Jump to content
Dogomania

Vilena

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vilena

  1. Szkoda :( I co teraz będzie z naszym Witusiem... DIF, dobrze, że dzięki Tobie ma chociaż gdzie wrócić.
  2. Coooo? Jak to wraca? Tzn, że całkiem wraca z adopcji??? :-o
  3. WoooW!!! :klacz: Niezły z Ciebie pako, że go tak swobodnie łapiesz jak wskakuje Ci na ręce! :rofl:
  4. Wyciągnąć jelita??? :-o Oooo... :cry:
  5. [URL="https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TaYX0xqeG1I/AAAAAAAABFI/jjl-bo2UqRw/s576/_DSC8298.JPG"][quote name='Kaja10014'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TaYX0xqeG1I/AAAAAAAABFI/jjl-bo2UqRw/s576/_DSC8298.JPG[/URL] Marcel tańczy!:cunao:[/QUOTE] [/URL] ASEREJE! :cunao:
  6. Kochany!!! :loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='Igiełka']Hej Co u Was słychać ? :)[/QUOTE] [quote name=':: FiGa ::']Czesc dziewczyny ;)[/QUOTE] [quote name='agrazka']Dziewczyny chyba zajęte pomaganiem innym :)[/QUOTE] Super wiedzieć, że ktoś o nas tutaj pamięta :B-fly: Grażyna ma rację ;) Jeszcze dziś przybędzie do Bielska dwójka cudownych państwa dalmatów :Cool!: Szczegóły wkrótce ;)
  8. [B]Super zdjęcia! Szczęśliwy Wituś we własnym domku!!! :Cool!::B-fly::Cool!:[/B]
  9. Witaj Ewo! :D Super, że adoptowałaś Witusia! Dziękuję w jego imieniu ;) DIF to czekamy wieczorem na zdjęcia! :D
  10. Kochany ten maluszek! [URL]http://img163.imageshack.us/img163/4224/dsc5940t.jpg[/URL] Ha ha ha, ja nie mogę jaka mina :roflt:
  11. To już jutro? Super! :D
  12. :sweetCyb: To kiedy Wituś zamieszka już w SWOIM DOMKU? Super wieści! :multi:
  13. QRCZE ostatnio tu nie zaglądałam, a tu takie wieści!!! Jak będą nowe fotki, zrobię nowe ogłoszenia :)
  14. Nie wierze, nie wierze! Na prawdę Wituś będzie miał swój WŁASNY, PRAWDZIWY DOMEK??? Oby, oby!!! Witusiu kochany, ale się cieszę! :multi: :multi: :multi:
  15. [URL]http://img857.imageshack.us/img857/58/1010028.jpg[/URL] Psia 'imprezka' :D
  16. [quote name='Dama']Dziekujemy, jutro jedziemy do kardiologa..[/QUOTE] A można wiedzieć do którego? Najlepiej jechać do dobrego, a nie pierwszego lepszego bo to poważna sprawa!
  17. [quote name='AGA35']dziś o 12 " wpadniemy na kawkę" do ewentualnych przyszłych opiekunów Witusia :-)[/QUOTE] No i jak i jak? Bo jestem ciekawa! :)
  18. Halo halo, jak tam Arizona się miewa? :)
  19. Vilena

    Demo(nek) xD

    [URL]http://img543.imageshack.us/img543/7281/82011001kopia.jpg[/URL] Ha ha, wygląda super! :lol:
  20. [quote name='malibo57']Szukam osoby do wizyty dla Witusia w okolicach Klembowa (miejscowość Rozszczep)[/QUOTE] Mówiłaś o tym Danusi? To zaledwie 35 km od Warszawy, Ona na pewno kogoś znajdzie :)
  21. Patisa, to prawda, że monokl TEORETYCZNIE jest wadą dyskalifikującą, ale to też zależy od sędziego. Mama mojej suni z monoklami wkół obydwu oczu została INTERCHAMPIONEM :P
  22. [quote name='filodendron']Niektórzy palacze nie pamiętają nawet o własnych dzieciach, więc i o psach nie będą.[/QUOTE] Masz całkowitą rację. Właściwie nigdy nie myślałam o tym, że pies też może zachorować przez papierosy! Na szczęście jesteśmy przeciwnikami palenia, więc nasze zwierzaki są bezpieczne ;)
  23. Te badania wykonywał kardiolog? Jeśli nie, to koniecznie jaknajszybciej udajcie się do kardiologa, to typowe objawy choroby serca.
  24. [quote name='Igiełka']wspaniale wszystkiego dobrego :) :)[/QUOTE] Dziękujemy, Nanci ma się bardzo dobrze :) [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b2b3603e9a2ae06.html][img]http://images43.fotosik.pl/781/9b2b3603e9a2ae06.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0402c709d728e7e6.html][img]http://images50.fotosik.pl/782/0402c709d728e7e6.jpg[/img][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/acfce846d2938ab2.html][img]http://images49.fotosik.pl/780/acfce846d2938ab2.jpg[/img][/URL]
×
×
  • Create New...