Jump to content
Dogomania

kasumi

Members
  • Posts

    4357
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by kasumi

  1. wet mowiła, że dużo - ja nie widziałam, bo trzymałam jej glowę...
  2. poobserwuje kilka dni i zobaczymy, czy nadal będzie jeździć doopskiem po dywanach..:)
  3. tylko kokardeczki przyczepić :D
  4. zdjęcia już do wglądu :) na poprzedniej stronie :)
  5. skontaktowałam się z p.Kasią i z powodu darmowej sterylki miejsce może być dopiero w KWIETNIU, ale powiedziała, że zadzwoni do Anity, żeby ona zadzwoniła do kierowniczki i porozmawiała, czy nie da się nas gdzieś wcisnąć...innaczej pozostaje płatna - w jakiejś lecznicy, bo do kwietnia raczej nie będziemy czekać, to za długo...a jak w dodatku kompletnie nie umie chodzić na smyczy to klapa. lilith, jak cos to mam czas w piątek i jeśli Ci to pasuje mogę z Tobą pojechać i poćwiczyć chodzenie na smyczy, co?
  6. coś mi się zdjęcia Buby nie wgrały, zaraz naprawię to tylko gruczoły :) wet wycisnęła i po problemie :)
  7. to jakby sterylka była w czwartek to w sobotę/niedzielę byłaby do odbioru...ale sunia prawnie musi być zaszczepiona przeciw wściekliźnie..., a zapewne nie jest/nie mamy tego na papierze
  8. a wszystko było w porządku z sunią? trzeba jeszcze ją zaszczepić i odpchlić. /pieniądze bazarkowe/ ile dni przed/po sterylce można szczepić psa?
  9. [quote name='Andzike']Na to wygląda ;) ja już powiedziałam Monice, że nie mam żadnych wątpliwości, ale mam nadzieję, że i tak do niej zadzwonisz :D[/QUOTE] już z nią rozmawiałam :) powiedziała, że jakby co to ona może wziąć sunię ze szwami i zdjąć u nich...co o tym sądzicie? bo transport mamy tylko w weekendy. muszę znowu przypomnieć się w schronie, co z sterylka i jaki termin
  10. będzie nowe konto do wpłat na Bubę i inne psiaki na które zbieram. WSZYSTKIE pieniądze, które są /lub mają być/ na starym koncie będą przelane na nowe konto :)
  11. dodzwoniłam się dowta Karola, ale na prywatny numer, powiedział, ze trzeba jak najszybciej przyjechać... mam nadzieję, że uda mi się dzisiaj na wieczór (lecznica otwarca cały dzień i noc).... _____________________________________________________________________________________________ a wiecie kto to jest? NASZA BUBA ZA MAŁOLATA! :evil_lol:
  12. monikab - a prosiłaś o wsparcie finansowe sterylkową skarbonkę? ponoszą 50% kosztów, tylko trzeba dać na nich fakturę - więcej w akcje - sterylizacje
  13. dzięki dziewczyny, to muszę zrobić wycieczkę do weta...dzwoniłam do nich 2 razy i nie mogłam sie dodzwonić...sprobuje jeszcze... mama mówiła mi, że jak wychodziła o 15, to jeżdziła /sunia/ tyłkiem po trawie - bez opamiętania...raczej bez wizyty u weta nic nie zdziałamy
  14. Anita - zabrali mi mojego laptopa do naprawy...i jestem jak bez ręki...na drugim nie mam nawet gg, muszę zainstalować Andzike, dzięki za wieści :) czy tylko sterylka i do domu :)
  15. dziewczyny, ja sie boję, że ona może mieć cieczkę... miałam poprzednim razem psa na DT z cieczką - obiecałam sobię, że nigdy więcej takiego horroru nie będę przeżywać! Mam na podwórku/osiedlu 4 samców - drugi raz nie będę praktykować. Będzie brała jakieś zastrzyki, tabletki - cokolwiek na powstrzymacie tego. Objawy: Notoryczne jeżdżenie pupencją po dywanie (w szczególności tym beżowym :angryy:) Widziałam jak wypływa jej jakiś śluz... Będzie cieczka? (oby nie)
  16. [quote name='lilith27']mięska gotowane kurczak w postaci korpusów obranych lub też piersi z kurczaka nóżnki z galarety raz dostała kostki schabowe z zupy albo żeberka z zupy głównie jednak kurczak tj. mieska kurczakowe bez kości of coursa kulki nie bardzo idą[/QUOTE] ojoj...w schronie raczej nie będą jej gotować osobno, raczej na pewno...jakby co to dam trochę kulek, trochę ryżu - jakieś 2 opakowania i nie wiem co jeszcze... jeszcze nie znam terminu sterylki, dzwoniłam dzisiaj, ale były jakieś zamieszki między psami i p.Kasia powiedziała, że jutro da mi znać...
  17. Monika mówiła, że zoorganizuje transport :) będzie to najprawdopodobniej w weekend 19-20, bo wtedy sunia będzie po sterylce i zdąży się zagoić, ale to tak wstępnie ustalone...Bardzo się cieszę, że transport nam odchodzi :) Niuńkę trzeba będzie zaszczepić i odpchlić (zarefundujemy z bazarku). Lilith - co teraz je Kropeczka? Bo nie wiem co dostarcczyć do schronu, jak będzie się kurować. Mogę podebrać trochę kuleczek od Buby. Andzike, dzięki za p.a. czekam na DOBRE wieści :D
  18. postaram się ograniczyć i ją :D zobaczymy co będzie po tygodniu...i jak z tą kupą...
  19. ja po prostu nie daje rady jej czegoś nie dać...staram się i upominam domowników, żeby jej nie dawali nic innego, grożąc, ze będąc wąchać jej wytwory :diabloti::diabloti::diabloti: no, ale ona tak łazi za mną i patrzy się niemiłosiernie
  20. mam nadzieję, że to jakieś przejściowe... ale te niemiłosierne gazy znowu powróciły, wcześniej było już prawie ok, a od jakiegoś tygodnia nawrót...stwierdziłam, że może po imieninach taty (dostała troszkę innych rzeczy, ale chudych) i w sumie ciągnie się tak - nie jest jak na samym początku, ale nawróciło...poczekam jeszcze trochę i zobaczymy
  21. a właśnie :) ciekawiło mnie jak się odkrywa taką cegiełkę...
  22. na szczęście nie miałam wykładu :D ale jak prowadziłam swój pierwszy bazarek to dostałam ostrzeżenie od moda :D, którego pozdrawiam :loveu:
  23. lilith, na mnie nie licz - mam 2 bazarki, a zespamowałam ludzi, że hoho, a i tak mały ruch...:(
  24. z mojego cegiełkowego będę zbierać kasę na moje konto, a potem przeleje gdzie trzeba, może być? czy ktoś od razu udostępni konto?
  25. jak tylko pojawił się wpis od Andzike wysłałam PW :) i uprzedziłam Monikę /adoptująca/ , że ktoś może dzwonić :) miejmy nadzieję, że niuńka nie ściągnie jej...niech się uczy, młoda jest :)
×
×
  • Create New...