-
Posts
4357 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasumi
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='anita_happy']to wejdź na molosach i pooogladaj jak psy w hiszpani traktuja.ljak bydło na najgorszej wiosce..[/QUOTE] przynajmniej mi tego horroru zaoszczędzili, bo byłam w typowo turystycznej miejscowości, gdzie w zimie jest 20 tys. osób, a w sezonie letnim 200 tys. -> tam jest hotel na hotelu, klub na klubie i pub na pubie, nie ma miejsca na watahy psów wałęsających się psów, co ja mówię, nie ma miejsca, żeby swobodnie przed chodnik przejść (koło 1 w nocy w szczególności), a co dopiero mówić o bezpańskich psach........ porobie jakieś foty, tylko muszę sobię zapisać, żeby nie zapomnieć :P -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
semir jest cały czas ogłaszany (ten podpalany na budzie) i miał zbiorowe allegro, ale jakoś nikt się w nim nie zakochał.... :/ ja normalnie nie jadę do schronu, bo boję się co tam zobaczę...... po 1,5 tyg. sielance, gdzie w Hiszpanii (w bardzo klubowym/rozrywkowym mieście, typowo turystycznym) może spotkałam przez całe wakacje z 15 psów, oczywiście na szeleczkach i smyczkach - nie widziałam jakichś samotnie błąkających się, chudych biedaków..... ech, ale powoli powracam do szarek, polskiej rzeczywistości....... :// -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
szukamy psiaka w typie Migotki - małego, takiego do połowy łydki, zaproponuję Iryska i powypatruje w schronie :) [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7066/89957426.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7743/23240469.jpg[/IMG] -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
jakiej wielkości jest ta chudzinka? 8msc., co ją pan przywiózł....? oj Anita, ty mi lepiej nie pokazuj tych zdjęć, bo do schronu nie przyjadę :D EDIT: mix husky to Conan, mam jego zdjęcia i jest ogłaszany ten srebrno-biały TO CHAM, nie lubię go, okropny krzykacz, a i podgryźć (no, ząbkami zaczepić) umie..... i on jest w parze z taką rudą, szorstkowłosą dziewuszką, przed moim wyjazdem dali je na m.bytowe i razem z nimi te 2 szorstkie bez łapek -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
+ do domu pojechał pudel GOGI - k/Tarnowa i Bródka - szalony sznaucer :) EDIT: uaktualniłam pierwsze posty :) nareszcie porządek :) EDIT: jak ktoś ma zdjęcie Bródki to poproszę o wklejenie :) wstawię do pierwszego postu wiking, jeśli możesz, to zrób podsumowanie, które szczeniaki mają już dom, a które jeszcze czekają (wklejaj ze zdjęciami i imionami) :) EDIT: zdjęcia Bródki już mam :) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']o jak dobrze - jeszcze wczoraj je ogłaszałam Jak wygląda sprawa w schronie? Mnóstwo nowoporzuconych psiaków jest? Poogłaszam te beżowe szczylki[/QUOTE] oj, nie mam pojęcia co teraz się dzieje w schronie.....nie byłam dzisiaj, w sobotę zajrzę na chwilkę, bo mam imprezę rodzinną pewnie zdążę tylko przelecieć między boksami, trochę pogadać i ogarnąć sprawę gdzie i które psy są...... -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[url]http://tablica.pl/oferta/sliczne-7-miesieczne-szczeniaki-sunie-do-adopcji-oddam-ID9EBN.html[/url] te 2 niuńki pojechały do domu już przed moim wyjazdem :) czyli jakoś 13 :) -
Astor i Pako - obaj w domku Dziękujemy za pomoc
kasumi replied to anhata's topic in Już w nowym domu
bardzo się cieszę :) czyli został teraz tylko Astor -> ten brązowy, tak? -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
powróciłam :) coś czuję, że nie ogarnę się....aż strach do schronu jechać :P ten łaciaty ma albo 1,5 roku, albo 3 lata...... dokładnie nie pamiętam - myli mi się z Jeżykiem...... -
Krótki łańcuch bez picia i jedzenia... PILNIE DT lub DS!!!
