Jump to content
Dogomania

kasumi

Members
  • Posts

    4357
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by kasumi

  1. [quote name='Charly']masz rację Felka. Mam dziś ociężale myslenie, ale cos kojarzę, że wetka wspominała, że westiczka jest psem arktyki i miała byc rozmnażana. Ale nie wiem czy nie pomyliłam z onką.[/QUOTE] że tak się wtrącę :) z tego co czytałam to chyba ONki miały być rozmnażane, ale mogę się mylić, bo nie sposób w tym wszystkim się połapać...
  2. [quote name='anita_happy']Tara ma super dom!!! Kasia ZNA! (...)[/QUOTE] ale ja ją tak kocham...:D i tak chcę wdepnąć do nich...:)
  3. a które psy były? było jakieś stoisko? dużo wolontariuszek? ile to trwało?
  4. nic nie widać na tych papierach...a nie chcę wrzucać większych, żeby nie łamać regulaminu...jak ktoś chce to mogę wysłać na pocztę
  5. ja to się wykończę z tą Bubą.... wczoraj o 3 w nocy latałam zbierać jej rzygi :angryy: w domu to wszystkie okna są pootwierane, żeby się wietrzyło, a ta sucz "robi mi na złość" i ciągle niemiłosierne gazy puszcza /rzygami czuć jeszcze teraz, pomimo, że brałam to nawet szczotką parową.../ i ma biegunkę....ostatnia kupa była tak rzadka, że bąbelki powietrza (?) było widać :angryy: i znowu wycieczka do weta.... ja osiwieje...:shake:
  6. Zapraszam na MEEGA Bazarek dla Buby i psiaków wyciągniętych z oborowo-domowego "hotelu" ARKTYKI [url]http://www.dogomania.pl/threads/204903-MEGA-BAZAR!-Dla-wszystkich!-Ciuchy-bi%C5%BCu-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne!-02.04.-20.00[/url]
  7. bazarek m.in. dla BUBY! :D proszę o reklamowanie :) http://www.dogomania.pl/threads/204903-MEGA-BAZAR!-Dla-wszystkich!-Ciuchy-bi%C5%BCu-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne!-02.04.-20.00
  8. pozwolę sobie zaprosić na MEEGA BAZAREK http://www.dogomania.pl/threads/204903-MEGA-BAZAR!-Dla-wszystkich!-Ciuchy-bi%C5%BCu-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne!-02.04.-20.00
  9. pozwolę sobie zaprosić na MEEGA BAZAREK :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/204903-MEGA-BAZAR!-Dla-wszystkich!-Ciuchy-bi%C5%BCu-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne!-02.04.-20.00[/url]
  10. pozwolę sobie zaprosić na MEEGA BAZAREK [url]http://www.dogomania.pl/threads/204903-MEGA-BAZAR!-Dla-wszystkich!-Ciuchy-bi%C5%BCu-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne!-02.04.-20.00[/url]
  11. pozwolę sobie zaprosić na MEEGA BAZAREK :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/204903-MEGA-BAZAR!-Dla-wszystkich!-Ciuchy-bi%C5%BCu-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne!-02.04.-20.00[/url]
  12. [url]http://www.dogomania.pl/threads/204903-MEGA-BAZAR!-Dla-wszystkich!-Ciuchy-bi%C5%BCu-ksi%C4%85%C5%BCki-i-inne!-02.04.-20.00[/url] tu zrobiłam bazarek, ale jest 50/50...i to ogólny, nie ma konkretnego celu, co do psów z "hotelu". rozdzielajcie jak chcecie...kasa będzie pewnie za jakieś 2 tyg....
