-
Posts
4357 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasumi
-
[quote name='Charly']masz rację Felka. Mam dziś ociężale myslenie, ale cos kojarzę, że wetka wspominała, że westiczka jest psem arktyki i miała byc rozmnażana. Ale nie wiem czy nie pomyliłam z onką.[/QUOTE] że tak się wtrącę :) z tego co czytałam to chyba ONki miały być rozmnażane, ale mogę się mylić, bo nie sposób w tym wszystkim się połapać...
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']Tara ma super dom!!! Kasia ZNA! (...)[/QUOTE] ale ja ją tak kocham...:D i tak chcę wdepnąć do nich...:) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
a które psy były? było jakieś stoisko? dużo wolontariuszek? ile to trwało? -
nic nie widać na tych papierach...a nie chcę wrzucać większych, żeby nie łamać regulaminu...jak ktoś chce to mogę wysłać na pocztę
-
ja to się wykończę z tą Bubą.... wczoraj o 3 w nocy latałam zbierać jej rzygi :angryy: w domu to wszystkie okna są pootwierane, żeby się wietrzyło, a ta sucz "robi mi na złość" i ciągle niemiłosierne gazy puszcza /rzygami czuć jeszcze teraz, pomimo, że brałam to nawet szczotką parową.../ i ma biegunkę....ostatnia kupa była tak rzadka, że bąbelki powietrza (?) było widać :angryy: i znowu wycieczka do weta.... ja osiwieje...:shake:
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na MEEGA Bazarek dla Buby i psiaków wyciągniętych z oborowo-domowego "hotelu" ARKTYKI [url]http://www.dogomania.pl/threads/204903-MEGA-BAZAR!-Dla-wszystkich!-Ciuchy-bi%C5%BCu-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne!-02.04.-20.00[/url] -
bazarek m.in. dla BUBY! :D proszę o reklamowanie :) http://www.dogomania.pl/threads/204903-MEGA-BAZAR!-Dla-wszystkich!-Ciuchy-bi%C5%BCu-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne!-02.04.-20.00
-
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
kasumi replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
pozwolę sobie zaprosić na MEEGA BAZAREK :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/204903-MEGA-BAZAR!-Dla-wszystkich!-Ciuchy-bi%C5%BCu-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne!-02.04.-20.00[/url] -
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204903-MEGA-BAZAR!-Dla-wszystkich!-Ciuchy-bi%C5%BCu-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne!-02.04.-20.00[/url] tu zrobiłam bazarek, ale jest 50/50...i to ogólny, nie ma konkretnego celu, co do psów z "hotelu". rozdzielajcie jak chcecie...kasa będzie pewnie za jakieś 2 tyg....
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']w czwartek pojechał do Szwecji DOdek przeszedł Metamorfoze życia nie zapomne jak go szukalismy aby Ricie fote zrobic... klusek TARA pojechała do domu - kasumi sprawdx sobie:) Balbina ROTTKA wróciła z adopcji!!! moje suki po kroplówach...albo kleszcze albo jakas bakteria /warszafka ... wydaąłm 600zł!!!/ w domu SZPITAL - a mnie wczoraj pogryzł pies sąsiada![/QUOTE] "MOJA" TARA POJECHAŁA DO DOMU? jesli tak, to ja biore adres, tel i za 2 tyg jade na poadpcyjną EDIT: to i tak dużo ściągnęli z Ciebie za twe sucz...600zł ? ludzie... która rottka? masz zdjęcia? -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
super, że Dodek w nowym domu! :D pamiętam go jeszcze jak był w schronie...taka zarośnięta kulka... zaraz przenoszę. (chyba) w piątek [B]HABOR POJECHAŁ DO SZWECJI!!![/B] -
Buba zwymiotowała karmę...zostały "namoczone" kulki z karmy...ech... i zapraszam na bazar m.in. dla Buby http://www.dogomania.pl/threads/204903-MEGA-BAZAR!-Dla-wszystkich!-Ciuchy-biżu-książki-i-inne!-02.04.-20.00
-
Buba biega jak jakaś 2 letnia niuńka! Już szaleje itp. na razie wszystko wróciło do normy... Jak kiedyś zabrałam ją nad stawy /stamtąd zdjęcia/ to musiała się napisać tamtej ohydnej wody (była spuszczona i nie sposób jej upilnować) i teraz puszcza takie gaaaaazy, że no nie wiem...dostaje jakieś leki na florę bakteryjną (?) ale te gazy to nic w porównaniu do pierwszych dni! życ się nie da, a okno otwarte 24h
-
ja zgłosiłam się do zrobienie bazarku... - nie dałam konretnego celu, tylko, że na te psy, a fur będzie sobie dzieliła jak chce.../z tym, że bazarek jest 50/50/
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']trafiłam na ogłoszenie Tary na allegro tara jest podczepiona pod setera hmmmmmm nie wiem jak charakter ale bardziej to może belg czarny (wiadomo jak wygląda) lub flat coated retriver [url]http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.justme.ws/pics/groups/23142.jpg&imgrefurl=http://canino-mundo.blog.onet.pl/133-Mastif-pirenejski,2,ID349774816,n&usg=__A3b3H8X8L00O2vnyXE7upahRodA=&h=220&w=250&sz=43&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=qYuAVbdrXpzBKM:&tbnh=165&tbnw=192&ei=sP2MTY7kLIvPsga9xtyDCg&prev=/images%3Fq%3Dflat%2Bcoated%2Bretriever%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26biw%3D1280%26bih%3D685%26tbm%3Disch0%2C100&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=454&oei=sP2MTY7kLIvPsga9xtyDCg&page=1&ndsp=17&ved=1t:429,r:16,s:0&tx=95&ty=73&biw=1280&bih=685[/url] taka mała dygresja[/QUOTE] no w sumie, trohę pysio się różni od setera... ale ten ze zdjęcia całkiem podobny.. -
Kudłata Pieguska vel. MILA już w DS!!! - ~Warszawa~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
bo moim laptopie mam wszystkie programy, a na tym to prawie nie ma żadnych...muszę się w końcu przeprowadzić na swoj... -
jak byłyśmy na Reja, to -dosłownie- trzęsła tyłkiem... ona ogólnie boi się głośnych odgłosów, huków... moje emocje? denerwuję się, bo od razu nasuwa mi się na myśl, że była trzymana nie wiadomo w jakich warunkach......po prostu złoszczę się /nie na Bubę, ale tak po prostu, że jest w takim stanie/
-
Kudłata Pieguska vel. MILA już w DS!!! - ~Warszawa~
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
już 2 tyg. minęły i jak widać, zdążyła się przyzwyczaić... ja TOYE na samym początku puszczałam z braku smyczy, a, że była ogromną przylepą to nie zwiała...i jeszcze patrzyła się, czy nigdzie nie odchodzę... Bubę spuściłam już po tygodniu i bez problemu wracała... na końcu jest .rar