Jump to content
Dogomania

Vilena

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vilena

  1. Popróbuj jeszcze wstawić te fotki, może Ci się uda ;) Nesiula na pewno znajdzie w końcu domek, nie ma innej opcji, nie martw się Igiełko!
  2. [URL]http://img196.imageshack.us/img196/7420/1010741m.jpg[/URL] Uwielbiam to :) Moja też się tak opala :cool1:
  3. [URL]http://img709.imageshack.us/img709/63/dsc5976.jpg[/URL] Jak się uśmiecha :)
  4. A to już w ogóle nieplanowany punkt programu czyli Góra Żar w Międzybrodziu Żywieckim (761 m n.p.m.). I nie nie, nie wyjechaliśmy kolejką (jeszcze nawet nie działa), wyszliśmy na własnych nóżkach! Dla nas mieszczuchów to nie lada wyczyn! :evil_lol: [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/4589/p1080478z.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/6161/p1080480s.jpg[/IMG] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/6238/p1080490.jpg[/IMG]
  5. A to Kimi, 11-letnia dalmatynka, którą spotkaliśmy w Żywcu :multi: [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9193/p1080363h.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/2427/p1080379tl.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9024/p1080381c.jpg[/IMG]
  6. Obowiązkowo fotka z pańcią :lol: [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/5804/p1080247.jpg[/IMG] I można wracać do zabawy :cool1: [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/4747/p1080262.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/894/p1080294q.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1222/p1080331k.jpg[/IMG]
  7. Tutaj staw, zaraz obok Jeziora Żywieckiego i pierwsze łabędzie w Miowym życiu: [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2861/p1080170.jpg[/IMG] A tu już Jezioro Żywieckie. Oczywiście czystość wody pozostawia jeszcze wiele, wiele do życzenia... [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/3238/p1080206r.jpg[/IMG] Punkt kulminacyjny czyli PŁYWANIE [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/6058/p1080228.jpg[/IMG] Zabawa w wodzie [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/1216/p1080233v.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5889/p1080239u.jpg[/IMG]
  8. [B]Uwielbiam jeździć na Żywiecczyznę. Tamtejsze tereny strasznie mi się podobają. Wczoraj wybraliśmy się tam na wycieczkę - całkiem spontanicznie :)[/B] Punkt pierwszy, rzeka Soła - dopływ do Jeziora Żywieckiego: [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6138/p1080128.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4113/p1080141g.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/4449/p1080146m.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1127/p1080151r.jpg[/IMG] [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/2425/p1080152l.jpg[/IMG]
  9. Z jednej strony macie rację, że bez sensu jest płacić za hotel w którym pies jest tylko karmiony i nic więcej. Ale Danka na pewno ma dobry hotel, w którym odpowiednio zajmą się psem.
  10. Ciotka Vilena melduje się na wątku Falco :)
  11. No właśnie, już najwyższy czas na stały domek!
  12. [URL]http://img860.imageshack.us/img860/672/dsc6224.jpg[/URL] Ahahaha jaki górnik :lol:
  13. [URL]http://img215.imageshack.us/img215/7813/p4166242.jpg[/URL] Ale fajna mordunia :loveu: Ja zmniejszam w IrfanView.
  14. [quote name='deer_1987']a jak zdrowie suni na dzien dzisiejszy?[/QUOTE] Nawet dobrze... jakoś się trzyma Panna Miowa, chłodzi się w wodzie kiedy tylko cieplej jest :) Dziękujemy :) [quote name='kamilka91'][URL]http://img28.imageshack.us/img28/1792/p1070789.jpg[/URL] - śweitna mina :D[/QUOTE] Głupkowata ;)
  15. [URL]http://img269.imageshack.us/img269/3497/1010236.jpg[/URL] Jakie spragnione :cool1: [URL]http://img849.imageshack.us/img849/7151/1010334.jpg[/URL] Ładna doopka :lol:
  16. [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/7451/p1070776l.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/8494/p1070777o.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/1792/p1070789.jpg[/IMG]
  17. [quote name='olusia977'][URL]http://img189.imageshack.us/img189/5660/p1070598i.jpg[/URL] same kropki:evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Kaja10014'][URL]http://img189.imageshack.us/img189/5660/p1070598i.jpg[/URL] ale piękny widok :)[/QUOTE] Trzy dalmaty to już coś! :multi: [B]A my dzisiaj w końcu miałyśmy okazję poznać Demo :) Demo to śliczny, super wodno - błotny labiszon :evil_lol: [/B] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4570/p1070710q.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5397/p1070713t.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/4603/p1070719.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/9987/p1070728v.jpg[/IMG]
  18. Olusia to czekam na zdjęcia! Mam nadzieję, że upolujesz jakieś kropki :D
  19. [URL]http://img189.imageshack.us/img189/597/1010195n.jpg[/URL] One chyba mają to w genach :evil_lol:
  20. [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/713/p1070617h.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5394/p1070625q.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9425/p1070639us.jpg[/IMG] [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/4868/p1070640.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/2186/p1070648.jpg[/IMG] Wreszcie mamy znajome dalmaty :multi:
  21. Ale to nie koniec dzisiejszych przygód! :) Po południu byliśmy na wizycie po-adopcyjnej. Czak i Kropka to dalmaty przywiezione z Belgii. W lutym zostały wyrzucone z samochodu na trasie w Gorzowie. Po dwóch miesiącach udało nam się znaleźć im super dom w Bielsku. Wizyta przed adopcyjna wypadła super. Parka przejechała ponad 530 km do nas i tak oto od dwóch dni mamy kropkowych przyjaciół, których będziemy czasami odwiedzać. To psy ideały! W dodatku mieszkają bliziutko :multi: [B]Dziękuję rodzinie która je adoptowała - to wspaniali ludzie![/B] :loveu: Zdjęcia z dzisiejszej wizyty: Oto Czak, 12-letni dalmat, wspaniały pies, który bez swojej Kropki umarłby z tęsknoty, dlatego musieliśmy szukać domu, który adoptuje je oboje: [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/606/p1070608.jpg[/IMG] To Kropka, 8-letnia sunia, wspaniała towarzyszka, uwielbia przytulanki i pieszczoty! [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6684/p1070658q.jpg[/IMG] I reszta zdjęć (tej panny w czerwonej obróżce chyba nie muszę przedstawiać:evil_lol:): [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/5660/p1070598i.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/8485/p1070604.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/8633/p1070622.jpg[/IMG] Mia jest od nich zdecydowanie większa. Na zdjęciach wygląda jak mała kluska. Była trochę wystraszona i ciągle się 'kuliła' ;)
  22. [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/5844/p1070548e.jpg[/IMG] [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/8053/p1070550.jpg[/IMG] Mistrzyni głupich min :lol: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3302/p1070563j.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/160/p1070570.jpg[/IMG]
  23. Panna Mia dziś pierwszy raz zobaczyła jezioro. Nie zdążyłam nawet wyjąć aparatu, a ona już odpływała od brzegu! Przestraszyłam się, że coś może jej się stać, więc później już nie puszczałam jej na głęboką wodę. Boję się, że jak odpłynie za daleko to może zasłabnąć i co wtedy... :roll: Dobrze bawiłyśmy się przy brzegu :) [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7862/p1070473v.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/5157/p1070476.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/2109/p1070490r.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/448/p1070493.jpg[/IMG] Po zabawie w wodzie czas na zabawę i suszenie na trawce :) [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1259/p1070539v.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...