Jump to content
Dogomania

kasumi

Members
  • Posts

    4357
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by kasumi

  1. [quote name='kaja69']Zacna Roszpunko :) co tak skromnie :) tu nie ma znaczenia czy samodzielne zgłoszenie czy z polecenia :) Wazne ,ze jesteś :) To nam miło ,ze zechciałas dołączyć :) Dobrze gadam,co dziewczyny ???[/QUOTE] oczywiście, że dobrze gadasz :D każdego przyjmiemy w "skromne" progi :diabloti::diabloti::diabloti:
  2. ja nie wiem jak wy to robicie! :) pogadam z p.Magdą o takiej jednej sunieczce :)
  3. [quote name='Igiełka']Witamy fajnie że Jesteś z nami:loveu:-już wpisałam Cię na listę Baloniarek :lol: Z tych Osób co napisałaś znam tylko Kaję69 i zaraz wpiszę Ciotkę na listę najwyżej wyciągnie mnie za uszy hehe :evil_lol: oczywiście już uzupełnilam :lol:[/QUOTE] monikab ma sporo darmowych tymczasów, jest z Radomia... trzyma takie cudeńka i jeszcze nie mogą znaleźć domów :) na dogo chyba nie jest bardzo, bardzo aktywna anita_happy ma głównie szczeniaki z radomskiego schronu i z Szydłowca :) również za darmoszkę :)
  4. [quote name='wiking042']Wspaniała wiadomość, brawo i gratulacje, kasumi! :lol:[/QUOTE] ale to nie moja zasługa, ja tylko wieści przekazuję :) 3 tyg. szczeniaka to chyba jeszcze się karmi mlekiem zastępczym, ale nie wiem na 100%... ale na pewno nie zwykłym mlekiem, bo dostanie biegunki.... co do szczeniaka, które masz u siebie, to zapytam się w jednym miejscu i dam Ci znać :) a ta sunia, co została znaleziona u Ciebie w zakładzie, to może charcik? ile ma lat/miesięcy? trzeba zdjęć, info o psie i ogłoszeń :)
  5. jeeestem i dziękuję za wątek :) trzeba zaprosić kaja69, monikab, anita_happy i jak na razie tyle osób przychodzi mi na myśl :)
  6. Klubowicze prowadzący Bezpłatne Domy Tymczasowe/ za dary: 1 Nick, woj- rodzaj Domu Tymczasu( dane i tel przesłane do mnie na pw) [B]Kasumi, woj. mazowieckie, BDTzD[/B] 2 Jakiej pomocy najbardziej potrzebuje( tutaj wymieniamy jedną potrzebę a na bieżąco będe uaktualniać) [B]niestety pieniądze na leki, diagnostykę, ew. karma :)[/B] 3 Jaką pomoc oferuję dla naszego Klubu ( zasada każdy może dać coś od siebie) [B]mogę tworzyć jakieś allegro, wystawiać bazarki (ale muszę mieć fanty i czass), robienie zdjęć itd.[/B] 4 wątek podopiecznego lub ogólny [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/200945-Ca-de-Bou-BUBA-jest-%C5%BAle-W-SZPITALU-%C5%9Bpi%C4%85czka-farmakologiczna-((([/url][/B] 5 nowe pomysły dotyczące Klubu [B]na razie brak :)[/B]
  7. [quote name='kaja69']Tak ,to Xara...Ona juz miała paszport ,a poza tym to pies z ADHD i musiałam strasznie uważać ze względu na Krecika,żeby go niechcący nie przetrąciła...A o zdjęciach zapomniałam ,ze miałam wstawić,hi hi [URL=http://img32.imageshack.us/i/dsc4705d.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9071/dsc4705d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img64.imageshack.us/i/dsc4702a.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/8068/dsc4702a.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ale piękna suczynka! :) a Xarze, życzę najlepszego domku :)
  8. [quote name='Nutusia']Domy się sypią jak z rękawa - nawet Kajtun zaczyna rokować!!!! - spokojnie, obudzą się ludzie, Eluś :)[/QUOTE] Nutusia, założyłaś w końcu nasz Klub Baloniarek? dawaj linka! :D
  9. [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/7541/dsc0094oj.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1565/dsc0047ix.jpg[/IMG] Obie znalazły dom!!! :) Demi jedzie do Wawy, a Lloret dzisiaj zaadoptowali ludzie z Radomia :)
  10. [quote name='kasumi'][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/7541/dsc0094oj.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2117/dsc0092hs.jpg[/IMG] Imię: Demi Plec: suczka Wiek: ok. roku Waga: 6kg (na spokojnie można nosić na rękach - niejednokrotnie sama ją nosiłam) Miejsce: Radom (schronisko) Sterylizacja: chyba jeszcze nie (bo miała laktację), ale przed wydaniem będzie sterylkowa Stosunek do dzieci: nie wiadomo Stosunek do innych psow: nie jest psem konfliktowym...., obecnie mieszka w kennelu z swoim dzieckiem i trudno ocenić Stosunek do kotow: nieznany Dodatkowe informacje: zdrowa, zaszczepiona Charakter: spokojna, nieco nieśmiała, ale jak zaufa to pakuje się na kolana, raczej nie konfliktowa, ale i zaszczekać umie :) Kontakt: Kinga - 511 732 514, [email][email protected][/email] Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195056-Schronisko-w-*RADOMIU*-setki-wpatrzonych-w-kraty-oczu-czeka-na-pomoc[/url]![/QUOTE] [B]już w DS!!! :)[/B]
  11. [quote name='kama210']to super .. odpiszesz mu ? czy to zrobić?[/QUOTE] jak jesteś na poczcie, to odpisz :P