kasumi replied to pati851's topic in Już w nowym domu
ok, tylko ja nie mam pojęcia w których jest boksach..... :/ to jest największy problem, żeby go znaleźć -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
[quote name='anhata']Tylko wróć Mała, bo potzrebna jesteś :P[/QUOTE] hahaha nie wracam :D jak będzie mi tam dobrze, to nie wrócę ;) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
kasumi replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
to ja się żegnam ;) za 1,5 tyg. wracam [B]hasta la vista[/B]~ [IMG]http://www.biuroczajka.pl/pics/cache/410x339_3a70f3b262734c79dda1ba09964dbeca.jpg[/IMG] -
[SIZE="5"]ROZLICZENIE: wpłaty: :loveu: 60zł - bazarek dogo 50zł - Monika K. 50zł - zusa_k 13,5zł - bazarek /dogo/ 105zł - bazarek /dogo/ 100zł - bazarek /dogo/ 200zl - Sylwia z allegro 100zł - Juona 160zł - bazarek /dogo/ (brakuje jeszcze 20zł) 96zł - nika&lola /molosy/ 200zł - bazarek /molosy/ 10zł - moni12 38.77zł (10euro) - Monika R. /fb/ 40zł - Magda Cz. /fb/ 50zł - Marta S. /fb/ 100zł - aga4 50zł - spadek po TOYI 50zł - Roofi /molosy/ [SIZE="4"]RAZEM: 1473.27zł wydatki: :( 50zł - karma Brit/5kg 209zł - karma Hills i/d/ 12kg 5zł - karma Brit/500g 10zł - zastrzyki 18zł - full wypas allegro 18zł - odnowione full wypas allegro 10zł - smyczka kupiona u taks 65zł - obroża Bayer 24,5zl - kaganiec 2,8zł - adresówka 7,7zł - czopki 83zł - antybiotyki, badania itp. na babejszjozę 45zł - antybiotyk na babejszjozę 31zł - j.w. 18zł - wznowione allegro 6zł - pakiet ogłoszeń 150zł - Brit Care 12kg 40zł - karma ACANA 2,5 kg 42zł - zastrzyki 30zł - zastrzyki 32zł - zastrzyki 50zł - ACANA 2,5 kg 16zł - allegro 84zł - zastrzyk + maść na zapaleniu ucha 259zł - 2x12kg Brita 6zł - luminal 35zł - wizyta u weta, podanie zastrzyków na padaczkę 25zł - Relsed (5 szt.) [SIZE="4"]RAZEM: 1372zł [SIZE="5"]SALDO +101.27zł
-
allegro wyróżnione Moka :) [url]http://allegro.pl/niesamowicie-radosna-moka-potrzebuje-czlowieka-i1717728723.html[/url]
-
Astor i Pako - obaj w domku Dziękujemy za pomoc
kasumi replied to anhata's topic in Już w nowym domu
allegro wyróżnione: Pako [url]http://allegro.pl/pako-bursztynowa-pieknosc-czeka-na-dom-oddam-i1717728656.html[/url] Astor [url]http://allegro.pl/astor-dlugowlosa-pieknosc-szuka-domu-oddam-i1717728682.html[/url] -
kilka dni temu miałam zabawną przygodę z Bubkiem i Gutkiem w roli głównej :diabloti: tak więc byłam kilka dni temu na spacerze w lesie razem ze znajomą i Gutkiem (podwórkowym łazęgą :D ) i już zamierzamy wracać do domu......(nadal jesteśmy w lesie) przed nami, gdzieś z 6-7 metrów jest zakręt..... nagle Gutek zaczął szczekać i biec za zakręt, więc gupia Buba za nim (była w kagańcu) i słyszę jakieś krzyki, więc ja biegnę za psami i co widzę??? Faceta (koło 40) siedzącego NA DRZEWIE! hahaha psy nawet nie zdążyły do niego dobiec, były z co najmniej z 15 metrów od niego......:razz::razz: facet zaczął uciekać - najgłupsza reakcja z możliwych...więc nie dziwne, że psy zainteresowały się nim :/ ale ubaw miałam niezły :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: no, żeby na drzewo wskoczyć hahaha podejrzewam, że psy na spokojnie mogłyby go ściągnąć - Gutek jest ponad kolano, a Bubek do kolana ech.... Bubek to Bubek :D a ja wyjeżdżam już w piątek i wracam 26.07., więc na jakiekolwiek pytania odpowiem po powrocie :) wzięłam receptę na 2 opakowania luminalu (wcześniej 2 opakowania załatwiłyśmy za darmoszkę ;) i przy okazji byłyśmy za przeglądzie ząbków i wetka powiedziała, że jak na 6,5 roku to Buba ma super ząbki :) edit: zapomniałam dodać, że Bubek ma 60zł z bazarku :)
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
kasumi replied to Energy's topic in Już w nowym domu
nr 11 - GOGI jeszcze, w schronie, ale nie długo jedzie DO DOMU! :) (tfu, tfu) i szukamy psiaka podobnego do Gogiego, do 5 lat, pani jest z Łodzi.....jeśli macie coś TO DAWAĆ! mnie nie ma od piątku do 26.07. więc kontakt mogę przekazać, szkoda zmarnować okazję....dom oczywiście do sprawdzenia :)