-
Posts
4357 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasumi
-
[quote name='majowa']mam pytanko od koleżanki w sprawie Reksia - czy jest szczekliwy, głośny - czy toleruje inne futrzaki - króliki, koty (o kotach chyba juz była mowa)[/QUOTE] on jest raczej cichy, nie wyje, czy niepotrzebnie szczeka..... jest raczej dominantem...., powinien zamieszkać jako jedynak - z samcami na pewno się nie zgadza, dziabnął szczeniaka w ucho (sunię), więc raczej powinien mieszkać sam...
-
Krótki łańcuch bez picia i jedzenia... PILNIE DT lub DS!!!
kasumi replied to pati851's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Przepraszam...uciekl mi post.... na bazarku Plina robi ogloszenia....choc kilka zdjec chlopaczka i mozna zamowic....ja zaplace.[/QUOTE] jak zrobimy zdjęcia z anhatą, to od razu wkleję je tutaj :) w sumie pakiet można już zamówić, żeby długo na pakiet nie czekać :diabloti: -
[quote name='Ellig']kasumi padlo pytanie na FB,czy mozesz odpowiedziec albo podac mi swoj nr tel na pw[/QUOTE] na koty można go sprawdzić, ale to nie daje 100% gwarancji, wiadomo - inaczej pies może się zachowywać w schronie, a inaczej w domu jestem w schronie w czwartek i mogę go sprawdzić :) mój tel. 511 732 514, email: [email][email protected][/email]
-
[quote name='Nutusia']No jestem i ja wreszcie! :evil_lol: Ellig, a nie mogłaby to być sunia? :eviltong: Jak zwykle! :shake: No przecudaśny jest - a jakie ma rzęsy! A jak pasowałby do tej oto panny, którą zamiaruję do się sprowadzić niebawem :razz: [IMG]http://jamniki.eadopcje.org/galeria/313/4_m.jpg[/IMG][/QUOTE] teraz to już tylko 2 brać - do pary będzie :D
-
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
kasumi replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
[quote name='BERKANO']witajcie. Co do wózeczka, urazów kręgosłupa, nie możności chodzenia, inwalidztwa, rehabilitacji i najlepszych specjalistów z tej dziedziny to pytajcie [B]FELKĘ Z BAGIEN[/B]- Ona ten temat już nie jeden raz przerabiała i już powinna mieć go w jednym palcu. Może jek będzie miała więcej czasu to Was wprowadzi w temat i trochę popcha do przodu- napiszcie do Niej i jak chcecie to powiedzcie, że STRASZNIŚCIE JĄ ZACHWALAŁAM ;-) Pozdrawiam i dużo siły i wytrwałości życzę maluszkowi!!!![/QUOTE] ja słyszałam, że TERESA BORCZ też wie sporo na te tematy :) ja tu podczytuje (tak jak zwykle :) ) i normalnie co chwilę jakaś bida :( ech......, ale wszystko musi się ułożyć :) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']Jakie imię dla tej suni??? To w razie czegoś jak ktoś zadzwoni!!! Poogłaszam ją ile zdołam [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Cudna-wieksza-pieszczocha-PILNIE-DOM-W0QQAdIdZ304331910[/URL] Czy ktoś ogłasza ślepka i sunię owczarkowatą???[/QUOTE] Dzięki za tekst dla Rudej :) ona ma jakieś imię w karcie, ale jakoś nie zapamiętałam.... :/ ja mogę im zrobić kilka ogłoszeń, ale też nie za wiele.... -
Astor i Pako - obaj w domku Dziękujemy za pomoc
kasumi replied to anhata's topic in Już w nowym domu
[quote name='anhata']Wróciłam. Jutro uzupełnię i zmienię wątek, bo dopiero tu weszłam. A ile Astor ma wejść ?[/QUOTE] Astor ma 97 wejść + jednego obserwatora... w wakacje zazwyczaj jest zastój, niestety :( -
[quote name='anhata']Dziękujemy. Ile ma wejść ?[/QUOTE] Moka ma 36 wejść :( malutko jak na wyróżnione :( coś panna nie ma szczęścia :(
-
Krótki łańcuch bez picia i jedzenia... PILNIE DT lub DS!!!
