Jump to content
Dogomania

Vilena

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vilena

  1. Mogę wykorzystać zdjęcia i tekst z pierwszego postu do ogłoszeń?
  2. [URL]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0411/img_41418954.jpg[/URL] Uszy radary! :evil_lol:
  3. [quote name='Kaja10014']A ile by na Tobie kłaków zostało :D[/QUOTE] Do kłaków jestem przyzwyczajona, jak się ma dalmata i kota rambo to sierść fruwa po całym domu ;) [URL]http://img193.imageshack.us/img193/7631/dsc5096j.jpg[/URL] Uszka :loveu:
  4. Woda to już chyba nieodłącznie będzie nam towarzyszyć, bo Mia wygląda na bardzo szczęśliwą kiedy może się potaplać :loveu: [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2189/1006576q.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7815/1006577.jpg[/IMG] Troszkę zimno w łapki, więc przerwa na smakołyk :) [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/2213/1006585.jpg[/IMG] Zapozuję raz do zdjęcia, niech się pańcia cieszy :lol: [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3027/1006589t.jpg[/IMG] A tutaj prezentujemy jak wygląda dalmacie suszenie :cool1: [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/1041/1006620z.jpg[/IMG]
  5. Mia ostatnio była zafascynowana konikiem, więc dzisiaj znowu poszłyśmy odwiedzić pana konia i jego rodzinę :loveu: [IMG]http://img828.imageshack.us/img828/9664/1006543.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/6063/1006546.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9987/1006547.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1054/1006549t.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/4752/1006561t.jpg[/IMG]
  6. Witam. Czy są tutaj jakieś wolontariuszki ze schroniska w Jędrzejewie? Fundacja, która szuka domu jednej z suczek z tego schroniska, potrzebuje jej zdjęć, ponieważ mamy tylko jedną marną fotkę nadesłaną mmsem, a same wiecie, żeby znaleźć dom, zdjęcia do podstawa, bez tego nic nie zrobimy! Może ktoś pomóc?
  7. Po meczu trzeba było się ochłodzić... Mia wchodzi już chętnie do wody! :multi: [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6010/1006485l.jpg[/IMG] [IMG]http://img863.imageshack.us/img863/6262/1006487k.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8095/1006492.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/7712/1006521.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/8233/1006536.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/4497/1006389b.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/5919/1006415.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/6503/1006447.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/3923/1006476u.jpg[/IMG]
  9. Super są te zdjęcia!!! [URL]http://img339.imageshack.us/img339/4968/113ctv.jpg[/URL] Kochane łapeczki! :loveu:
  10. Dzisiaj w Bielsku nieźle gorąco się nam zrobiło. Jak na początek kwietnia można powiedzieć, że upał :cool1: W takie dni Rudiś bez swojego kocyka nie rusza się z domu :cool1: [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/9065/1006352i.jpg[/IMG] Mia na tyłku nie usiedzi, nawet jak ledwo dyszy :razz: [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/4081/1006369.jpg[/IMG] Ewentualnie jakaś mała przerwa... [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/7396/1006371s.jpg[/IMG] I biegamy dalej :evil_lol: [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2903/1006387.jpg[/IMG] [IMG]http://img816.imageshack.us/img816/8092/1006388.jpg[/IMG]
  11. [quote name='misia93']Żabki są super! :D Ale Mija jeszcze ładniejsza! I jaka zainteresowana konikiem :loveu: Gdzie to gdzie?[/QUOTE] To było na Straconce :) Fotki z wczoraj: [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/6241/1006306.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/3117/1006321.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/2489/1006323.jpg[/IMG]
  12. [URL]http://img651.imageshack.us/img651/3083/1009736.jpg[/URL] Kochana mordeczka :loveu: Widzę, że u Was też dzisiaj słonecznie i ciepło :)
  13. Vilena

    Demo(nek) xD

    Ooo, fajne fotki :) A gdzie byliście? My też byliśmy dzisiaj nad wodą :)
  14. [URL]http://img834.imageshack.us/img834/1356/p1010037rk.jpg[/URL] Jaka szczęśliwa spacerowiczka! Cieszy się wolnością ;) Saba na tych zdjęciach wygląda super, jakby ten las był jej naturalnym środowiskiem :cool1: Piękne są obie :loveu:
  15. To trzymam kciuki :)
  16. [quote name='malibo57']Właśnie dostałam info od DIF ( na Jej e-mail przyszła wiadomość), ze państwo z Zambrowa rezygnują z adopcji Witusia na korzyść chomiczka. szkoda, ze w ostatniej chwili, bo na jutro była umówiona wizyta przed adopcyjna.[/QUOTE] :angryy: :angryy: :angryy: szkoda gadać!
  17. [URL]http://img220.imageshack.us/img220/470/dsc5070y.jpg[/URL] Ojeja! Ale bym takiego wyprzytulała! :D
  18. [quote name='kamilka91']Byłam z Mikiem w lesie, biegała bez kagańca i nic nie zjadła! :multi: [/QUOTE] Gratulacje! ;) [URL]http://img202.imageshack.us/img202/365/p010411171601.jpg[/URL] Jak ona tam weszła? :lol:
  19. Podany tu numer jest wyłączony, nie mogę się tam dodzwonić, więc jak mamy pomóc...
  20. Ale ładna! Może znajdzie się jej właściciel, bo nie wygląda na zaniedbaną! Poogłaszam ją, może ktoś jej szuka!
×
×
  • Create New...