Jump to content
Dogomania

kasumi

Members
  • Posts

    4357
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by kasumi

  1. Imię: Demi Plec: suczka Wiek: ok. roku Waga: 6kg (na spokojnie można nosić na rękach - niejednokrotnie sama ją nosiłam) Miejsce: Radom (schronisko) Sterylizacja: chyba jeszcze nie (bo miała laktację), ale przed wydaniem będzie sterylkowa Stosunek do dzieci: nie wiadomo Stosunek do innych psow: nie jest psem konfliktowym...., obecnie mieszka w kennelu z swoim dzieckiem i trudno ocenić Stosunek do kotow: nieznany Dodatkowe informacje: zdrowa, zaszczepiona Charakter: spokojna, nieco nieśmiała, ale jak zaufa to pakuje się na kolana, raczej nie konfliktowa, ale i zaszczekać umie :) Kontakt: Kinga - 511 732 514, [email protected] Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/195056-Schronisko-w-*RADOMIU*-setki-wpatrzonych-w-kraty-oczu-czeka-na-pomoc!
  2. proszę o pomoc w ogłaszaniu :) została mamuśka i jeden szczeniak :) Porzucanie psów nigdy nie będzie miało końca!!! Próżne wydają się wysiłki ludzi zaangażowanych w pomoc psom w nagłaśnianiu sprawy sterylizacji swoich zwierząt, aby niepotrzebnie się nie rozmnażały. Bo przecież szkoda "gospodarzowi" wydać jednorazowo pieniądze na zabieg, ale jakże łatwo mu przychodzi skazanie małych i bezbronnych szczeniaczków na śmierć. Śmierć pod kołami samochodów, z wygłodzenia, wychłodzenia, czy przez wycieńczającą tułaczkę. Oto dwie sunie - szczeniak - Lloret, ma tylko 2 msc. i jej mama - ok. roczna mikro sunia sięgająca połowy łydki (Demi). Zostały wyrzucone z samochodu na odległe polany. Każdy może sobie wyobrazić jaki byłby ich los, gdyby ktoś przypadkowo się na nie nie natknął. Przez 3 dni były dokarmiane przez dobrą kobietę, która jednak nie mogła ich przygarnąć, ponieważ miała już 2 swoje psy. Sunie znajdują się w schronisku w Radomiu. Ich sznse na przeżycie nie są duże, ponieważ szczeniaki nie mają odporności na choroby wirusowe, o które w schronisku nietrudno. Pilnie poszukujemy dla nich domu. Nie muszą być adoptowane razem. Możemy pomóc w zawiezieniu ich do nowego domu. Kontakt w sprawie adopcji: Kinga - 511 732 514 [email][email protected][/email] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/8374/dsc0043ud.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1565/dsc0047ix.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/7541/dsc0094oj.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2117/dsc0092hs.jpg[/IMG]
  3. [quote name='mmd']Jak Rudi Uszatek? :)[/QUOTE] tak, jak ten w twoim podpisie :)
  4. i szukamy domku dla kolejnej malutkiej bidy - Grafi :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212846-Grafi-s%C5%82odka-jak-mleczna-czekolada-%29?p=17435131#post17435131[/url] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/2024/grafi41a.jpg[/IMG]
  5. super! dzięki za założenie wątku :) a tak swoją drogą, to mamy w Radomiu prawie identyczną sunię jak Rudi :)
  6. [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212619-Seksowna-bielizna-stanik-dla-biu%C5%9Bciastych-cioteczek-kubkii-i-inne-ciuchy!-do-23.08.?p=17409969#post17409969"][SIZE="5"][COLOR="#9acd32"][B]Piękne rzeczy Z METKAMI - sexi bielizna i nie tylko![/B][/COLOR][/SIZE] [/URL][/CENTER] Na Bubę i psy z Szydłowca! Zapraszam :)
  7. [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212619-Seksowna-bielizna-stanik-dla-biu%C5%9Bciastych-cioteczek-kubkii-i-inne-ciuchy!-do-23.08.?p=17409969#post17409969"][SIZE="5"][COLOR="#9acd32"][B]Piękne rzeczy Z METKAMI - sexi bielizna i nie tylko![/B][/COLOR][/SIZE] [/URL][/CENTER] Na Bubę i psy z Szydłowca! Zapraszam :)