  13. [quote name='anita_happy']w czwartek pojechał do Szwecji DOdek przeszedł Metamorfoze życia nie zapomne jak go szukalismy aby Ricie fote zrobic... klusek TARA pojechała do domu - kasumi sprawdx sobie:) Balbina ROTTKA wróciła z adopcji!!! moje suki po kroplówach...albo kleszcze albo jakas bakteria /warszafka ... wydaąłm 600zł!!!/ w domu SZPITAL - a mnie wczoraj pogryzł pies sąsiada![/QUOTE] "MOJA" TARA POJECHAŁA DO DOMU? jesli tak, to ja biore adres, tel i za 2 tyg jade na poadpcyjną EDIT: to i tak dużo ściągnęli z Ciebie za twe sucz...600zł ? ludzie... która rottka? masz zdjęcia?
  14. super, że Dodek w nowym domu! :D pamiętam go jeszcze jak był w schronie...taka zarośnięta kulka... zaraz przenoszę. (chyba) w piątek [B]HABOR POJECHAŁ DO SZWECJI!!![/B]
  15. Buba zwymiotowała karmę...zostały "namoczone" kulki z karmy...ech... i zapraszam na bazar m.in. dla Buby http://www.dogomania.pl/threads/204903-MEGA-BAZAR!-Dla-wszystkich!-Ciuchy-biżu-książki-i-inne!-02.04.-20.00
  16. Buba biega jak jakaś 2 letnia niuńka! Już szaleje itp. na razie wszystko wróciło do normy... Jak kiedyś zabrałam ją nad stawy /stamtąd zdjęcia/ to musiała się napisać tamtej ohydnej wody (była spuszczona i nie sposób jej upilnować) i teraz puszcza takie gaaaaazy, że no nie wiem...dostaje jakieś leki na florę bakteryjną (?) ale te gazy to nic w porównaniu do pierwszych dni! życ się nie da, a okno otwarte 24h
  17. ja zgłosiłam się do zrobienie bazarku... - nie dałam konretnego celu, tylko, że na te psy, a fur będzie sobie dzieliła jak chce.../z tym, że bazarek jest 50/50/
  18. mam nadzieję, że Salem zawalczy... Bubę uratowałam, to i Salem wyzdrowieje...
  19. [quote name='lilith27']trafiłam na ogłoszenie Tary na allegro tara jest podczepiona pod setera hmmmmmm nie wiem jak charakter ale bardziej to może belg czarny (wiadomo jak wygląda) lub flat coated retriver [url]http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.justme.ws/pics/groups/23142.jpg&imgrefurl=http://canino-mundo.blog.onet.pl/133-Mastif-pirenejski,2,ID349774816,n&usg=__A3b3H8X8L00O2vnyXE7upahRodA=&h=220&w=250&sz=43&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=qYuAVbdrXpzBKM:&tbnh=165&tbnw=192&ei=sP2MTY7kLIvPsga9xtyDCg&prev=/images%3Fq%3Dflat%2Bcoated%2Bretriever%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DX%26biw%3D1280%26bih%3D685%26tbm%3Disch0%2C100&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=454&oei=sP2MTY7kLIvPsga9xtyDCg&page=1&ndsp=17&ved=1t:429,r:16,s:0&tx=95&ty=73&biw=1280&bih=685[/url] taka mała dygresja[/QUOTE] no w sumie, trohę pysio się różni od setera... ale ten ze zdjęcia całkiem podobny..
  20. bo moim laptopie mam wszystkie programy, a na tym to prawie nie ma żadnych...muszę się w końcu przeprowadzić na swoj...
  21. jak byłyśmy na Reja, to -dosłownie- trzęsła tyłkiem... ona ogólnie boi się głośnych odgłosów, huków... moje emocje? denerwuję się, bo od razu nasuwa mi się na myśl, że była trzymana nie wiadomo w jakich warunkach......po prostu złoszczę się /nie na Bubę, ale tak po prostu, że jest w takim stanie/
  22. już 2 tyg. minęły i jak widać, zdążyła się przyzwyczaić... ja TOYE na samym początku puszczałam z braku smyczy, a, że była ogromną przylepą to nie zwiała...i jeszcze patrzyła się, czy nigdzie nie odchodzę... Bubę spuściłam już po tygodniu i bez problemu wracała... na końcu jest .rar
×
×
  • Create New...