kasumi replied to pati851's topic in Już w nowym domu
[quote name='anhata']to się zgadamy w środę.[/QUOTE] ok, nie ma sprawy :) -
Krótki łańcuch bez picia i jedzenia... PILNIE DT lub DS!!!
kasumi replied to pati851's topic in Już w nowym domu
[quote name='anhata']Jestem już w Radomiu. Kasumi, kiedy będziesz w schronie ? Może razem psiakowi zrobimy zdjęcia ? Kasia by pewnie pomogła..[/QUOTE] w czwartek planuję, bo jutro nie chce mi się ruszyć, w środę się umówiłam wieczorem (a jak wracam ze schronu, to padam na twarz), czwartek wolny, potem piątek zajęty i sobota wolna - czyli do schronu -
Astor i Pako - obaj w domku Dziękujemy za pomoc
kasumi replied to anhata's topic in Już w nowym domu
anhata, wróciłaś już? :) tytuł w sumie można zmienić :) Astor ma jednego obserwatora na allegro :) -
Fart z odgryzioną łapką - już w swoim domu.Pozostał dług za hotel.
kasumi replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panca']a ja wciaz glowkuje....a czy Fart moglby mieszkac w domu bez windy?[/QUOTE] znam psa, również bez jednej łapy i z Radomia + ślepy i doskonale sobie radzi! a mieszka w bloku (chyba na 4 piętrze, ale nie jestem pewna) bez windy! :) czasami musi stanąć, żeby odpocząć :) a dlaczego pytasz? ;) -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
kasumi replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy'][B]Jamnisia z RADOMIA /Schronisko/ [/B] [IMG]http://ovh07.icplatform.com/images_tablicapl/3276343_1_644x461.jpg[/IMG] [URL="http://tablica.pl/oferta/suczka-jamnik-mix-radom-IDdKkf.html/1/"]Następne[/URL] 26 lipca przywiziono ją do schroniska w Radomiu. po 14 dniach gdy nie odszuka się jej wlaściciel w co nie liczymy ponieważ suczka błąkała się na ulicy od dłuższego czasu. Zlitował sie dobry człowiek i podrzucił ją do schroniska. Takie małe psie na ulicy nie ma szans. [B]JAMNICZKA mix ok 2 lata. czarna/podpalana.[/B] w Schronisku w Radomiu / kwarantanna do 13 sierpnia odrobaczona/odpchlona przed adopcją będzie wysterlizowana [B]KONTAKT ws. jamniczki / Kasia 507237447[/B] [URL]http://tablica.pl/oferta/suczka-jamnik-mix-radom-IDdKkf.html[/URL][/QUOTE] Anita kazała przekazać, że po jamniczkę zgłosili się ludzie :) -
Fart z odgryzioną łapką - już w swoim domu.Pozostał dług za hotel.
kasumi replied to red's topic in Już w nowym domu
aha, Fart ma allegro zrobione przez Anitę, to ja już nie będę robić :) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/212555-Reksio-z-kresk%C3%B3wki-ma-depresj%C4%99.-Musimy-to-zmieni%C4%87-%29?p=17404256#post17404256[/url] Reksio doczekał się swojego wątku :) i............ [SIZE="6"]potrzebny jest NA JUTRO transport Szydłowiec - Radom, na godz. 12 dla KLARY, małej charcicy z naszego schronu [/SIZE] brakuje tylko przewoźnika NA TYM ODCINKU!!! poza tym trzeba psa przetrzymać 2 godzinki....., ale to sama przyjemność :eviltong::eviltong::eviltong: psica ma jechać do Zakopca, czy ma mieć zmarnowaną szansę, bo nie znajdzie się nikt, kto podiwezie psa 25 km????? -
Krótki łańcuch bez picia i jedzenia... PILNIE DT lub DS!!!
kasumi replied to pati851's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Acha........ i jak Max daje sobie rade w tych bytowych?[/QUOTE] no nie jest psem rzucającym się na siatkę i zwracającym na siebie uwagę..... unika kontaktu, jak podeszłam do boksu i wołałam go, to udawał, że to nie do niego i chodził od budy do budy....