  8. [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212619-Seksowna-bielizna-stanik-dla-biu%C5%9Bciastych-cioteczek-kubkii-i-inne-ciuchy!-do-23.08.?p=17409969#post17409969"][SIZE="5"][COLOR="#9acd32"][B]Piękne rzeczy Z METKAMI - sexi bielizna i nie tylko![/B][/COLOR][/SIZE] [/URL][/CENTER] Na Bubę i psy z Szydłowca! Zapraszam :)
  9. [SIZE="5"]Piękne rzeczy Z METKAMI - sexi bielizna i nie tylko! Na Bubę i psy z Szydłowca! Zapraszam :) trzeba będzie powoli kupić następny worek karmy.....ten już będzie nie długo na wykończeniu :/
  10. [quote name='Nutusia']Napisałam tekst - wysłałam do Ellig. Jutro rano wstawi na wydarzenie.[/QUOTE] super! wielkie dzięki :) mam nadzieję, że szybko znajdziemy dla niej odpowiedni dom :) a tymczasem..... [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212619-Seksowna-bielizna-stanik-dla-biu%C5%9Bciastych-cioteczek-kubkii-i-inne-ciuchy!-do-23.08.?p=17409969#post17409969"][SIZE="5"][COLOR="#9acd32"][B]Piękne rzeczy Z METKAMI - sexi bielizna i nie tylko![/B][/COLOR][/SIZE] [/URL][/CENTER] Na Bubę i psy z Szydłowca! Zapraszam :)
  11. [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212619-Seksowna-bielizna-stanik-dla-biu%C5%9Bciastych-cioteczek-kubkii-i-inne-ciuchy!-do-23.08.?p=17409969#post17409969"][SIZE="5"][COLOR="#9acd32"][B]Piękne rzeczy Z METKAMI - sexi bielizna i nie tylko![/B][/COLOR][/SIZE] [/URL][/CENTER] Na Bubę i psy z Szydłowca! Zapraszam :)
  12. [quote name='arjuna']ale mi powiedzcie kto, jeśli znalazłby się behawiorysta z tych, co podałam, będzie chodził ze strikiem na te szkolenia? i ile razy w tygodniu by się ta osoba poświęciła? Ja mieszxkam 450 km od wawy, raczej nie dam rady...[/QUOTE] ja też w tej kwestii nie pomogę, bo mieszkać 100km od Wawy.......
  13. to onaa? :) śliczna jest! ja dzisiaj nie dotarłam do schronu...., ale za to będę na tygodniu, jakoś we wtorek :) i ją zobaczę na żywo :) wiadomo ile ma lat? w którym jest boksie? mamy jakiś tekst do ogłoszeń? więcej zdjęć?
  14. aktualnie mam na koncie: 20zł - Martens 40zł - baster i lusi 20zł - maja602 -------------------------------------- RAZEM: 80zł wszystkim dziękuję za wpłaty :) arjuna - dzięki, że podzwonisz po tych szkoleniowcach :loveu:
  15. aktualnie mam na koncie: 20zł - marakota (stała) 20zł - Ewa Gałązka --------------------------- RAZEM: 40zł
  16. [url]http://www.dogomania.pl/threads/212555-Reksio-z-kresk%C3%B3wki-ma-depresj%C4%99.-Musimy-to-zmieni%C4%87-)-Uda%C5%82o-si%C4%99!-Reksio-w-DS-[/url]) Reksio już w DS!!! Miał bardzo dużo telefonów :) dodatkowo 2 inne psy poszły zamiast niego :)
  17. trzeba ją zacząć znowu ogłaszać...... sporo ogłoszeń + odnowię jej allegro
  18. no to do was wieści przyszły szybciej niż do mnie! :D bardzo, bardzo się cieszę, że Reksio już w DS :) może inni ludzie, którzy pewnie będą jeeeszcze dzwonić zdecydują się na inną (np. radomską :D ) bidę :) czyli już następna wskoczyła? :) to ja jutro oblukam, którą ogłaszamy :) dzięki wszystkim za pomoc :)
  19. [quote name='kaja69']Jesli mozna to na Krecika...z nim beda spore wydatki,dzisiaj dostał juz recepte na Nivalin,a jedno opakowanie ,jak dobrze pamietam ,kosztuje ok.100 zł,a na jednym pewnie sie nie skończy.Ja już na niego wydałam grubo ponad 100zł. Dzisiaj ma pierwszy raz założonego pampersa na noc:cool3:.Kończa mi sie podkłady...[/QUOTE] zamiast normalnych podkładów weź papierowe ręczniki :) sprawdzają się przy szczeniakach :) ew. najpierw gruba warstwa gazet i na to warstwy ręczników papierowych :)
