolutku się zmniejsza :) Dzisiejsza Miunia z Pańciem :D [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/231/dsc5723w.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/4295/dsc5724.jpg[/IMG] [IMG]http://img547.imageshack.us/img547/1530/dsc5725.jpg[/IMG] ktoś jeszcze domaga się mizianek :loveu: [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/2615/dsc5728d.jpg[/IMG] [video=youtube_share;pvnav4voBbg]http://youtu.be/pvnav4voBbg[/video]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
:loveu: Piękny widok!!! :loveu:
-
DALMATYŃCZYKI (Fundacja DwP) - wątek zbiorczy, szukają DS, DT!!
Vilena replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
[B]Cioteczki zapraszam na bazarek dla kropek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236715[/URL] :smile:[/B] -
[quote name='magdabroy']O matko :roll:[/QUOTE] :shake: :shake: :shake: [quote name='Amber']To pewnie odczyn to zastrzykach bo pewnie ich tam sporo dostawała. Taka gula potrafi być spora. U Jariego się w ogóle rozkrwawiła i z niej ciekło na koniec, ale mam nadzieję, że u Belli się ładnie wchłonie. Może to trochę potrwać. Dlatego zawsze warto masować przez kilka dni miejsce po ukuciu jak pies ma predyspozycje do gul.[/QUOTE] Tak to odczyn... mam nadzieję, że to się wchłonie, na razie nie maleje... [B]Cioteczki zapraszam na bazarek dla kropek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236715[/URL] :)[/B]
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
O matko jakie foty GENIALNE!!! [url]http://i1166.photobucket.com/albums/q614/MartynaiPiotr/01-12-2012/45.jpg[/url] Co za diabełek!!! Marzy mi się taki :loveu:
-
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-uT0j4_3jmso/ULIsIKJbuuI/AAAAAAAACps/zwXvieCWUWE/s640/DSC_0236%2520kopia.jpg[/url] jaka wygoda... :loveu: :loveu: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-FsfxikTij1Y/ULIsL8N5pcI/AAAAAAAACqM/S8Xr7HxejKQ/s640/DSC_0269%2520kopia.jpg[/url] Też nie widziałam czegoś takiego na żywo! Nieźle! :cool3:
-
[quote name='Chiquita&DeeDee']HAhah :D B... co? Nie znam jej :eviltong: Ja też, bo nie znam się na tej muzyce, ale robią wrażenie ;)[/QUOTE] No Britney... hie hie :lol: Widzisz jakich fajnych chłopaków mamy w mieście! Nawet nie wiedziałaś! :cool3: :ylsuper: [quote name=':: FiGa ::']Nie, w PL1 preferuja inna muzyke :evil_lol: Ale jest taki jeden klubik, Backstage, w ktorym czasami w piatki bawimy sie na rnb/regge, a w soboty jest tam gruba pogo zabawa :evil_lol: Niestety nie bylam :diabloti: Bellcia nieznosna? Przeciez to psi aniol jest :diabloti:[/QUOTE] To chyba musisz tam iść i zdać mi relacje jak się bawiłaś :evil_lol: Tak tak, Belcia aniołkiem... :lol: [quote name='agrazka']co u was słychać ?[/QUOTE] Witaj Grażynko, no co tu dużo pisać, wizyty u weterynarza wciąż na porządku dziennym. Jakaś "gula" urosła Belli na karku...
- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)