  12. [quote name='kama210']kasumi ,... jestem pod wrażeniem Twojego zaangażowania ... a że jesteś chyba najbardziej zorientowana w aktualnej sytuacji z psiakami w schronie - kolejne pytanie z poczty Anity : allegro - [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1734857734[/URL] i pytanie: z adresu - [email][email protected][/email] jak możesz to odpisz ..[/QUOTE] już dawno w DS :)
  13. [quote name='anhata']A gdzie ślepek pojechał?[/QUOTE] w Radomiu :) [B]Monday, jeśli możesz, to wywal teksty do ogłoszeń z Twoich postów, bo wszystkie są już nieaktualne ( na wątku ogłoszeniowym )[/B]
  14. mam kolejną wpłatę od: 100zł - Alicaj B.L. Dziękujemy!!! aktualnie mam na koncie: [B]140zł[/B]
  15. [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/7541/dsc0094oj.jpg[/IMG] sunia jedzie do DS w Wawie, w niedzielę! :) [IMG]http://i52.tinypic.com/4ilira.jpg[/IMG] [B]Ślepek w DS!!![/B] ------ i zabieramy się za kolejną :) [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4241/malit.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/213061-M%C5%82odziutka-Mali-z-Radomia?p=17458819#post17458819[/url]
  16. Max już przeklejony na wątek ogłoszeniowy :)
  17. wreszcie zaznała spokoju :)
  18. ja niestety, ale też nie mam jak i gdzie jej przetrzymać :( Grafi już w DS :) [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/2024/grafi41a.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/212846-Grafi-s%C5%82odka-jak-mleczna-czekolada-ma-dom[/url]! i bierzemy się za następne :) jest to mikro beżowa sunia i jej psie dziecko :) z nowymi tekstami do ogłoszeń :) [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/7541/dsc0094oj.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1565/dsc0047ix.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/213017-Be%C5%BCowa-mikro-sunia-jej-psie-dziecko..-znalezione-w-polach-pomocy-w-og%C5%82oszeniach?p=17452996#post17452996[/url]
  19. no, nareszcie założyłam im wątek :) bardzo dziękuję za 2 piękne teksty do ogłoszeń :) oby przyniosły im szczęście :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/213017-Be%C5%BCowa-mikro-sunia-jej-psie-dziecko..-znalezione-w-polach-pomocy-w-og%C5%82oszeniach?p=17452996#post17452996[/url]
  20. no, masz dobrą rękę do zakładania wątków! :)
  21. dzięki za pomoc :) zaraz zacznę je ogłaszać :)
  22. to ja chciałabym przedstawić wam 2 sunie, o których już wcześniej pisałam :) tekst jest, zdjęcia są, ale domu nie widać :/ --------------------------------------------------------------------------------------------- Porzucanie psów nigdy nie będzie miało końca!!! Próżne wydają się wysiłki ludzi zaangażowanych w pomoc psom w nagłaśnianiu sprawy sterylizacji swoich zwierząt, aby niepotrzebnie się nie rozmnażały. Bo przecież szkoda "gospodarzowi" wydać jednorazowo pieniądze na zabieg, ale jakże łatwo mu przychodzi skazanie małych i bezbronnych szczeniaczków na śmierć. Śmierć pod kołami samochodów, z wygłodzenia, wychłodzenia, czy przez wycieńczającą tułaczkę. Oto dwie sunie - szczeniak - Lloret, ma tylko 2 msc. i jej mama - ok. roczna mikro sunia sięgająca połowy łydki (Demi). Zostały wyrzucone z samochodu na odległe polany. Każdy może sobie wyobrazić jaki byłby ich los, gdyby ktoś przypadkowo się na nie nie natknął. Przez 3 dni były dokarmiane przez dobrą kobietę, która jednak nie mogła ich przygarnąć, ponieważ miała już 2 swoje psy. Sunie znajdują się w schronisku w Radomiu. Ich sznse na przeżycie nie są duże, ponieważ szczeniaki nie mają odporności na choroby wirusowe, o które w schronisku nietrudno. Pilnie poszukujemy dla nich domu. Nie muszą być adoptowane razem. Możemy pomóc w zawiezieniu ich do nowego domu. Kontakt w sprawie adopcji: Kinga - 511 732 514 [email][email protected][/email] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/8374/dsc0043ud.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1565/dsc0047ix.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/9156/dsc0048dz.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/7541/dsc0094oj.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2117/dsc0092hs.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6245/dsc0095sm.jpg[/IMG] Album: [url]http://imageshack.us/g/30/dsc0043ud.jpg/[/url]
  23. [quote name='mmd']Nie zakładam więcej wątków, bo zanim się coś zadzieje to przenosic trzeba ;)[/QUOTE] hahah, lepiej tak, niż miałyby się ciągnąć tygodniami i nic z tego miałoby nie wyjść ;)
  24. [quote name='Ellig']:multi::multi::multi: [B]Grafi pojechala okolo godz. 15 do swojego wymarzonego domu pani Beaty M. i Włodzimierza B. :)))))))))))))) Dziekujemy z calego serca i bardzo mocno sciskamy! ♥ ♥ ♥[/B] :klacz::klacz::klacz::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao:[/QUOTE] o matkooooo ! jak się cieszę :) ale tempa nabrałyśmy z tymi adopcjami! :)
×
×
  • Create New...