  20. „Cudownie by było mieć swojego człowieka, który by mnie głaskał, przytulał, wychodził ze mną na spacer i dał poczucie bezpieczeństwa. Może kiedyś uśmiechnie się do mnie los? Widzę, że od czasu do czasu przychodzą tu jacyś ludzie i zabierają inne psy. Widzę jacy są szczęśliwi gdy dają szczęście jednemu z nas. Widzę...i też marzę, aby i po mnie ktoś przyszedł!Tosia „ Tosia to 5 letnia sunia, która wprost uwielbia obecność człowieka. Prosi o głaskanie i spacery. Tak bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, że sama wskakuje na kolana! Jest to średniej wielkości sunia – do kolana. Jest zdrowa i wysterylizowana. Pilnie potrzebuje domu! Tosia znajduje się w schronisku dla zwierząt w Radomiu. Możliwa jest pomoc w zawiezieniu jej do nowego domu. Kontakt w sprawie adopcji: Kasia - 507 237 447 Kinga - 511 732 514 [email][email protected][/email] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/5239/dsc09801.jpg[/IMG] [IMG]http://img803.imageshack.us/img803/8796/dsc09803.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6518/dsc09789oo.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2792/dsc09793r.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/475/dsc09808q.jpg[/IMG] ALBUM: [url]http://imageshack.us/g/43/dsc09787g.jpg/[/url]
  21. nowe zdjęcia LUSI :) Ile jest w stanie znieść pies? Ile krzywd doznanych od człowieka? I to za co? Za to, że po prostu chce być kochany, żyć w poczuciu bezpieczeństwa i nie martwić się o jutro? Lusia została oszukana przez człowieka. Najpierw miała dom, swoje miejsce, po prostu – swoje życie. Niestety, niewiadomo dlaczego przestała być potrzebna. Została otruta i porzucona. Opuszczona i skazana na śmierć. Na szczęście trafiła do schroniska dla bezdomnych zwierząt i tam cudem ją uratowano. Dostała szansę by żyć dalej… Ale co to za życie? Betonowy boks, spacer zaledwie raz w tygodniu albo i rzadziej. Skazanie na zapomnienie. Dlatego PILNIE szukamy nowego domu dla Lusi. Jest to ok. 1,5 roczna sunia, troszkę zrezygnowana i wystraszona. Potrzebny jej troskliwy i cierpliwy opiekun, który przywróci jej radość i chęć do życia. Lusia jest już zdrowa i wysterylizowana. Jest średniej wielkości psem – do kolana. Znajduje się w Radomiu. Możemy pomóc w zawiezieniu jej do nowego domu. Kontakt w sprawie adopcji: Kasia - 507 237 447 Kinga - 511 732 514 email: [email][email protected][/email] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/9854/dsc09836sg.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3777/dsc09817p.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/2421/dsc09824b.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/535/dsc09821h.jpg[/IMG] [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/3924/dsc09829r.jpg[/IMG] ALBUM: [url]http://imageshack.us/g/853/dsc09815e.jpg/[/url]
  22. i mamy foto :) [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4048/dsc09748z.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6099/dsc09751m.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9884/dsc09756ak.jpg[/IMG][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/6915/dsc09761ty.jpg[/IMG] ALBUM: [url]http://imageshack.us/g/600/dsc09747b.jpg/[/url]
  23. jestem :) odzew ponoć był duży :) i bardzo mnie to cieszy :) Jak na razie p.Kasia (pracownik schronu) najbardziej jest za jakimś domem w Warszawie, bodajże młode małżeństwo (nie miałam czasu rozmawiać). Jeśli ten Pan z fb bardzooo chciałby zaadoptować Reksia, to niech dzwoni do p.Kasi - 507 237 447 lub do p.Magdy psycholog - 606 916 915 oj ma mały branie :)
  24. [quote name='marysia55']pewnie będzie z niej wysoka kobieta :lol: nawet obcasów jej nie trzeba będzie :evil_lol: każdy kawaler ją zauważy :diabloti:[/QUOTE] hahah, na pewno, [B]ale dzieci z tego nie będzie[/B] :diabloti::diabloti::diabloti: a ona jest już sterylkowa, czy jeszcze?
×
×
  • Create New...